Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OTOK - moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OTOK - moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 20212223>
Korisnik
Poruka
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2010 u 15:12
-prelijepo...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Vjetar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vjetar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2010 u 23:43
OTOK-radovi su vam prelijepi ,samo nastavite .

 Ja sam par puta napisala da imam i ja svoje radove ,koje bi željela pokazati ,ali nažalost ova upustva o postavljanju slika su gora nego šema ustrojstva vlasti u BiH,ha,ha,ha.
Ako neko ima raspoložen da me uputi na što jednostavniji način ,bila bih mu od srca zahvalna .  Veliki pozdrav !!!
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2010 u 18:03
 smile141Otok svi radovi su ti prava umjetnička djela! Namam riječi......
Na vrh
1234DRENOVA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 10 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 535
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 1234DRENOVA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2010 u 13:36
PREEEEEEEKRASNO,prava umjetnička djela
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2010 u 23:16
Dugo me nije bilo u ovom dijelu foruma pa sam tim više oduševljena tvojim zadnjim radovima!

A ova slikica bez šljiva i Iva mi se jako sviđa.



Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2010 u 23:28
otok ja sam ti već napisala da su radovi fenomenalni i da ću i ja najvjerojatnije to isto probati.
 
Vjetar, imaš privatnu poruku od mene, malo sam ti pokušala objasniti stavljanje slika, ali ti  nikako ne otvaraš poruku!!!
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Vjetar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vjetar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2010 u 01:05
Sunceee....

i jesi Sunce i svjetlost ,kada si mi tako srdačno pojasnila .Hvala puno,nisam otvarala forum,stvarno mi je žao.
 Sve sam uradila po uputam ,samo do kraja nešto ne uradim dobro .Kopiram ,otvorim forum ,npr.otvorim Otok -moji radovi ,( jer tu sam i željela pokazati svoje radove ,ali Zalijepi ( paste ) ),ne ide . Mora da nešto pogrešno uradim ,samo mi malo fali ,pomagaj !!!!

Od srca zahvalna ,veliki pozdrav !!!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2010 u 09:25
Naravno da često pogledam što si sada radila, a i tvoja dva predivna uratka koja imam (jedan je na zidu kraj kalendara, drugi kao fotka u reglau) svatko tko dođe k meni pogleda i svi su oduševljeni.
Pa moram povremeno napisati neku lijepu riječ za tebe. Najbolja si!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2010 u 21:44
Vjetar, oprosti,  nisam vidjela tvoju poruku. Nadam se da ti je Sunceee već sve objasnila, ako nije javi se ponovno, rješit ćemo i to.

Hvala svima koji pogledate ove moje črčkarije, drago mi je ako vam se sviđaju.
Ulijenila sam se malo i nemam inspiracije, valjda pod utjecajem ovog depresivnog vremena.

Ipak, bliže se blagdani, pa evo - jedan tanjur za kolačiće



Još ga čeka pečenje u pećnici, pa se onda može i prati
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2010 u 22:10
Baš je krasan, pravi blagdanski.
Na vrh
Vjetar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vjetar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2010 u 23:03
Sunceee,

hvala na pomoći . Uspjela sam večeras postaviti sliku ,ali u dijelu Slike članova . Zato jer u dijelu kategorija ,kada tek postavljam slike nema dijela Hobistika. U dio gdje su tagovi upišem sve po redu gdje želim postaviti sliku ,ali kada kopiram i otvorim u Forumu ,Razni hobi,Otok .moji radovi ( gdje sam se i obratila za pomoć paste ne ide .Očito da griješim ,al neznam gje .Može li dodatna pomoć i strpljenje ,kada ste mi već puno pomogli .

OTOK-oprosti što ovo koristim za upute ,ali Sunce mi se javilo,što se kaže ogrijalo me ..hvala na razumijevanju ,radovi su vam divni ,pozdrav !!!
Na vrh
bina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 16:08
sve je prekrasno, od prvog do zadnjeg rada, sve me je oduševilo, ipak je to majstorija,bravo majstorice   
Uz cvijeće i život je ljepši
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 16:46
Jako lijep tanjur za kolačeClap
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 11:09
Tanjur je prekrasan Clap (i bez inspiracijeWink)
život je more
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2010 u 18:56
Prekrasan tanjur , smile141
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2010 u 08:38
Jako lijepo,opet me svrbe prsti!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2011 u 18:52
odusevilo me drvece,ne znam da li mi se vise svidja proljetno ili jesenje ,sve pohvale za ostale radove
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2011 u 17:56
Dugo me nije bilo, ali ne znaći da ponekad nisam pogledala šte se radi , jedino nisam komentirala, a sada moram reći da su mi jabuka i kruška prelijepe, jesensko drvce je tako veselo i toplo, ti sigurno sve gledaš sa bolje strane.
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2011 u 18:17
Otok, jesenje stablo ti je genijalno!
Kažeš, iz tvoje mašte-očito u tvojoj mašti svašta lipog ima, zato se veselim budućim radovima.
Znaš da ja uvik volim vidit šta ima novo u ovoj galeriji-tako sam se i zarazila da počnem švrljat po staklu
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2011 u 18:35
Ti si zavirila nakon dugo vremena, a ja se ulijenila, spavam zimski san i ništa ne radim
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 20212223>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.