Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moj mali vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moj mali vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
Korisnik
Poruka
AMRA.E View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2010
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AMRA.E Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: moj mali vrt
    Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 00:17

ĆAO JA SAM NOVA NA OVOM PREDIVNOM FORUMU.ZA POČETAK POSTAVIT ĆU  MALO SLIKA IZ CVIJETNJAKA KOJEG SAM POČELA UREĐIVATI.RADO PRIHVATAM SAVJETE I NOVE IDEJE.

 
JUKA  U POČETNOJ FAZI CVJETANJA
 
 
 
SAD SE VIDI SVA RASKOŠNA LJEPOTA.....
 
Preparing your BBCode...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 07:49
Dobro nam došla draga Amra!
Rado ćemo pomoći savjetima i sugestijama, a i diviti se ljepoti tvog cvjetnjaka.
 
Molim te samo kad pišeš postove isključi velika slova jer to znači vikanje.
Tko ima "zašto" zbog kojeg živi, može se nositi s gotovo bilo kojim "kako"
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 09:32
Pa početak je kraljevski.
Slike su prekrasne!ClapClapClap
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 09:36
Kad je juka tak lijepa mogu si misliti kak je tek drugo tvoje cvijeće lijepo.Ja imam tri juke i još mi nikad nisu cvale .
Dobrodošlica i od mene .
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 09:49
Dobrodosla!
Samo napred, svi smo bili na pocetku Smile. Krene od jednog cveta...traje dozivotno Wink
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 10:01
Dobro došla Amra, po ovim prvim sličicama vidim da je jako lijepo u tvom vrtu!
smile99
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 10:07
Amra dobro nam dosla
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 10:19
Dobro nam došla no nemoj nas više tako"ljutiti" sa 3 slikice a u pozadini se nazire puno toga lijepoga.Wink
Yuka je prekrasna no ja nikako da skužim kako one cvatu.Jel tebi ,ta ista,cvate svake godine?Moje,nekako mi se čini,cvatu svake druge(zato ih imam nekoliko da naizmjenice cvatu)Wacko
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 10:31
pozdrav i od mene
Dobro kaže shasha, tri slike nisu dovoljne da zadovolje ovoliku "četu" posjetitelja Wink, ajde sad malo više cvjetno........
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 11:37
srdačna dobrodošlica i od mene, drago mi je da si nam se pridružila.
veselim se što ćemo uživati i u tvojem malom vrtu.
Lijepi pozdrav
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 11:42
Ma dušo dobro došla i za početak si nam baš lijepu juku postavila -ma prekrasna -e sad idemo daljesmile79
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
AMRA.E View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2010
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AMRA.E Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 11:51
Hvala vam svima na toploj dobrodošlici.
slika će biti još dok malo skužim postavljanje.vjerovatno će biti i grešaka
ali vi će te me razumijeti jer sam početnik.
što se tiče juke-stara je 8god.i prvi put je ljetos procvjetala.
ima još raznog cvijeća a biće i slika. 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 12:15
Amra dobro nam došla, jedva čekam slike ostalog cvijeća.
Smile
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 12:17
Dobrodošla Amra..jedva čekam nastavak slika iz tvog vrta jer ovo što si nam pokazala je jako lijepo
Na vrh
AMRA.E View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2010
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AMRA.E Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 13:27
 
lanjske (proljetne) pripreme za cvijetnjak... 
 zemlja spremna, sjetva i sadnja slijedi.....
 umjesto klasičnih podzida ovaj je urađen s betonskim saksijama...
moji zečevi...
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 13:28
Amra ako izbrišeš sliku na photobucketu, nestaje i na forumu. Ja sam na početku tako stavila slike i onda... dok nisam skužila, odnosno upozorili me stari forumaši!
Na vrh
AMRA.E View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2010
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AMRA.E Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 13:49
najljepše hvala, upravo sam shvatila u čemu je problem...sory tek učim, a mislim da mi je dobro krenulo...
Na vrh
Jurica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 234
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jurica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 14:50
Dobro došla Amra!Krasna juka za početak,a ostale slike bude znatiželju...strpljivo čekamo!!
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 16:15
Amra dobrodošlica i od mene.yuka extra.Imam ja dvije male.Imala sam tri ali sam jednu poklonila,bila je u saksiji, nije bilo mjesta za nju u bašti..Nadam se da će nekada cvjetati ove moje male...Sviđaju mi se tvoje saksije.Mogu zamisliti kako če ove godine kod tebe biti rascvjetano i lijepo!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 16:53
I ja ti želimdobrodošlicu. Već vidim po ovim slikama da će biti vrlo zanimljivo. Jedva čekam da vidim kako izgleda ovaj betonski vaza/zid kad se potpuno rascvate.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.