Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Swap i natječaji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - SIJEČANJ - nominacije i pobjednici
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


SIJEČANJ - nominacije i pobjednici

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 13:49
mare, jeee, čestitam od srca, ta kadica je definitivno bila revolucionarna i pravo vremensko putovanje u prošlost Clap
jedva čekam složiti i odaslati paketić za pobjednicu smile82

baš sam ponosna na svoju poziciju s obzirom da mi je to bio jedan od prvih radova,
hvala Tiji što me nominirala, nije mi bilo na kraj pameti da će stolac završiti nominiran Embarrassed

čestitke svim curama, baš lijepo radovi izgledaju na kupu na blogiću naše brončane Wink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 13:54
zaboravih napisati da prvih 11 pobjednici šalju salvete za nagradu
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 14:03
Čestitke Mari i još jednom hvala na dobrodošlici,savjetima,podršci i pomoći.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 14:11
Drage "tete-salvete" bila mi je velika čast sudjelovati u prvim nominacijama.
 
Mare primi moje čestitke za pobjedu.
 
Kami bilo mi je zadovoljstvo.
 
Ostalim djevojkama želim čim više uspjeha u Decoupagu.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 14:20
Mare čestitke od srca za pobjedu, zaslužena je!!!
Anđelka i tebi čestitke.
Izzy i tebi čestitam.
 
I na kraju čestitam svima koji su sudjelovali...
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 15:50
Cure čestitam smile78
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 19:19

Čestitke Mari, Anđelki i Izzy smile79

Kami, tebi hvala što si me nominirala SmileHug
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 20:15
Hvala svima na nominacijama i sudjelovanju! Mare, daj pošalji adresu na pp da ti zasluženo mogu poslati koju koverticu sa salvetama - nagrada je dogovorena! smile61
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 21:06

cestike svima koji su sudjelovali,sve ste vi pobjednice.smile99

Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 03:46
Čestitke Mare nostrum! Pobijedila mi je obožavana kadica!!! Čestitam i svima ostalima uz žaljenje što nisam mogla više puta glasat ( pravila su pravila i treba ih poštovat), samo mi je žao što su radovi masline i karmen ostali bez bodova a prekrasni su! Njima čestitke što su bile nominirane uz napomenu da ni odlični filmovi ne dobiju uvijek Oscara!
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2010 u 09:58
Čestitke pobjenicama!!!smile120
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.