Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slavica - moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slavica - moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 55>
Korisnik
Poruka
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 22:49
slavica veliki pozdrav i dobro nam doslasmile73..reci cu samo jedno,ja sam ODUSEVLJENAAAAAAAAAAAAsmile141smile211
slavica na photobucketu namjestis velicinu na 640×480,i ne trebas mijenjat,tj. povecavat ili smanjivat,svaka slika ce ti se usnimit u toj velicini,a upravo ta se preporuca na forumu..


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 23:34
Hvala Kaća.Ti si mi učitelj.sate sam provela na Tvojim stranicama.Večeras me je nešto zezalo oko slika ali bit će bolje,nadam se. Puno mi znači Tvoja podrška! Hvala ti!
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 00:34
dobro nam došla slavice! smile73
ne znam zašto bi bili kritični prema tebi. radovi su ti superrrrrrrrrr!!! i ja sam učila iz ovog foruma, ali i s drugih stranica, kupila najosnovnije stvari i tako započela. ma najbolja radionica je ovaj forum! Wink
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 00:56
Hvala  More! Imaš pravo,ovaj forum je najbolja radionica a imamo i najbolje učitalje! I Tvoje radoove sam dobro ispregledala,divni su a od svega najviše su me oduševili onaj minijaturni stolić s klupicama. Preslatko!
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 08:09
smile99dobro nam došla
 radovi su ti odlični a ja osobno bih izdvojila onaj etui,samo tako naprijed Clap
 
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 08:49
Prekrasno, ali ovaj prozorčić me oduševio!
ANĐELKA
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 09:15
Tako puno radova,a svi tako lijepi...ne mogu niš posebno izdvojiti,jedva čekam nove radove.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 09:20
e pa dobro nam došla.....vidim da nisi početnik i da već imaš puno ljiepih radova......veselim se tvojim novim radovimasmile71
mene zanimaju one figurice..........sama si ih radila?
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 22:55
hvala mare-nostrum.. tamo negdje ispod mojih lutkica sam stavila objašnje nje rada...inspiriralo me je to što sam u nekom časopisu vidjela primjer što se sve i kakve sve figurice se mogu napraviti od plastičnih jaja..to je bilo oko uskrsa pa sam prvo radila pile, zeku i onda mi je palo na pamet da pokušam napraviti lutku pa sam silikonom ljepila veliko jaje za donji dio tijela,malo za gornji dio,glave sam sama radila od glinamola tako da baš i nije svaka za natjecanje za mis ali su orginal moj rad.sitne detaljiće kao cvjetiće radila sam od fimo mase a šeširiće od vune, konca koje sam ljepila na podlogu od kartona,haljinice su ostatci kojekakvih krpica. planiram ih pojedinačno prikazati da se bolje vide.puno mojih radova je promjenilo vlasnika a da ih nisam slikala ali moje lutke su moja ljubav i njih čuvam eventualno napravim koju za prijatelje
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 23:07
A Slavice draga neznam zašto se nisi prije odlučila staviti ovako prekrasne radove koji ti mogu biti samo na čast. predivno radiš, prekrasno kombiniraš....nemam drugih riječi nego samo pohvale. Dobro nam došla.smile73
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 23:27
...dobro nam došla draga Slavice ....nekoliko puta sam pregledala sve radove koje si nam pokazala i mogu samo jedno reći: jednostavno sam oooooooooduševljenaaaa.... prekrasni su svi od reda, teško mi je izdvojiti bilo što, ali moram spomenuti izvanredne lutkice, posebno zbog domišljatosti kojom si na tako kreativan način napravila prave male umjetničke minijature ....decoupage radovi su jednako tako fantastični, a posebno mi se dopadaju oni s religioznim motivima jer ih kombiniraš na pravi način, umjetnički čisto i s velikom dozom poštovanja Love%20YouLove%20You  
....stvarno sam vesela što si odlučila priključiti se ovom krasnom društvu, a godine... one su samo statistički podatak... ja još (nažalost) nisam baka, ali sam svakako u medju seniorima  ali me druženje s ovim divnim curama vraća u najljepše dane mladosti 
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 23:27
Puno hvala Lula , a eto nikad nije kasno. Od svih Vas sam učila i učim i dalje i nadam se da ćemo se još dugo družiti!
Na vrh
Linaaa View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 220
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Linaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 23:32
DOBRO DOŠLA,

fantastični radovi, kaj vi po cjele dane radite tak kreativno koliko dobrih radova imate,

ja vjerujem da vecina nas nije isla na radionice, ja sve sto sam naucila je s neta sa stranica chemaca i sličnih i tek nedavno nasla ovaj super forum sa super savjetima i super radovima i super članovima

Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2010 u 08:15
Dobrodosla Slavice i ostala jos dugo na ovom forumu Smile... tvoji radovi podizu ionako visoku razimu kvalitite i ljepote... zaista sam se odusevila tvojim radovima i zapravo ne bih mogla nista posebno izdvojiti... sve je prekrasno Clap
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2010 u 13:54
Hvala lluvia, hala primavera ...divila sam se od mojih početaka posjeta ovom forumu primaverinim djelima pa mi je posebno drago da čujem tako poozitivne "kritike"
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2010 u 17:48
Slavice, dobro nam došla! smile73 Ne mogu vjerovati 2 stvari - prvo, da si čekala toliko dugo da nam se pridružiš i objaviš ove pre - pre - prekrasne radove i drugo, da te ovaj forum naučio svemu što znaš o decoupagu?!?!? Svaka čast i tebi i nama, hahahaha! Nadam se da ćemo se dugo družiti i drago nam je da si ovdje! Pusa Splitu! smile71
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2010 u 21:22
Hvala velemajstorice shabbyija,od Tebe sam imala što i naučiti!
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2010 u 22:38













Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2010 u 22:47
ovu sliku-zvjezda nad Betlehemom-stavila sam ponovo je prvi put sam je previše smanjila.Inače mi je posebno draga,rađena je na staklu i tko mi god dođe u kuću ""zapne"na njoj.
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2010 u 14:49
Slika je baš posebna i drukčija,a i boca je jako lijepa.
lutkice si ti radila?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 55>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,563 sekundi.