Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - canvas slike
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


canvas slike

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
barbara View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 04 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje barbara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: canvas slike
    Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 13:23

Da li neko zna kakva je to canves tehnika slikanja na platnu i da mi malo bolje objasni,videla sam na internetu ali su dosta skupe,pa sam mislila da  bih  mogla  nekako sama uraditi,hvala

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 18:39
barbara koliko znam canvas je priprema bilo platna ili drveta za slikanje,tj krojenje,postavljanje na okvir ,premazi...itd.dugi postupak za amatera poput mene.radi se uljem ili akrilom.ima gotovih,več pripremljenih platna za kupiti .možda si mislila na nešto drugoEmbarrassed,ali ja znam samo ovo.stavi link pa da vidimo
Na vrh
barbara View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 04 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje barbara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 15:07
da sad sam se malo bolje informisala, u svakom slucaju hvala ti puno...
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.