Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti > Uradi sam
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Otpad ili ne!?
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Otpad ili ne!?

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2007 u 09:57
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2007 u 10:04
smile96smile96Andrea, izgleda da ti treba knjigovodja da vodi evidenciju, polako zaboravljas sta sve imas u vrtu. smile96
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2007 u 11:51
smile96 Evo, još se ne mogu zaustaviti od smijanja!!!
 
Ma, ja skužila shashu da ona ima tritome koje trenutno cvjetaju... a ne da misli na moje!!! smile42


Ažurirao andrea01 - 03 Listopad 2007 u 11:51
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2007 u 17:55
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Sad sam baš mislila napisati što je bilo dalje a ti nestrpljiva me preduhitrilaLOL
Danas sam uspjela u dvije posaditi zumbule i šafrane.U jednu sam u sredinu tritomu posadila a okolo onaj mini ukrasni luk.Nema smisla sad slikati jer se samo zemlja vidi.No nebojte se,uslikat ću ja to u proljeće kada procvatesmile187


A takva sam, a i još jedna košara od drva je na izmaku pa ju treba reciklirati, a dvije rode smile48
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2007 u 19:14
sad ova sa kaduljom ovako izgleda no okolo će ići...a ne znam šta,tek sam počupala ocvale biljke.Uglavnom nešto nisko
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2007 u 19:20
smile55
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2007 u 23:27
Evo i ja dobila zadatak....
Budući se meni dopala košarica, jedna kuma me zamolila, da joj je sriktam i vratim!!! Naravno da ću se potruditi, jer ima ona dosta tih starih košarica koje bi mogle postati moje, a ima i super panjeva, pa...!!! Wink






Razmišljam da ovu ručkicu odstranim ili da je pregradim na dve cjeline... bilo bi lakše bilju rasti!!!
Jedino me muči dno košare, ono je drveno kao što se može i vidjeti. S nutarnje strane je dosta već ispucano, pa si sve mislim da bi na dno stavila prvo drenažu, a na drenažu najlon koji po propikala da lakše se voda cijedi!!! Izvana je planiram presprejati sa bezbojnim lakom jer mi ova bijela crta baš efektno izgleda! Cry


Ažurirao andrea01 - 06 Listopad 2007 u 23:29
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2007 u 23:30
Za dno je to kaj veliš ok,no za ručku...čemu je micati.Uz nju posadiš recimo ukrasnu jagodu i pustiš da puže (omataš je povremeno dok se ne razraste) oko ručkeWink
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2007 u 23:42
Mislim da bi je biljkice sa lijeve i desne strane zagušile... samo zbog toga!!!Wink
Zaboravila ti reći da je baš košara sa kaduljom super!!!
Vidiš kako sam ja počela, ponudim uslugu da mogu još više tražiti!!! LOL
A sigurna sam da će izgledati ljepše nego je sad... Clap


Ažurirao andrea01 - 06 Listopad 2007 u 23:45
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2007 u 23:47
Ako na dovoljan razmak posadiš neće ništa zagušiti

Ažurirao shasha - 06 Listopad 2007 u 23:47
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2007 u 00:19
Samo da se pohvalim, dobila sa još jednu malu košaru za urediti, ali zato su dve poklonjene... Wink  većeg promjera tako da samo moram naći idealno mjesto za dve nove košare!!!

A baš mi danas MM obznanio da ima u dovoljnim količinama autolakova, hoću li bezbojne, obične lakove u svim bojama, a i metalik lakove...
Sve si mislim da napravim jednu kombinaciju sa metalik.... smile96
da doživimo starinske pletene košare u modernim bojama... smile96
Još nema pojma kakvu mi je informaciju otkrio!!! smile79za MM

P.S. Cijena tih lakova je da ne treba gurati tačke i držati štihaču!!!


Ažurirao andrea01 - 08 Listopad 2007 u 00:22
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2007 u 16:39
smile91 i moj proda tako neke stvari meni, ali na kraju i tačke gura i štihaču drži. smile96
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2007 u 18:35
Originalno poslano od člana TeaK TeaK napisao:

smile91 i moj proda tako neke stvari meni, ali na kraju i tačke gura i štihaču drži. smile96

Pa, tako će i kod mene da završi... htio ili ne  htio!!! smile96
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2008 u 14:28

 
Big%20smile
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2008 u 20:04
Cure najjače ste.. kolko ideja a usput se i nasmiješ!!Thumbs%20Up
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2009 u 16:10
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

 
Big%20smile


  A ludilaaaaa...ma di se ovo nalazi LOL
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,273 sekundi.