Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti > Uradi sam
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Otpad ili ne!?
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Otpad ili ne!?

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Otpad ili ne!?
    Objavljeno: 14 Rujan 2007 u 21:08
Koliko se nešto  neiskoristivo,tzv.otpad,može iskoristiti?
Koliko smo snalažljivi i inovativni,vidimo li u nekim već bačenim stvarima "ono nešto"?
Nadam se da nas ima više takvih tu,te da ćemo razmjeniti ideje i "nešto" od "ničega" napravitiBig%20smile.
Ja pokušavam sve iskoristiti.Ne samo zato jer sam škrticaLOL nego mi je puno ljepše stvarati iz tzv.smeća nešto.
Naravno da su moji susjedi oduševljeni time jer ne moraju čekati na odvoz glomaznog otpada ili paliti smeće već samo mene zovuBig%20smile.
Tako sam"pospremila" tavan od susjede i u stare vrčeve,pegle i sl.posadila cvijeće(to sam već i slikala).Kad u jesen spremaju drva uvijek ima nekih "kvrgavih" koje je teško presjeći pa opet ja dolazim "u pomoć" i nosim  za svoje biljkice(i to smo već vidjeli).
Tako sam jučer pokupila stare košare,sva sreća pa je dosta kiše bilo i nije ih susjeda stigla spalitiLOL.
Danas sam ih čistila i pripremala za sadnju,nisam bila lijena malo uslikati da ih viditeWink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2007 u 21:15
Čak i solidno izgledaju na slici.A to je i alat koji mi je trebao.
U stvari ono što mi je ostalo od farbana ograde i šupe.Malo boje,šmrgl,valjak,kist i karton na čemu ću farbati
E sad sam ja njih očetkala dobro,malo šmirglom prošla(da se boja lakše primi).I valjkom prošla po njima,ovo uže kistom.
Nisam se trudila sve ofarbati jer mi ljepše ovako izgledaju.
E sad se osuše,nađem im mjesto i iznutra stavim vreću(malo je izbušim da voda može istjecati),natrpam zemlju i sadim....no o tome ću kad počnem saditi.Za sad to ovako izgleda
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2007 u 23:52
svaka cast shasha
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2007 u 08:52
A ljudi moji, pa ova zena je zivi multipraktik.smile186 smile211smile78
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2007 u 17:50
e upravo to aurora
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2007 u 19:25
Aurora jesi me nasmijalasmile96.Ovaj multipraktik ću uzeti ko najbolji kompliment ikadasmile187
Na vrh
Caca View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 01 Rujan 2007
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 83
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Caca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2007 u 20:48
Shasha, pa ideja ti je super!smile55
Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2007 u 10:10
Mrak su kosare,fakat si multipraktiksmile55
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2007 u 20:30
E sad vas molim da mi na dvorištu(mislim na svoje ne vašeLOL) nađete mjesto di da ih stavim.I šta da posadim u njih?
U ovu veliku sam mislila posaditi onaj jeda kraljevski tulipan(narančasti je) i okolo plave zumbule a do proljeća dok ne procvate to,staviti samo maćuhice(narančaste vjerijatno).Ok uz rub bi možda majčinu dušicu ili nešto puzavo zeleno stavila da pada izvana po košari!?smile48
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2007 u 22:37
Dočekali bumo mi kad počne shasha vaditi i bubnjeve iz mašina od susjeda!!!
I oni lijepo izgledaju kad se dotjeraju!!! smile96
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 13:16
A tek stare gume od auti!
Ja sam sa mojom starom košarom napravila ovo;


a sad razmišljam o tome da i Zeki napravim  kućicu.
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 16:33
TeaK
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 19:29
Baš super ideja Tea!!!
Očekivala sam cvijeće u košari kad ono... smile99
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 21:56
super ideja TeaK,smile79al ja nemam rodusmile208
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2007 u 22:05
Shasha gdje su završile košare ?smile183 Čekaju li rode ili su dobile cvijeće ?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2007 u 22:12
Sad sam baš mislila napisati što je bilo dalje a ti nestrpljiva me preduhitrilaLOL
Danas sam uspjela u dvije posaditi zumbule i šafrane.U jednu sam u sredinu tritomu posadila a okolo onaj mini ukrasni luk.Nema smisla sad slikati jer se samo zemlja vidi.No nebojte se,uslikat ću ja to u proljeće kada procvatesmile187
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2007 u 22:19
E da,jednu ću sutra uslikati,naime u jednu košaru sam posadila jedan veliki grm kaduljesmile187
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2007 u 22:47
Baš si me sad podsjetila da bi i ja mogla uslikati jednu staru pletenu košaru za veš, pa da vidite na proljeće jeli je moj uradak bio zadovoljavajući!!!
A i ideje su dobro došle!!!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2007 u 22:54
Ja bi u tako nešto visoko sa strane stavila neki puzavac a u sredinu ...hmm recimo tritomu.Kad cvate visoka je a lišće bude dugo lijepo zeleno.
Ili stavi ono kaj imašsmile198
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2007 u 23:00
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Ja bi u tako nešto visoko sa strane stavila neki puzavac a u sredinu ...hmm recimo tritomu.Kad cvate visoka je a lišće bude dugo lijepo zeleno.
Ili stavi ono kaj imašsmile198

Moje tritome ne cvjetaju, uslikaj je pa da vidim je vizualno!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.