Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Swap i natječaji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Voxić populi - ideje i razmišljanja
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Voxić populi - ideje i razmišljanja

 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
Poruka
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 21:28
10 je po meni u redu premda bih najradije stavila stvarno 12! Smile To je onako - ni 10 ni 15! Kakvi su ovo dubokoumni i inteligenti prijedlozi sa moje strane! Uh!
Salvete pobjednici neka šalju sve nominirane cure! To mi se čini najjednostavnije i najpoštenije... Ne mora to biti puno - par komada, simbolično... A pobjednici gušt najveći! Smile

Anastazija - tako je... Prvi tjedan nominacije i onda glasanje! Nema 2 tjedna glasanja - odmah dobijemo pobjednicu i prvih 10 ili 12 koje će nominirati radove za sljedeći mjesec! Clap

Moram početi ovo zapisivati. sve ću zaboravit! Embarrassed
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 21:31

a šta ako u finalu dva rada imaju jednak broj glasova?  

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 21:34
Onda ćemo curke stavit u blato pa nek se hrvaju i koja pobijedi dobiva salvetice! Thumbs%20Up
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 21:35
Šalim se, naravno... Ili ne? Hmmmmm? Onda produžimo rok glasanja do trenutka kad jedna ne dobije glas više i to je to! Smile
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 21:36
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Onda ćemo curke stavit u blato pa nek se hrvaju i koja pobijedi dobiva salvetice! Thumbs%20Up
 
samo zbog ovoga vrijedi učestvovatiLOLLOLLOLLOL
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 21:36
jeeeeeeee!
a sigurno će takav prizor privući i mnoge muške gledatelje pa ćemo im naplatiti ulaznicu i pobjednica dobiva sav prihodLOL pa može u hobby shop u nabavku.
 
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 21:38
Sad bi Primavera sigurno imala prikladnog smajlića za ovo hrvanje! smile96
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 21:38
e da... još nešto....treba napraviti tako da se može glasati samo za jedan rad
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 21:43
Naravno... Još sam mislila dodati i "klauzulu" o nesudjelovanju tj. ako sam ja recimo nominirala tvoj rad, a ti taj mjesec ne želiš/ne možeš ili šta već sudjelovati u natječaju - ne moraš! Samo obavijestiš moda o tome, ali ne moraš navoditi razloge zašto ne želiš sudjelovati! Važno je samo da se to napravi za vrijeme nominacija tako da se može nominirati netko drugi...

Mislim, vjerujem da svi žele sudjelovati, ali ne želimo da prisilimo nekoga da sudjeluje tj. treba dati mogućnost izbora u svakom slučaju! Jel' to OK? Smile

Ipak smo mi demokratska država! I Hlapića za predsjednika! (Danas sam vidjela taj Jumbo olakat i riknula sam od smijeha!)
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 21:49
ajme meni smile42! nema me tjedan dana, a ono čitava knjiga za čitanje! Ne znam da li sam sve pohvatala, ali u principu se slažem sa ovim vašim idejama i prijedlozima. Mislim jedino da tema ne bi trebala biti određena, jer svako od nas voli nešto drugo., od apstrakcije do jednostavnih stvari. Ali mislim da će to Izzy najbolje riješiti (kao i sve do sad)
ANĐELKA
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 21:52

treba napraviti klauzulu da ne možeš glasovati za svoj rad ako si nominiran. a ne mogu se sjetiti ni jednog razloga zašto netko ne bi želio/mogao biti nominiran, ali o.k. je ako netko ima razlog ili tako želi

i ja dajem glas za Hlapića!
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 22:21
eto ja sve procitala i uh...ideja 100... ja mislim da je sve do sada predlozeno super...a tema neka meni se ne cini lose...kao bozicni swap...nije ti zadano sto da radis al je tema bozic...i to mi je ok...al ja sam pocetnik pa stvarno nisam bas adekvatna...
za poklon salvetice slazem...i definitivno sloziti da imas pravo glasati za jedan rad...
sponzoriranje ce biti tesko napraviti jer nije danas nitko darezljiv( mislim od trgovina),pa mozemo mi cure pokloniti za pocetak dok se ne smisli stogod...

Na vrh
Linaaa View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 220
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Linaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 22:32
slažem se sa svima stvarno smo kreativne gle koliko ideja, hehe

-pa možemo nominirati 12 i 13. nek bu rezerva
-pošteno da svi nominirani šalju salvetice pobjednici
-i slažem se da bude općenita neka tema npr. Božić a da radimo koji god predmet hoćemo

a slažem se sa svim

Izzy nemaš lak posao u odlučivanju pravila pa sretno.

kakva god pravila bila ja ću sudjelovat   
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 22:55
evo mene opet......s obzirom da su to radovi u jednom mjesecu predlažem da ipak ne budu ničem ograničeni.....kao i do sada neka svako radi ono što hoće,na čemu hoće i u bojama i temama koje želi.....
a već smo se dogovorile da ćemo imati redovite swapove,kvartalne zar ne?....oni neka budu tematski određeni
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 23:57
Teme ćemo definitivno ostaviti za swapove, a natječaji će biti slobodni! Važno je samo da svi redovito objavljuju radove u "Friško iz pećnice" jer će nam to biti najjednostavnije mjesto gdje možemo vidjeti kad je koji rad objavljen! Thumbs%20Up
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 08:22
Priznajme da sam se malo pogubila u svemu ovom... ali ideja je odlicna i vjerujem da ce sve nase (vase) prijedloge Izzy posloziti kako treba i napraviti zavrsnu verziju... a ovo je moje "okvirno" razmisljanje na tu temu
- 10 nominacija, jedan rad = jedan glas
- nagrada = salvete od nominiranih... i svih ostalih ako imaju zelju i potrebu poslati..:)) ili mozda da pobjednica izabere od niminaranih radova koji joj se najvise svidja (mislim da bi ti bilo malo komplicirano, ali mozda treba uzeti u razmatranje)
- nikakvo zadavanje teme... sve je proizvoljno i tema i objekt na kom+jem se radi... bitno je da je decoupage

toliko... smile78
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 08:23
ajme koliko tipfelera... Embarrassed
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 09:13
smile100evo i mene, za ovo malo vremena šta me nije bilo  u ovoj našoj kužini (čitaj kuhinji) svakakve novosti.Izzy svaka ti čast baš si pravi majstor za zakuhati kašu.
 U svakom slučaju sviđa mi se ideja,a moja glasna razmišljanja su :
 -ne ograničiti temom radove to ostaviti za swapove neka oni budu tematski
-10 nominiranih izgleda mi čisto dovoljno
-staviti da svatko može glasovati samo jedanput za nominirane radove
-šta se tiče poklona ,izgleda mi da bi bilo jako zgodno kad bi uspjela nekoga nagovoriti na sponzoriranje a do tada su mi salvetice čistam ok, ali bi ja stavila mogućnost da osim salvetica možemo slati i nešto drugo, recimo neko ima perlica viška,nekoj muž radi drvene okviriće ,neka ima viška bijele boje ,neka pak ima mašnicu ili tako neke sitnice ,zapravo da se ostavi na volju onome ko šalje da pošalje šta hoće.
-e sad da li da (nazovimo poklone) pobjedniku šalju samo nominirani ili recimo da se svi oni koji se uključe u ovu igricu jave sa prijedlogom što bi poklonili a da onda pobjednik od toga izabere svoj poklon ,tako da nazovimo teret poklona ne padne samo na leđa nominiranih
eto ja napisala svoju domaću zadaću sad čekam ocjenu od naše učiteljice a do tada smile219
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 10:23
Što volim kad ovako dolazite sa idejama! Svima dajem odličan!!! Thumbs%20Up

Ovako... Što se tiče nagrade - razlog da samo nominirani šalju pobjednici salvete (ili šta već) je taj da žena ne dobije salvete od 50 ljudi sa foruma - ipak je to malo previše! Uostalom, neće svi sudjelovati svaki mjesec pa neće morati ni slati salvete svaki mjesec jer bi i to bilo preveliko opterećenje za ljude! A svi ćemo se sigurno rotirati i dolaziti na red...

Mislim da ne možemo tražiti da netko pošalje svoj rad... Uzet ću sebe za primjer - ništa skoro ne radim za sebe već ciljano kao poklone ili narudžbe, ništa od radova nemam "na lageru"...

Možemo se dogovoriti da se šalju i druge stvari osim salveta, ali ćemo zadržati perlice i njih sačuvati za natječaje u Nakitu! Wink Ne bi bilo dobro poslati perlice nekome tko ne bi znao što će s njima, zar ne?

Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 14:10
auuu,zakuhala se tema,neka neka. istina je da smo ja,kaća i izzy začetnici svega ovoga. ja sam da se naprave nominacije,i da se glasuje,pobjednik dobiva npr.od mene salvete i od ostalih nominiranih članova.

ja sam za da glasovanje bude po temi: npr: izbor najljepšeg proljetnog rada,bozićnog i sl,a sliku rada pobjednika stavit na nas portal?

i isto tako i za nakit i ostale ručne radove,npr: izbor za naj nausnice,ogrlice,sl. nase galerije su pune prekrasnih radova,tema i radova ima dovoljno za glasovanje. ovo je super jer je ovo ujedno i poticaj za dalje.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,145 sekundi.