Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Swap i natječaji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Voxić populi - ideje i razmišljanja
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Voxić populi - ideje i razmišljanja

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 17:06
@Gogs - dobiveni bon bi zapravo bio bon kojim možeš kupiti materijal u tom dućanu u tom iznosu! Ne bi se dobilo 100 kn novčanica već materijal u vrijednosti (recimo) 100kn, ali po izboru pobjednika! Ako uspijem dobiti spoznore, naravno... Embarrassed
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 16:06
a zašto taj "netko" ne bi u vrijednosti bona mogao dobiti nešto od materijala kojeg taj dućan nudi??   
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 12:33
meni se svida ideja i bilo bi super kad bi nas sponzorirali ipak mi jako puno novaca ostavimo njima..a tema mi se cini ok...je da neznamo svi sve napraviti pa bas zato...a i osim toga svako ima svoj stil rada... a postarina  nije tako strasna pa mislim da ni to nebi trebao biti problem...
ja bi stavila radove i imena pa nek sami izaberu tko hoce glasati.a kakav je sustav to se ne kuzim..
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2010 u 23:00
Ajde, Anastazija... Ovo ti je zadaća za neku kilavu trojku! Javi se sutra za veću ocjenu kad naučiš! LOL
Žicala bih hobby dućane, ispalo bi - što ih je više, to će rjeđe sponzorirati! Npr. ako ih je 4, keširat će 100 kn svaka 4 mjeseca, a Bog zna koliko para mi ostavimo njima! Pa samo pomislim na NB i već mi je nestalo 100kn iz novčanika!
Problem: tko će preuzeti troškove poštarine ako je bon dobio netko van Zagreba? Hoće li svi forumaši htjeti preuzeti to na sebe? Confused
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2010 u 22:50
ideja ti je predivna nadam se da ce i cure sa rucnih radova sudjelovati.....jedva cekam
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2010 u 22:24
načelno sam za mjesečni natječaj (kad ovo završim ići ću i glasati).
a sad domaća zadaća:
 
1. ideja za žicati hobby dućane za sponzoriranje - vrlo dobra, čak odlična!
ovaj čas nemam drugih ideja... možda mi šta dođe naknadno
 
2. sustav nominiranja....hm..... za sada Geek
 
3. NE teme za natječaj - pustimo mašti na volju
 
 
evo ja zadaću odradila, nije baš nešto ali.... možda se još javim odgovarati za bolju ocjenu
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2010 u 20:49
Ova anketa je pokrenuta u svrhu ispitivanja pulsa mišljenja naših kreativnih forumašica! Ono što želim doznati od vas je sljedeće: jeste li zainteresirane da se od sljedećeg mjeseca na podforumu Decoupage pokrene mjesečni natječaj? Star

IDEJA: Svaki mjesec bi se organizirao natječaj u kojem bi se birao rad mjeseca. Primjer: u mjesecu veljači glasamo za nominirane radove koji su objavljeni na forumu u periodu od 1.1. do 1.2. Vrlo jednostavno, zar ne?

Svatko bi mogao nominirati po jedan rad koji mu se sviđa.
Nakon toga se otvara glasovanje (anketa) koje traje određeno vrijeme.
Dobivamo pobjednika mjeseca.
Nagrađujemo pobjednika mjeseca.


IDEJA NAGRADA: Postoji nekoliko ideja - od slanja salvetica pobjednici (od strane nominiranih) do nekakve simbolične sitnice (npr. oslikani ili decoupagirani kist). Razmišljala sam žicati hobby dućane da nam budu sponzori sa nekakvim bonom od recimo 100kn.


PITANJA ZA DOMAĆU ZADAĆU:


1) Ideje za nagrađivanje - sve što se sjetite i padne vam na pamet, podijelite ovdje!

2) Sustav nominiranja - čini mi se da anketa na forumu može "podnijeti" samo do 25 unosa tj. odgovora tj. nominacija. Na koji način nominirati radove? Da nominiraju samo nominirane iz prethodnog natječaja? Ideje?

3) Želite li TEME natječaja (npr. veljača = kutijice, ožujak = cvijeće...) ili da natječaj bude nestrukturiranog tipa (bez određene teme)?

Ovo je ono čega sam se sjetila, sigurno će još netko imati pitanja i ideja - željela bih da se zajedno dogovorimo i donesemo odluku i da zajedno u njoj i uživamo! Embarrassed
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.