Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Swap i natječaji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - No.1 Božićni swap 2009.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


No.1 Božićni swap 2009.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 15161718>
Korisnik
Poruka
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 14:23
                        
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 14:32
curke, prekrasni pokloni!
ANĐELKA
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 15:40
Love%20You Love%20You ....prelijeeeeeepo, svi ovi radovi u swapu doista su posebni...em su se cure fest potrudile, em si je Izzy dala jako puna truda još ih ovako dostojno prezentirati....bravo za sve Bravo!
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 17:05
bravo curesmile94 swapici su odlicni...sve mi je tako lijeposmile76
svaka je pokazala nesto novo i preljepo...jedva cekam novi swap...
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 18:09
smile141
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2009 u 10:48
Drage moje....

Nadam se da ste uživale u ovom swapu koliko i ja te da vam se svidjelo sudjelovati! Sigurna sam da će se tradicija swapova održati i veselim se tome! Smile

S obzirom na sve krasne radove koje ste napravili i uložili trud, odlučila sam sve kolaže staviti u jedan folder koji možete downloadati ovdje http://rapidshare.com/files/328322655/Bo__iae_ni_swap_2009.rar . Kliknite na Free user, pričekajte jednu minutu i downloadajte zipani file veličine 25 MB. U njemu su svi kolaži u "prirodnoj" veličini, vama za uspomenu! Uživajte jer to su vaši radovi! smile78

U ovoj maniri objavljujem KRAJ božićnog swapa!
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2009 u 10:49
                                  
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2009 u 14:30
Draga izzy hvala na trudu i ideji uživala jesam i nadam se da će swapića biti još Smile  
Svima želim sretnu Novu Godinu smile147
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2009 u 14:31
Svima sretna Nova i sretna nova 2010. godina smile150

A oni koji su napravili i predali swap sa zakašnjenjem, neka barem stave fotke u svoje galerije Embarrassed
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2009 u 15:53
 
Prvo bi željela zahvaliti našoj dragoj Izzy na velikom trudu koji je uložila da tako lijepo upakira sve ove naše swapiće!
 
A dalje SVIMA SRETNA NOVA 2010 GODINA smile164smile82!!!!!!!!!
ANĐELKA
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2009 u 17:30
Hvala Izzy na trudu sto je ulozila u ovaj swap ... jedva cekam slijedeci.

Sretna Nova Godina svimasmile78
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2009 u 19:36

pravo zadovoljstvo je gledati sve te divne radove,pogotovo prezentirane na vrhunski izzy načinClap

svima sretna i kreativna nova 2010.godinasmile147
Na vrh
senći View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 04 Lipanj 2009
Lokacija: Heard Islands
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje senći Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2010 u 00:25
SVIMA ŽELIM SRETNU NOVU GODINU, PUNO ZDRAVLJA, SREĆE I LJUBAVI,I PUNO NOVIH IDEJA ZA NOVE RADOVE.smile164smile166
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2010 u 00:29
sretna vam nova 2010!
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2010 u 10:24
Drage moje virtualne prijateljice, šta vam poželjeti u ovoj novoj godini, osim onoga što najviše želite za sebe i svoje najdraže.
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2010 u 12:49

svima sretna Nova 2010 g. smile79

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2010 u 12:52
...u mnogim sam swapovima sudjelovala i na drugim forumima, ali ovo mi je doista bio najljepši...i zbog radova, zbog velikog truda koji su sve cure uložile, i zbog iznimnog posla kojeg je napravila naša organizatorica, svestrana i vrijedna Izzy, koja nam je "onako usput" u svojoj velikodušnosti otvorila i vrata zaraznog digital scrapbookinga... Frosty  
 
...mogu samo reći da mi je bila čast biti djelićem ove lijepe priče.... hvala svima i SRETNA VAM I BOLJA OVA GODINA U KOJU SMO TEK ZAKORAČILI....
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Mikica74 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 31 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 143
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica74 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2010 u 13:51
URL=http://www.cvijet.info//slike_cvijeca/decoupage/srecna_nova_godina/5019.aspx][/URL]
 
svim dragim prijateljicama zelim srecnu i uspesnu novu godini
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2010 u 20:01
Cure,kaj se tiče mog swapa,boki mi je poslala poruku i rekla da je trudna i malo usporena pa kasni malo sa poklonom.Rekla sam joj neka mi samo pošalje adresu jer njezin poklon čeka,ali mi još nije poslala adresu.
Ako netko možda ima adresu,neka mi pošalje,htjela bi joj poslati poklon....nije važno kad bude moj,neka samo uživa u trudnoći.
Budem stavila i slikice kad ga pošaljem.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2010 u 22:12
Piramida, nema problema - to su super vijesti! Nemam Bokijevu adresu, ali sam sigurna da će ti se javiti! Slikice swapa objavite u svojim galerijama! smile78
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 15161718>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 3,479 sekundi.