Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - prilina svaštara
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


prilina svaštara

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 78910>
Korisnik
Poruka
ana_s View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 05 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 95
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2010 u 09:31
Originalno poslano od člana prila prila napisao:

još malo kutijica...ovu prekrasnu salveticu sa bebicom sam dugo čuvala i napokon se odvažila.još samo da sam je bolje uslikala..no eto
 
 
 
 
ovo je premedeno... tako nježno slatko..baš bi bilo stvoreno za uspomene..
 
 
 
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ana_s View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 05 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 95
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2010 u 09:33
svaka ti čast..ugodno se iznenadim svaki put kad sam na forumu.. radovi su prekrasni...moram priznati da sam mislila da su u pitanju salvete a onda otkrijem da ti crtaš..predivno.. ;)
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2010 u 10:27
smile78slavice,kiki-ko?,biljana 59,ana s ,puno hvala na divnim komentarima.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2010 u 13:25
prekrasna kutijica,jednostavna,ljepa,medena,dječija,bravo!
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2010 u 14:46
smile78rose hvala puno!
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2010 u 17:27
Ja sam stalno po salvetnim galerijama,tamo lutam i ne znam di sam bila di nisam, u raznim hobijima sam bila par puta-morat ću češće jer stvarno ima takvih iznenađenja    Sad sam tek pregledala ovu tvoju galeriju, ima svega, teško je izdvojit..al, što ti krasno oslikavaš-oduševljena sam!!!! Ajme tratinčica i magnolija, i ostalog cvića!!!! Sjećam se onog nakita inspiriranog čipkom di si alkice ručno savijala, pa ova kutija kojom nisi zadovoljna-ja jesam!!! A one kućice od das mase!!!!...mene das masa baš ne voli ..trebala bi vidit kad pokušavam napravit neki cvijet, tj, cilu cvjetnu granu pa mi se mlitavo sve savije preko ruke a di griješim? Jel ti praviš cvijet po cvijet, listić po listić i sl., pa lijepiš naknadno? Čak i jedna ruža koju pokušam napravit od te mase mi počne gubit formu, tako da se one kućice ne bi usudila radit....to ti je prava neuzvraćena ljubav, šta da kažem.....
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2010 u 00:45
puno ti hvala na tako divnim riječima draga maredelmaresmile79
nije das masa problem.kućice razvaljam isto od das mase(u nedostatku crijepova) i onda prozore,vrata i neke veče detalje ljepim na mokru masu,tj.navlažim spojeve i malo utisnem krajeve.MM mi je napravio kalup za kućice(prepilio deblju plastičnu cijev za vodu popola tako da mogu napraviti dvije osnove odjednom.sad oblikovanu plahtu položim preko kalupa i sušim.sve sitne detalje radim naknadno.ljepim ih također vlaženjem podloge i onda malo oblikujem i višak uklanjam.nije teško samo se malo moraš pomoći iglom,čačkalicom ili nečim sličnim.nadam se da sam ti barem malo pomogla,a sve što te zanima pitaj.
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2010 u 15:37
jaja od fimo mase inspirirana primaverinim "šupljim" jajima.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
i ovo su na okupu
 
 
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2010 u 17:26
smile55, idem i ja probati nešto slično
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2010 u 18:16
jako dobra ideja! sviđa mi se!
ANĐELKA
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2010 u 18:19
Veoma neobično i efektno! Thumbs%20Up
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2010 u 22:35
ah kako je ovo lijepo... Tongue
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2010 u 23:42
Lipo, neobično, ne znam koje bi izdvojila, al stvarno zanimljiv pristup!
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2010 u 09:04
Neobične ali prekrasne ukrasne pisanice Clap
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2010 u 19:24
... Boje škrinjice i crteža bebe su tako lijepo usklađene i tako profinjeno djeluju...  a tako i sve stvari koje nam pokažeš...!
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 12:31
....mmmm, draga Prila, oduševila si me ovim šupljim pisanicama, vidim tebi to ide fantastično, ja ih još ove godine nisam radila ali se spremam... sva su mi lijepa, ali ono prvo ljubičasto je preeeeeedobro Bravo!Bravo!Bravo!
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 17:29
fantasticna ti je ideja ovo sa jajima, predobra su Wink
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 21:24
prekrasne pisanice.......ona sa patkicama je savršenasmile141
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2010 u 20:28
puno vam svima hvala!
nije ovo moja ideja.uzor su mi bile primaverine pisanice,jedino sam ja pokušavala napraviti ih stvarno šupljim da bi mogla nanizati perlice u njih.radim još neke sa pilekima u njima.ah da je samo malo više vremena!
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 08:21
stvarno me dugo nije bilo,a sad ću vam pokazati i zašto.totalno sam sva u tkaninama.napokon sam barem malo ukrotila svoju šivaću mašinu (ili ona mene).nakon puuuno proučavanja i učenja nastali su i neki radovi.a radi se o tehnici quilt(proštepavanje).stvarno nisam neki stručnjak,a doslovno sve(a tu ide i kako staviti konac na mašini )sam učila putem neta.naprosto me oduševio novi materijal i mogučnosti tkanine u kreativnom izražavanju.
prvo mala košarica,prva,ali jedina uslikana,a meni apsolutno najdraža



ovo je dno košarice,a tekstura koju tkanina dobije nakon proštepavanj je fantastična



ovo je prekrivač za krevet rađen za MPK.posebno mi je drag jer je rađen od komadića tkanine njenih haljinica dok je bila mala,stare haljine moje mame i ostalih meni dragih krpica



eto toliko,a ostatak stavljam čim uslikam
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 78910>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.