Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Swap i natječaji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Voxić populi - ideje i razmišljanja
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Voxić populi - ideje i razmišljanja

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 15:07
...jel' me netko tražio ...vidim da me se spominje pa rek'o da se i ja malo uključim....ne, ne u hrvanje (sorry, cura u blatu nema, morat ću sama početi raditi smajliće  )
 
...a sad na zadaću... ideja je odlična i uz ovakav demokratski način javne rasprave sigurna sam da ćemo dobiti odličan krajnji rezultat... nisam sigurna da sam baš sve prijedloge potpuno shvatila plavusa... osobno mislim da bi trebalo biti nominirano više radova, npr. najmanje 25 s obzirom koliko imamo aktivnih i vrijednih decoupage majstorica, a glasanje ograničeno na odredjeni broj glasova, a dozvoljeno birati samo 10, iz kojih će se iskristalizirati pobjednica... i kao i sve ostalo, i ovdje se mogući broj glasanja može sistemski urediti da nitko ne može glasati više od jednoga puta u tom ciklusu.... a ako i bude koji puta recimo 2 majstorice s istim brojem dobivenih glasova, zašto ne bismo imali i dvije pobjednice, koje će eventualnu nagradu dijeliti popola... naravno, podrazumijeva se da se nominacije ne duplaju, tj. jedna osoba može biti više puta nominirana ali ne s istim radom... i slažem se, s obzirom da se radi o decoupageu, ne treba ograničavati s temom....
 
...nagrade...mislim da su svi prijedlozi zgodni, naročito ovo sa salveticama, ali već i objava fotke na portalu Cvijet.info po meni je velika nagrada, naročito ako bude negdje u ćošku stajala i mail adresa/blog/web adresa pobjednice, naravno, uz njen pristanak...kaj se hobby dućana tiče, ta je ideja odlična ali zahtijeva popriličan angažman od npr. Izzy iakooooo...hobby dućanima bi to bila itekako dobra reklama i povezivanje s njihovom "bazom" koja i inače ostavlja podosta novčića u njihovim blagajnama
 
...eto, za prvu zadaću toliko, ovisi od ocjene, možda ću morati i na popravni
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 22:00
ja necu riskirat losu ocijenuLOL,pa cu samo na glas razmisljat..cure super su vam prijedlozi,vjerujem da ce bit od velike koristi izzy pri sastavljanju pravila natjecaja..ako sam dobro polovila konce,30-ak radova ce bit nominirano a samo 10 ulazi u konacne nominacije..osobno se slazem s tim..e sad iman jedan prijedlog,da tih 10 nominiranih cura u sljedecem krugu nominiraju po tri,naravno razlicita rada,i na taj nacin dobijemo onih 30...morat cu jos jednom procitat sto ste sve predlozile,isparilo mi  dosta toga od jutrosLOL,pa se ne mogu sjetit jesu li definirane prve nominacije..mene to najvise muci,neman pametno rijesenje..
sto se tice tematskih natjecaja,nebi bilo lose s vremena na vrijeme i njih ubacit,ali ne stalno,cisto da se razbije jednolicnost..na jednom stranom forumu sam vidjela da su sve cure dobile isti print,i svaka ga na svoj nacin obradila,na razlicitim predmetima..eto to mi je bilo bas  zanimljivo vidjet..
pada mi na pamet i ideja ,da u nekom od krugova,same sebe nominiramo(zasto neTongue) i to na nacin da posaljemo izzy slike radova i ona ih objavi pod rednim brojevima,tako da se ne zna kojo je ciji rad sve do kraja..cisto malo napetosti radi,i sarolikostiWink..
nagrade?meni svejedno,rekla sam vec izzy da se puno ne zamara,super ako ih bude,a i ako ne bude..svakako sam za slanje salvetica,a sve ostalo ako bude..izzy ako preuzmes obavezu "zicanja" po hobby ducanima,i budes sretne ruke,svakako pitaj bili ikako bilo moguce da ne naplate cijenu pakovanja paketa (ako nagrada bude putovala van zg),vec samo postarinu,a to je samo 15kn..i onda tih 15kn odbiju od poklon bona,i svi zadovoljni..
i jos nesto,ja sam svakako za to da se i 2. i 3. mjesto zabiljeze,i to na nacin da se u potis dodaju ovakvi ili slicni smajlici,,i za prvo naravno..
eto toliko od mene,nemojte mi nesto zamjerit,samo sam na glas razmisljalaLOL
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 09:13
 zgodno mi zvuči tematsko natjecanje svi sa istom salvetom ili printom (ponekada )to bi stvarno bilo jako zanimljivo za vidjeti ,već se unaprijed veselim, a dobra mi je i ideja to da se Izzy pošalju slike radova koje ona onda objavi pod brojevima ( voljela bih pogađati tko je što napravio)
 
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 17:59
ima li kakvih novosti glede natječaja? ajmo, kraj mjeseca je blizu...
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 10:22
Predlažem da na natječaju mogu glasati samo članovi foruma.Mogučnost glasanja gostiju stvorili su nekakve sumnje i negativne vibre.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2010 u 11:57
Znači kad je swap taj mjesec nema natječaja za najbolji rad ili...?
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 09:19
a šta je s natječajem za rad mjeseca?.......ugašen ili stavljen na čekanje?....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.