Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - maslacak7-moj pocetak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


maslacak7-moj pocetak

 Odgovori Odgovori Stranica  123 14>
Korisnik
Poruka
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: maslacak7-moj pocetak
    Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 18:34
evo i moja dva pokusaja...nemojte biti prestrogi al ja sam u ovome tek jedan danSmile
ovo je plocica..snijeg bi trebao biti ispupcen..LOL

ovo je malo detaljnije...al bas se sljokice ne videConfused

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 18:35
boca..koja bas i nije ispala kako sam zamislila al ok...napravila sam neke greske al sad znam za drugi put...ipak su to moji prvi radovi...

Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 18:37
cep sam motala spagom ...i boca je prefrbana crakleom al se bas nije jako raspucalo a i slikam mobom pa se bas ne vidi... inace boca je ljubicaste boje... sad mi samo recite gdje sam sta fulala ...svaki komentar i savjet je dobrodosao..Wink
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 20:31
Meni je boca baš super iako se krakle ne vidi.Šljokice se ni ne trebaju baš prejako vidjeti.Bitno je da se mjestimice,pod određenim kutom sjaje.Naravno da ja to pričam onako kako je meni lijepo,nekom je lijepo sa puno šljokica.
Ovo,što ti se nagužvala salveta na pločici,meni baš dobro izgleda jer je"krajolik"takav i uklapa se.
Budući da ja ne težim savršenstvu ,meni su te"greške",pogotovo kad se uklope,baš dobre i volim ih.
Iako sam"sezonska mackalica"i nije moj komentar nešto do čega treba držati,ipak imaš čistu 5-cu od menesmile78
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 22:02
Dobro došla!
Za tek jedan dan bavljenja salveticama i mackanjem,radovi su ti ispali odlični.
Crakle nisam radila pa ti ne mogu reči u čemu si pogriješila
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 22:24
hvala  shasha i piramidaEmbarrassed,bas sam sretna da je neko vidio i moj rad...smile78stvarno nisam nikad sa ovim radila...neznaj jos nista o tome i tek se ucim al imam zelje i volje... ovo sto mi se zguzvala salvetica,bilo me strah natezat da ne pukne..pazila sam al valjda neznam kako dobro mazati ili..Confused.. a bocu sam zeznula odmah na pocetku al dobro..maljala sam i sredila sam ju donekle... gledam tu radove i savjete pa cu valjda napredovat... zato mi i drago da mi kazete sta valja a sta ne...
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 22:54
Ma znaš šta.....tvoji radovi su super..gužvanje ili ne, važna je volja i ljubav s kojom to radiš.... ja obožavam decoupage i sve oko njega...pa me nije ni briga ak kaj fulam...samo hrabro naprijed....
dobro došla....i uživaj....
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 23:01
hvala božica...Embarrassed drago mi je da sam tu dosla i jedva cekam raditi jos...samo jos moram svasta nauciti...
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 23:08
E u tome je draž...svaki dan saznaćeš nešto novo...čitaj forume ideja i naše priče...bit ćeš prava umjetnica...


Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 23:09
 ak ti šta treba...savjet..salveta koju si vidjela na mom forumu slobodno pitaj...javno ili pp
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 00:20
maslacak dobro nam doslasmile73,prvi radovi su ti vise nego dobri,odlicniiiiiismile141

Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 10:31
Boca mi je jako lijepa, ali s selo u snijegu me odusevilo... Smile
Sto se tice guzvanja - to si tako namjerno htjela... kao i ja... kuzis?Wink
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 10:44
 Bravo! ...Maslačak, ovo su super radovi za staž od jednog dana ...i nemoj se previše sekirati kaj ti se salvetica malo nagužvala, nekada to baš dobro dodje i podigne izgled rada na jedan poseban način...i ja sam se s tim gužvanjem u početku mučila i mogu ti reći da je sve stvar prakse...što ti više salveta prodje ispod ruku, bit ćeš to sigurnija i raditi opuštenije i s većim veseljem...osobno, najviše volim površinu gdje će doći salveta prethodno tanko, tanko namazati ljepilom, pustiti jedno pola minute i onda stavljam salvetu prvo s centralnim dijelom na površinu i lagano prstima pritiskam uz površinu, pa kad se osuši idem s još lak ljepila... i opet se zna dogoditi da se salveta nagužva... ma nisam ti ja neki decoupage stručnjak pa napeto pratim i upijam sve korisne savjete pravih stručnjakinja ovdje....   zato, glavu gore, igraj se s bojama i salvetama, kao npr. na ovoj boci koja mi je fantastična, iako bi ja mašnu maknula jer previše odvlači pozornost s prekrasnog motiva... Heart%20Glasses
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 11:07
dobro nam došla!
što se mene tiče ti si svoj pripravnički staž odradila! jako lijepo za početak i samo nastavi mackati...  
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 14:25
hvala vam curesmile77....bas ste me digle...vec me danas bilo prpa kakvi ce komentari biti...stvarno se trudim al znam da mi jos puno treba...
Na vrh
ana_s View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 05 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 95
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 15:32
dobar početak..samo naprijed...
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 16:44
hvala...evo bas gledam sta cu dalje...nesto se susi vec...
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 21:32
Odlično si to napravila,slikica mi je odlična smile78a za bocu bi se složila s Primaverom--mašna odvlači pozornost.I jako dobra vijest je da se već nešta suši...što više radiš bit će sve bolje i lakšeWink
 A znaš i sama kako ovdje stvari funkcioniraju pa ako trebaš neki savjet ti pitaj ovako javno ili na pp
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 21:38
za masnu sam poslusala savjet...hvala..i super mi je sto ste iskrene...meni je nesto falilo kraj cepa pa nisam znala sta bi stavila... a maljam ja...idem sutra malo kod svekrve u konobu traziti staro sude ili nesto...da mao ukrasavam...Wink...drago mi je rekao da sam cak lijepo napravila...samo imam pitanje kako zaljepiti sta da keramicku plocicu stavim na zid...nemam drzace gdje nabaviti...to je bed kad zivis u mjestu gdje nema nista...smile185
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 21:49
Možeš pločicu zaljepiti na nekakvu drvenu podlogi,neku daščicu,a na daščicu onda kvačicu(skineš sa stare slike Wink)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 14>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.