Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - 3d puzzle - modeli
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


3d puzzle - modeli

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: 3d puzzle - modeli
    Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 14:11
Model je izrađen kao poklon za nećaka. Dobiti će ga u dijelovima i sam će morati riješiti sastavljanje.








Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 22:01
ovo je slatkoWink...a to si sama radila ili...
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2009 u 01:30
Nacrt je skinus s neta, obradili i prilagodili smo ga u corelu i prosljedili smo ga cnc strojčeku. Kao materijal smo koristili pleksi debljine 3 mm pošto trenutno nismo imali odgovarajuće šperploče.
Biti će još modela ...
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2009 u 08:21
Baš je super, predobar poklon Big%20smile
Pleksi je vjerojatno pleksiglas, tj. ona posebno čvrsta vrsta plastike,
a cnc stroj bi bilo nešto što praktički ubaciš nacrt i materijal i on ti izbaci već gotove dijelove? Confused JeL to neki kupovni ili sklepani?
Malo sam googlala, nisam imala pojma što je to...
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2009 u 08:50
CNC strojček je kupovni i koristi ga kolega za svoje poslove. Ja ga se povremeno dokopam i tad radim 3d modele (puzzle).
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2009 u 08:53
I mislila sam si, to je ipak preskupo imati za privatne hobby radove Embarrassed
Ali super da strojček doživi i neke kreativne trenutke, baš me zanima kakve ćemo još modele vidjeti ovdje Smile
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2009 u 05:03
Evo slike 3d puzzle koji čeka da se dokopam strojčeka ...

Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2009 u 05:06
Odlični su ti modeli.
Osim za odrasle, za koji uzrast klinaca su predviđeni ovi puzzli?

Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2009 u 05:22
Za klince od 5 pa do 105 godina. Jedini uvjet je da se "klincima" ne tresu ruke.
Evo slike još jednog modela kojeg pokušavamo skužiti.

Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2009 u 13:07
prekrasno!!!s tim bi se i ja igrala!smile141
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2009 u 16:40
Nađe se tu i kaktusa ...



Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2009 u 19:38
ovo je super, ideja kako provesti duge zimske noći, slažući puzzle
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2009 u 19:47
Avionac u drvenoj izvedbi ...





Mravac u drvenoj izvedbi ...





Nakit za drvce u drvenoj izvedbi ...

Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2009 u 20:01
lijepo,lijepo za male i velike i korisno-za vježbe motorike a i odmor za glavu
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 17:54
Pošto smo mesožderi nije moglo bez svinje.

Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 12:24
LOLLOL jako dobro!
ANĐELKA
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 14:11
Fakat preodlično, super mi je kak koristite taj strojček izvan njegovog "radnog vremena"... Thumbs%20Up
Svinjica je mrak, ali onaj skakavac mi je famozan jer ima hrpu različitih dijelova...
Ukrasi su mi divni, ja bi tako rado imala vitičastih stvarčica od drva imala za ukrasne kukice i vješalice i slično...
Jeste uspjeli žabicu napraviti?
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 15:34
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

LOL> jako dobro!



Puno hvala. Daješ mi poticaj za daljnji rad.
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 15:39
Originalno poslano od člana kami kami napisao:


Fakat preodlično, super mi je kak koristite taj strojček izvan njegovog "radnog vremena"... [IMG]smileys/smiley20.gif" align="absmiddle" alt="Thumbs%20Up" />Svinjica je mrak, ali onaj skakavac mi je famozan jer ima hrpu različitih dijelova...Ukrasi su mi divni, ja bi tako rado imala vitičastih stvarčica od drva imala za ukrasne kukice i vješalice i slično...Jeste uspjeli žabicu napraviti?


Žabica je u pripremi pošto u nacrtu ima puno grešaka. Na lageru imam podosta kreatura. Od kostura dinosaurusa pa do jelena, medvjeda ... itd.
Na vrh
dominikmia View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 28 Travanj 2010
Lokacija: Czechoslovakia
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dominikmia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2010 u 15:29
Bokić
 
strastvena sam ljubiteljica puzzla, plošnih i svih drugih vrsta..do sada sam već imala jednu izložbu, a u 5, mjesecu je druga..zanima me sve o tim modelima koje radiš, bi li ih mogla napraviti još ... možemo li se čuti
 
pozdrav
 
 
P.S.
Prekrasni su, jedinstveni...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.