Početna stranica Početna stranica > mojcvijet.com - cvijet.info > Za GOSTE Foruma
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Nemogućnost ulaska na forum
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Nemogućnost ulaska na forum

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Ivna View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Nemogućnost ulaska na forum
    Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 14:31
Molim admistratora za pomoć! Ne mogu se niti logirati niti ući u forum .Registrirana sam pod nickom Ivna ali mi ništa ne otvara kad se ponovno hoću logirati.Što da radim???
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 15:31
koju gresku ti javlja Ivna??
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 16:02
Istu kao i kod Stefkaje.Postale smo skoro u minut isto za pomoć. Sad radi ali hvala big boss na pažnji.
Na vrh
Primorka View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2010 u 20:13
Admine, molim pomoć!
 
Nakon prijave na forum pri ulasku u temu jednostavno mi napiše da je pristup odbijen i da se moram logirati. I tako već skoro pola sata. Ja se logiram, pokušam otvoriti temu - odbijeno.
 
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2010 u 20:57
Meni se to dešava samo kad idem preko internet explorera,preko mozille je ok.Već sam svašta probala no i dalje me preko IE-a neće  logirati.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2010 u 21:14
prvo probajte obrisati cookies....
to se radi tako da odete :
Tools - internet options - deleate cookies
 
Ako ni to ne pomaze probajte instalireti mozillu firefox preglednik..
ako treba pomoc kako to napraviti samo javite
 
Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 07:39
Nije to zbog cookies-a, vjerojatno je do ie-a. A kako ne volim mozillu instalirala sam crazy browser i za sada je sve ok Smile.
 
Hvala na pomoći! 
Tko ima "zašto" zbog kojeg živi, može se nositi s gotovo bilo kojim "kako"
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 08:51
Super glavno da je problem rijesen
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.