Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - prilina svaštara
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


prilina svaštara

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 10>
Korisnik
Poruka
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 19:41
kakve li svestranosti, svaka čast...smile91
sve vile mi imaju nešto posebno i odlično napravljeno i sviđaju mi se te čiste boje...
kužim da misliš da nisu predobre izrade (modeliranje uvijek traži usavršavanje), ali imam osjećaj da je najteže raditi izraze lica i detalje na licu jer su položaji tijela skupa sa dodacima odlične izrade i izgledaju skroz živo...
(osobno su mi Svjetlana i Bojana nekako najupečatljivije)

a ova kornjačica tvoje kćeri mi je fenomenalna...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 19:58
sviđa mi se tvoja svaštara, slika Gospe prekrasna , uradila sam dvije po toj shemi. Svaka čast i kćerki Smile
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 20:03

hvala cure!

vallisa i sama sam napravila dvije(jedna je išla na poklon)i stvarno mi je trebalo puno vremena za nju.radila sam sa jako tankim koncem tako da je slika dosta mala(35*55cm)i oči su mi skoro ispale.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2009 u 01:14
...ajme draga Prila, koja svestranost Big%20WOW...oduševljena sam tvojim slikanjem, i meni je to jednopotezno slikanje pravi SF, a naročito me fascinira na čemu sve slikaš... bilo bi nepravedno ne pohvaliti tvoj veliki trud i maštovitost u svemu čega se primiš, ali i mene si potpuno osvojila famoznim mozaikom nastalim iz nužde...i doista ne kužim zbog čega TM ima glavobolje upitnik ...pa trebal bi te na dlanu nositi koliko si vrijedna, talentirana i dosjetljiva.... vile su mi isto krasne, naročito Bojana i  Svjetlana, a kćer je očito pokupila tvoje kreativne gene jer joj odlično ide s fimom.... i za kraj ostavljam ovu prekrasnu heklanu sliku Majke Božje za koju se mogu samo Moj%20naklonMoj%20naklonMoj%20naklon
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2009 u 09:46
smile227 prila, oduševljena sam tvojim radovima, mozaik je savršen (morat ću i ja razbiti nekoliko pločica, samo neznam kako da pravdam puknuće ;), slike vaaaau, vile (moja omiljena tema) prekrasne, favorit mi je Pekica, nakit....bravo majstorice!!!!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2009 u 11:25
Prila i ja sam se oduševila tvojim radovima i tvojom svestranošću.
 
Zaista sam uživala!!!
smile141
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2009 u 17:24
Ej Prila... sto se ranije nisi ukljucila na forum... moji bi se ukucani jako radovali da su se mene i mojeg razbijanja dobre kupaonice mogli rijesiti na bezbolniji nacin... a mogli su da sam tvoj mozaik vidjela prije...Wink
... ali imamo mi jos jednu kupaonicu smiley1932.gif


Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2009 u 19:03
puno hvala primavera,monna-1,proljeće i lluvia.pohvala od majstorica poput vas mi jako puno znači.volim svaštariti i nešto je bolje,nešto lošije,a sada imam volje za nove pokušaje.smile79.
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2009 u 19:23
draga prila doista si puna iznenadenja radovi su ti predivni , a maloj sljedbenici zelim  jos puno puno tako lijepih radova
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2009 u 20:04
hvala rosa2 i u ime MPK
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2009 u 10:48
prila nekoliko puta sam pregledala tvoju galeriju,ostavila si me bez teksta svojom svestranoscu i predivnim radovimasmile120
mislim da ti do sada nisam zazeljela dobrodoslicu,pa se evo ispravljam,dobro nam dosla i ugodan boravak na forumusmile73smile78
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 16:46
Prila,ti si umjetnica i to jako svestrana.Ne znam što bih mogla izdvojiti kao nešto što mi se najviše sviđa... hm,znam:ipak je onaj ormarić osobno meni prva liga ,pa mozaik,pa gospa... Očito da popisu nema kraja.Nego, imam jedno pitanje shema po kojoj si radila gospu,odakle ti? Voljela bih ju nabaviti svojoj mami jer ona radi zlatovez.Meni osobno je drag svaki ručni rad ali slike u zlatu i pogotovu u srebru su mi zakon.Ja ih imam dosta ali kako nisam tehnički potkovana na žalost ih ne mogu pokazati a imala bih za jednu malu izložbicu.
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 21:47
puno hvala drage kaća43 i ivnaTongue.ivna jako rado bi vidjela tvoje slike,a što se tiče sheme pošalji adresu na pp i šaljem
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 21:49
evo malo novih radova.oslikana kutija(osim djedice-salveta)
 
malo detalja
 
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 21:51
škrinjica sijeeeela decupage
 
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 21:55
djed božićnjak upravo dovršen kojeg sam radila sa ogromnim guštom.on će ići na vijenac i na vrata.
 
 
dodala sam mu naočale jer jadan mora napraviti i dostaviti gomilu darova,a nije više tako mlad
 
 
 
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 23:48
Originalno poslano od člana prila prila napisao:

škrinjica sijeeeela decupage
 

prila kod tebe sve predivno,gustan otvorit tvoju galeriju,ova skrinjica je jedna od najoriginalnijih sto ih vidjehsmile55smile71..molin te jel mozes rec koja  je boja na stranicama skrinjice?smile79
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 11:20
škrinjica je savrsena! 
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 20:19
puno hvala kaća43 i rosesmile79
kaća43 to je zlatna akrilic(ne metalic),a podloga je bijela.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 21:52
Škrinjica je odlična, divno si ukomponirala motive i boje - super! Ali Djed Božićnjak je tako sladaaaaaak!!! smile152
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 10>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,312 sekundi.