Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zlatovez
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zlatovez

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Slavonka1 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 54
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavonka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Zlatovez
    Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 20:56
Bok narode!Ja sam ovdje nova i željela bih Vam pokazati što ja radim.Vidjela sam Anastasijine radove i prepredivni su .Svaka čast.Neznam kako prikazati sliku pa molim pomoč..............
Rajna
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Slavonka1 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 54
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavonka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 21:05
Thumbs%20UpJa sam nova na forumu i željele bih da malo pišemo o zlatovezu.Ja ga radim oko 4 godine i jednostavno obožavam ga.Voljele bih Vam pokazati neke radove ali neznam kako ,pa molim pomoć...............Ili možete otiči na moj blog-zlatnenitislavonske.blog.hr-i vidjeti.Puno pozdrava............
Rajna
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 21:23
Slavonka pozdravlja Slavonku! Dobro nam došla! smile73 U ovoj galeriji možeš objavljivati svoje radove, a kako to napraviti... možda ti ovo pomogne http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=3535
Ako bude problema ili pitanja, slobodno se javi!
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 21:57
evo ti još jedan slavonski pozdrav i dobrodošlicasmile75
drago mi je da ti se sviđaju moji radovi i jedva čekam vidjeti tvoje...
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 23:30
Puno je slavonki ovdje e pa onda pozdrav od još jedne slavonke s boravištem u Splitu!Jedva čekam da staviš slike!Sve ručne radove radim onako na "sitno",naučile me moje pacijentice dok sam radila u dežurstvima,najviše sam naučila sama jer sam lijevak pa mi je teško nešto pokazati dok ne skužim sama ali zlatovez nisam imala od koga naučiti i to mi je jako žao!Zato volim pogledati tuđe i diviti im se!
Na vrh
Slavonka1 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 54
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavonka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 20:36
Rajna
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2010 u 16:05
još jedna slavonka, čestitam, zlatovez je divan, nikad ga nisam pokušala raditi jer mi se čini jako kompliciransmile79
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2010 u 20:59
ovo je prekrasno! smile91
zlatovez je jedna od stvari koje me jako vuku da barem probam ali .... svašta bi ja ali nemam vremena za sve.
ajde pokaži nam još!
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2010 u 21:31
Wow ovo je fantasticno ,svaka castClapClap
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2010 u 21:50
predivno smile94
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2010 u 12:53
Big%20WOWBig%20WOW ...zlatovez je doista, uz čipkarstvo i šlinganje, najljepši oblik ručnog rada, a tebi savršeno ide.... dobro nam došla i usreći nas s još slikica
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
mana View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2010 u 16:17
Zlatovez je tema koja i mene u zadnje vrijeme zaokuplja. Početnik - razgovaram o njemu zadnjih mjesec dana i kupila sam prvu špulu zlatnog konca Confused i sad treba početi nešto s tim... Svaka pametna na tu temu bit će mi draga! 
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2010 u 20:41
ponovo jedan prekrasan rad, vrlo, vrlo lijepo!
ANĐELKA
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 13:24
Originalno poslano od člana mana mana napisao:

Zlatovez je tema koja i mene u zadnje vrijeme zaokuplja. Početnik - razgovaram o njemu zadnjih mjesec dana i kupila sam prvu špulu zlatnog konca Confused i sad treba početi nešto s tim... Svaka pametna na tu temu bit će mi draga! 
i ja sam isto sa tim problemomConfused,da li neko moze malo da da eke preporuke kako i sta se radi, inace sijeve, vezem,strikam tako da treba samo da malo se prisetim i dobjem neke saveteEmbarrassed
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 22:48
Tatjana dobro došla! Vidim da te zanima zlatovez, ja ti baš ne mogu dati neke vrlo praktične savjete oko njega jer ga ja samo skupljam, naime stručnjak za njega je moja mama(kad budem u mogućnosti fotkati ću svoju malenu kolekciju) ali ti želim samo poželjeti , naravno uz dobrodošlicu i to da se usavršiš u njemu.Definitivno je to moj najomiljeniji način ručnog rada.Prelijep je na svemu, od jastučića, stoljnjaka, miljea, slika(one su moj favorit).Ali isto tako ,moram priznati da mi se više sviđa "srebrovez" kako ga ja zovem, ali to su već rasprave o ukusu a o njima se ne raspravlja Wink.
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 10:06

Pozdrav od još jedne Slavonke i dobrodošla!!!smile73

Ovaj rad je fantastičan! Bit će još fotki??
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2010 u 22:53
Prekrasna košara ! smile55
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 11:15
-drage moje,vidim sve se nešto raspisale slavonke i neka,kad znaju znaju
-ali evo ima jedna prava pravcata hercegovka koja voli sve ručne radove,vezla sam,ali mislim da pravi zlatovez je slavonski
-pa prema tome ja vam svima koje se bave tim radom čestitam i odajem poštovanje na očuvanju tradicije

-Slavonko1,korpica mi je predivna
Na vrh
Slavonka1 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 54
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavonka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2012 u 21:13
Rajna
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2012 u 14:28

nadam se da je Slavonka 1, otvorila temu zlatovez za sve članove,evo torbice i remena MK
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.