Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Swap i natječaji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - PRAVILA za 1. natječaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


PRAVILA za 1. natječaj

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: PRAVILA za 1. natječaj
    Objavljeno: 31 Siječanj 2010 u 16:57
Ovo su pravila koja se odnose na natječaj za najbolje radove u mjesecu SIJEČNJU - naš prvi natječaj. Pročitajte ih pažljivo te sva dodatna pitanja ili nejasnoće obratite se ovdje! Idemo?


NOMINIRANJE Star

- U prvom natječaju nominirati mogu SVI dok se ne dosegne maksimalna brojka od 25 radova.

- Nominirati se može 1 osoba i njen 1 rad (iako možda ima više radova tijekom mjeseca). Osoba ne može nominirati samu sebe.

- Nominira se u temi "Nominacije" http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4345 bez komentara - napisati ime osobe koju nominirate i postirati njen rad.

- ROK nominiranja je od 01.02. (ponedjeljak) zaključno sa 07.02. (nedjelja) u ponoć.

- Radi lakše preglednosti radova, koristite galeriju "Friško iz pećnice"gdje su svi radovi na jednom mjestu i kronološki poredani! http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4156

- Nominiraju se radovi objavljeni u periodu od 01.01. do 31.01. i bilo bi dobro da su vaši radovi obajvljeni u spomenutoj galeriji!


GLASANJE Smile

- ROK glasanja je od 08.02. (ponedjeljak) do 14.02. (nedjelja) u ponoć.

- SVI mogu glasati (naravno!).

- Ukoliko se dogodi da je broj glasova izjednačen za neke radove, glasovanje se produžuje sve dok jedna od tih osoba ne dobije glas više.


OSTALO

- NEMA TEMA no u igru ulaze samo radovi iz decoupage galerija!

- Prvih 12 radova s najvećim brojem glasova stječe pravo nominiranja radova za sljedeći mjesec.

- Pobjednik je osoba (tj rad) s najvećim brojem glasova i ostalih 11 pobjednici šalje salvete kao nagradu.

- Srebrni i brončani radovi dobijaju smajliće u svoj potpis i autogram Mel Gibsona.


PRAVO NA NESUDJELOVANJE

Ukoliko netko ne želi ili ne može sudjelovati u natječaju ima apsolutno pravo na to. Potrebno je samo obavijestiti mene ili nekoga od ostalih moderatorica (Rose, More) no osoba ne mora navesti razloge nesudjelovanja niti će se o njima raspravljati. Važno je da to učini prije glasanja kako bi se mogao nominirati drugi rad!


Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2010 u 17:55
učiteljice, a šta je s onim radovima koji su objavljivani u galerijama ali nisu stavljeni u "Friško iz pećnice"?
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2010 u 17:59
Bilo bi lijepo da su objavljeni i mislim da ćemo na tome inzistirati ubuduće, ovaj mjesec ćemo još progledati kroz prste! Ako imaš nešto što nisi tamo objavila, sad ti je vrijeme romantičarko! Embarrassed Razumiješ, jednostavnije je nego ići od galerije do galerije! 
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2010 u 18:04
ja sam bila marljiva pa sam sve stavljala na oba mjesta, ali ima onih koji su zabušavali. bilo je krasnih radova po galerijama ali ih nema u Friško...
morat ću uzeti godišnji ovaj tjedan pa pregledavati galerije po redu...
Na vrh
stupser View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stupser Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2010 u 18:48
VECE !!! mogu li se do osmog prijaviti još neki radovi nas ...nekih...amatera..ne znam kako bi se nazvaoClown
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2010 u 19:21
Stupser, moraš imati otvorenu svoju galeriju i netko drugi mora nominirati tvoj rad! Ne brini, ako to ne stigneš ovaj put, natječaji će biti organizirani za svaki mjesec tako da ćeš sigurno imati priliku sudjelovati! Thumbs%20Up 
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2010 u 22:20
nadam se da nije kasno za ovo pitanje, ali nisam uspjela skužiti dali mogu nominirati osobu koja je već nominirana ali neki drugi rad. smile42
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2010 u 22:27
ne možeš!  ja htjela pa me Izzy otpililaLOL
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2010 u 22:38
Osoba može biti nominirana samo jednom - to je jedino pošteno jer bi netko mogao biti nominiran i sa 10 radova, a to nije pošteno prema drugima! Thumbs%20Up
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2010 u 12:31
Ej mene zanima da li mi iz "cvjetnog" dijela foruma možemo nominirati??? I da li taj rad koji nominiram mora biti isljučivo iz "Friško iz pećnice" ili ga mogu izvaditi iz galerije pojedinog člana?
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2010 u 14:13
Tija, koliko sam ja razumjela Izzy, ovaj mjesec nije bitno da radovi budu baš iz "pećnice" glavno da su bili objavljeni u 1. mjesecu, a mislim da  svi mogu nominirati!
ANĐELKA
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2010 u 14:58
Samo za ovaj prvi mjesec vrijedi da SVI mogu nominirati i ne mora nužno biti iz Friško! Stoga Tija - raspali! Thumbs%20Up
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 11:42
Pitanje draga Izzy... gdje se glasa ???? ...mislila sam da će biti izbačena poll lista da samo možemo označiti određen broj svojih odabira medju nominiranima... ideja je odlična i totalno ju podržavam, ali nominirati jednostavno nisam mogla, jer mi je nemoguće odlučiti se samo za 1 rad 1 autora koji još nije nominiran ni od koga...
 
Iskrena srca i u najboljoj namjeri želim reći da shvaćam kako pravila moraju biti točno utvrđena inače će se sve pretvoriti u čušpajz, ali ipak mislim da bi trebala biti manje rigidna, ovdje se ipak samo zabavljamo i pronalazimo odmak od svijeta propisa u kojem živimo... s obzirom da smo tek zaživjeli prvi natječaj možda ne bi bilo loše razmisliti o nekim dopunama i prepravkama pa da se svi lijepo igramo Ferris%20wheel
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 14:35
Primavera... Naravno da su pravila podložna promjenama i ovo je prvi natječaj te tako reći "probni" i pretpostavljala sam da će se neke stvari morati malo doraditi u hodu no bilo je važno da se uopće i krene! Svaki prijedlozi su svakako dobrodošli i kod kreiranja pravila smo svakako uzele u obzir sve prijedloge forumašica...

Znam da je teško odlučiti se samo za jedan rad, ali nekako mi se ne čini pravedno da netko bude nominiran za 5 radova, a netko samo s jednim no ukoliko se curke izjasne da to žele - promijenit ćemo!

Dalje... Glasanje je omogućeno svima no nisam mogla jutros staviti anketu zbog tehničkih poteškoća na forumu već sam čekala da Admin to sredi!
Anketa je u pogonu ovdje http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4378

smile79
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 14:37
Ej, meni piše da ne mogu sudjelovati u anketi, zašto???
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 15:06
Nemam pojma, ne bi trebalo biti problema... Pitat ću Admina, ali ćemo malo pričekati samo da vidimo događa li se to još nekome! Sve naopako, jooooj.... Cry
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 15:44
I meni tako piše, ali ja sam pretpostavila da ja ne mogu sudjelovati u anketi, jer sam nominirala jedan rad.
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 15:54
i meni piše da ne mogu sudjelovati....
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 15:59
išla sam tražiti neku drugu anketu da vidim kako izgledaju. i znaš šta sam vidjela? u ovoj našoj nema prvog stupca u kojem je onaj kružić u kojem zabilježiš svoj glas. možda zato ne možemo glasati - jednostavno nemamo gdje?!
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 16:02
Šta se događa?!? OK, vidim da ima problema... Mislim, jutros nisam uopće imala opciju staviti anketu u ovoj podtemi pa je Admin to sređivao... Idem ga cimnuti da uskoči malo jer su ovo problemi izvan moje domene! Unhappy
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,312 sekundi.