Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Swap i natječaji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - No.1 Božićni swap 2009.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


No.1 Božićni swap 2009.

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 18>
Korisnik
Poruka
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 14:07
Originalno poslano od člana dugokosa dugokosa napisao:

tu sam smile166
Napokon da si se oglasila!!! Wink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 12:46
i ja, i ja bi
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 18:48
Mogu i ja?
Na vrh
tinajan View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Italy
Status: Offline
Bodovi: 37
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinajan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 21:01

i ja se prijavljuem.moze?

Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 21:06
evo i ja se prijavljujem ..pa sta budeWink
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 22:45
Cure moje, evo nakon samo tjedan dana ima nas čak 32 na popisu - svaka čast! smile112
Još nam ostaje ovaj tjedan (do nedjelje) za prijave pa dajte razmislite tko se još nije odlučio! Mislim da će ovo biti sjajna prilika da se međusobno malo bolje upoznamo, a voljela bih i da razmišljate o ideji da nam swapići postanu redoviti - recimo jedan u dva mjeseca na temu za koju se dogovorimo! smile184
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 22:53
meni se svida ideja..bas super...
Na vrh
Ivana-Mia View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 30 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivana-Mia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 23:08
odlična ideja. Prijavljujem se i ja.smile147
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 23:19
ja bi isto voljela da swapići budu malo češći. 
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 23:39
Sto se mene tice moze
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 20:41

slažem se da swapići budu češći, ali možda jedan po godišnjem dobu što ne znači da određeno godišnje doba nužno mora biti i tema. možda je svaka dva mjeseca malo prečesto? još nećemo predahnuti od jednog a već ćemo morati smišljati za drugi. pa tko može takav stres podnijetiLOLLOL

ali svejedno jedva čekam izvlačenje parova ...
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 21:35
Pa .... nakon dužeg vremena ponovno sam nabavila bojice, a valjda će mi sinuti i neka ideja.
Prijavljujem se.
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 21:30
Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

slažem se da swapići budu češći, ali možda jedan po godišnjem dobu što ne znači da određeno godišnje doba nužno mora biti i tema. možda je svaka dva mjeseca malo prečesto? još nećemo predahnuti od jednog a već ćemo morati smišljati za drugi. pa tko može takav stres podnijetiLOLLOL

ali svejedno jedva čekam izvlačenje parova ...


potpisujemTongue
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 19:20
Drage moje forumašice i swaperice! Podsjećam vas da je nedjelja zadnji dan za prijave za naš božićni swap - tko se još predomišlja, neka se brzo odluči!

Parove ću izvlačiti u nedjelju, ali na malo drugačiji način nego sam prvotno zamislila... Naime, s obzirom da smo svi u nekim gužvama ili izvan Zagreba, teško je dogovoriti susret s nekolicinom forumašica koje bi bile "svjedoci" stoga sam se odlučila na sljedeće... Kako bi sve bilo pošteno i kako bi se svi uvjerili da nema mita i korupcije, napravit ću video clip izvlačenja te ga postirati ili na forum (ako mogu) ili na svoj blog (u slučaju da ne mogu na forum). Mislim da je to pošteno, a vi? Kako vam se to čini? Suludo? Simpatično? Bože sačuvaj? smile68
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 19:24
preodlično, ali mislim da bi još bolji bio live streaming jer je televizijski program nedjeljom preloš pa da nam osmisliš neki triler-igrokaz u obliku monologa uz koji komentar kao legendarni delićev (ljudi moji, ma je li to moguće) LOL
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 19:28
smile231Hahahaha, kako da ne! Moje ruke bi bile u prvom planu, ništa drugo... Zloćo jedna! Srećom pa nemamo (puno) muških na ovom dijelu foruma, oni bi tražili neki drugi žanr, sigurna sam! LOL
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 20:35
hahah,to je sigurno...al i ova tvoja ideja je super...cekam nedjelju...
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2009 u 09:46
Žao mi je bilo da se ne prijavim, jer sam u velikoj gužvi, ali za vas ću ipak pronaći vremena.
Jeste da je u zadnji čas, ali nikad nije kasno.
Prijavljujem se!!
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2009 u 13:13
smile202ja čekam izvlačenje i ne sumnjam u tvije poštenje samo mi javi di da ti pošaljem deset eura LOL šala mala
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2009 u 13:38
Ni ja ne sumnjam u pošteno izvlačenje, samo znam dok ne dovršim to što sam počela raditi, neću pogledati tko je moj par, jer će me onda mučiti da li sam pogodila ukus te osobe. Zato sam odlučila da večeras dovršim ono što sam zamislila, a tko bude par, bit će.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.