Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Uređenje i planiranje vrta
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje buduce carstvo (treba mi pomoc)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje buduce carstvo (treba mi pomoc)

 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
Korisnik
Poruka
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: moje buduce carstvo (treba mi pomoc)
    Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 19:54






treba mi pomoc obzirom da sam dobila jos jedan veliki prostor u vikendici za cvjece sad mi trebaju ideje i punoooo sjemena

sad je to sve fino ravno i zaograđeno ima jos slikica
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 19:56
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 19:57
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 19:59
e sad vjerovatno shvacate zasto
mi treba novog sjemena i pelcera

kao i vasih ideja
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 20:43
smile227 tako je moje dvorište izgledalo prije nekoliko godina, uz dodatke raznog granja, šiblja i smeća (tuđeg). Samo polako Dina i ovo tvoje će biti za par godina pravi raj. Malo kamenja, malo vode, malo cvijeća, malo grmića, jedna smile105i eto sve za 5. Šalim se, naravno da ti treba svega po malo pa ako što ima u mojim fotkama slobodno traži.
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 20:54
hvala TeaK ocito je da ce mi trebati jako puno strpljenja ali rad se na kraju isplati
mislila sam jednu malu fontanicu nabaviti negdje u stedini svega toga
okolo posaditi neke ukrasne zbunice
napraviti jedan puteljak koji ce se racvati i uz njega posaditi nesto nisko i sto stalno cvjeta


mislila sam.......... pa cemo vidjeti sta ce od toga ispasti
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 21:01
Ma čim je fontana tu odmah sam hapy, ja ih obožavam i već sam nestrpljiva da vidim završne radove. (kako sam samo skromna)
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 21:03
ma nisam jos ni pocela kako treba
tek sam nedavno zemlju dovukla i poravnala
sad tek slijedi ono najvaznije
moram to sve fino prekopati
pocupati travu koja je nikla
i polako saditi nesto sto je visegodisnje
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 21:05
Ajde probaj sliknuti iz daljine da vidimo prilaz i viksu, pa da onda svi malo razmišljamo. Ovako sjeckano baš i nemam dojam cjeline.
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 21:06
neznam dali imam takvu slikicu sad cu pogledati
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 21:09


ovo je prilaz kojeg naravno treba srediti između ostalog
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 21:11
nemam slikicu ali otprilike je prostor kao i ovaj prilaz samo malo sire
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 21:18
Po onim gore slikama i ja ne vidim baš previše no prema ovoj zadnjoj se nešto i vidi.Znači Dina ovo je prilaz tvojoj vikendici(to je ona kuća?) i desno je taj prostor kojeg ćeš obraditi? Ili je taj prostor iza pa se tu ne vidi?

Ažurirao shasha - 17 Rujan 2007 u 21:18
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 21:19
Kužim, ono je u biti iza vikse. Prilaz samo treba dokrpati i kositi. Čemu asfalt u tolikom zelenilu, a i ovo je dobra podloga za auto. Budući da je daleko od ulice, pravi je raj i ona tvoja ideja sa sredinom i stazicama je dobra, samo moraš pripaziti da ti veliko ne sakrije malo. Dakle ne pretrpavati kao ja svoj prednji vrt. Sliknuti ću ga u srijedu, jer sutra radim, pa da vidiš što ne treba raditi. smile42 sada imam na raspolaganju još jedan dio dvorišta koji je puno veći i od sad pa nadalje selim bilje, ali do sada je bilo natrpano.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 21:20
Aj kad opet ideš tamo,uslikaj od kuće taj prostor.Sve što bi radila slikaj od kuće
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 21:24
Bravo shasha, tako smo te željno čekale. Odmah sam imala sliku tvog dvorišta pred očima. Svaka stvar na svom mjestu.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 21:34
A baš sam ja mislila reći da tako nešto NE radi kak je kod mene.smile42
Meni je prilaz super i ko što TeaK veli,nebi ga asfaltirala.Ja nebi ni to micala,kamenje,ploče,šta već je.To bi ostavila tak,travu pošpricala i umijesto trave posadila (a kaj se drugo od mene i može čuti) majčinu dušicu.Ne treba je kositi,ubija travu i korov,brzo se razraste i može se gaziti po njojWink
Ovaj prilaz lijevo:irise  bi ostavila i okolo samo neke trajnice stavila.Kako je to vikendica i nisi stalno tamo uzmi u obzir biljke koje ne trebaju često zaljevanje,prihranu i sl.Od proljetnih recimo phlox(krasno će cvasti,ništa mu ne treba a prekrit će ovaj strmi dio prema puteljku,i brzo se razraste tako da veliku površinu može popuniti)
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 22:41
ma nesto sam slicno kontala i uraditi a na
ulaz bi posadila onu moju penjacicu sitnu crvenu
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 22:43
samo sto bih jos posadila
neznam kako se zove
sad cvjeta u ljubicastoj boji i ne raste veliko
pa da mi to bude citavoom duzinom do vikendice
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 22:44
mozda da posadim i koju ružu između toga
tu vec imaju irisi i ljiljani
pa mozda jos nesto da iskombinujem
a mislila sam napraviti kao neki mali
zidic od starih cigli da mi se zemlja nebi obrusavala
ili mozda da ulozim novac u neki betonski zidic
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.