Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mama za sve...skoro
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mama za sve...skoro

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 21>
Korisnik
Poruka
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 10:03
Hvala,ljudi što pratite moje skromne napore.Prošli vikend sam naumila na stari vrtni stol staviti mozaik.Mislila sam,to je čas posla.Nisam se ni okrenula,već sam morala putovati,a na stolu samo desetak cm obruba i razrezani prsti.I još sam i to zaboravila slikati.
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2010 u 13:49
Evo,konačno sam slikala i ništa drugo.Jednostavno mi se neda.A osim toga bavim se biljkama,a vikend je prekratak.
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2010 u 09:55
Nađena boca,zlatni kontur i lak za nokte.
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2010 u 22:15
koki,svaka ti cast na tvojoj svestranostismile161
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2010 u 10:57
Netko je mali kućni majstor ? jel kiki-ko?Thumbs%20Up
http://cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4753
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2011 u 10:10
Nova haljinica za moju srećicu
 
 
tako da paše uz pitar u kojem mi je grmić kave.
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2011 u 11:04

Vrlo si kreativna i užitak je pogledati tvoje raznovrsne uratke. Tvoje ideje su me zarazile porivom da i sama nešto napravim. (Inače i sama sam nositelj te zaraze i čim nešto vidim zasvrbe me prsti da i sama nešto slično napravim). 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2011 u 15:21
bravo
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2011 u 13:56
Nešto pokušavam jaš od prošlog Božića,a kako je krenulo neće biti gotovo ni do sljedećeg.Čim je mozaik u pitanju ja nemam strpljenja jer bi htjela da sve bude gotovo sada i odmah.
Kuglica od stiropora,komadići plastike sa vatrogasnog aparata,razbijeni žmigavci skupljenih po gradu i drvofix.Na kraju moram nekako ispuniti pukotine i doraditi.
 
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
martina1306 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1306 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2011 u 10:14
Dobra ideja
izmedu ispuniti sljokicama dok je ljepilo mokro?
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2011 u 10:38
u nestrpljivom očekivanju mozaik stola priuštila si mi krasan užitak...pogled na tvoje predivno ukrašene tegle, tako jednostavne i elegantne...
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2011 u 17:29
Kiki, kako nisam bila dugo, ponovo sam pregledala tvoju galeriju, i uvijek me fascinira raznolikost, svašta radiš.
Podsjećaš me na moju pok.prijateljicu kod koje sam obožavala što joj stalno padaju neke ideje na pamet za ovo, za ono...stvari koje nikom ne bi pale na pamet.
Strašno je bila kreativna.
Oprosti, nisam htjela napisati neki tugaljivi post, al kad vidim tvoje radove, naročito u ovoj galeriji, tvoje osobne slike s maskenbala, pa onu di sjediš na klupi...ti mi baš izgledaš takav neki tip kao ona-van prosjeka.
Veselim se tvojim budućim radovima-čas stolica, pa slika, pa oglica, pa pitar...svašta nešto...super!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2011 u 09:53
Originalno poslano od člana martina1306 martina1306 napisao:

Dobra ideja
izmedu ispuniti sljokicama dok je ljepilo mokro?
Ma jesam, pa kad se osušilo se opet udubilo.Moram ispuniti udubine s nečim pa ću tek onda gliter ili mikro sfere(ili pomiješano).Imam neku strukturnu gel pastu.Sad sam na trećoj i djelomično mijenjam boju sa lakovima za nokte.Sporo mi ide.
Cure,hvala vam na pohvalama.Drago mi je da netko prati moje hobije.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2011 u 10:32
Kad ljeti odeš na Silbu, skupi na plaži stakalca od boca koje more izbaci, budu lijepo zaobljena, bez oštrih rubova - jedini je nedostatak što nije baš veliki izbor boja (smeđe, zeleno, prozirno - kakve su i boce). Od toga se da svašta napraviti 
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2011 u 11:01
Problem je što je to jako teško naći zbog velikih oblutaka pa propadnu.Rijetke su plaže sa jako sitnim šljunkom gdje takvih stakalaca ima.Imam ih doma desetljećima u bočici vode jer bez vode su mat i bez sjaja.Sjećam se kad sam bila djete da smo vrlo rijetko nalazili tamno plava,žuta i crvena.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2011 u 11:04
Moje mozaik-kugle užasno sporo napreduju.Sad mi je jasno zašto su kugle koje su mi bile uzor za ovaj rad bile 100 kuna komad.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
martina1306 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1306 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2011 u 11:46
Sad meni dode da radim takve kuglice
aj ti meni posalji pa da i ja probam LOL
salim se naravno ali bas cu i ja probati samo moram poceti skupljati oblutke stakalca..
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2011 u 20:07
Kiki stvarno Bog nekome da dara za mnoge lijepe stvari da napravi,sve je naj,naj,nemam riječi samo bravo umjetnice
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2011 u 20:55
A da je bilo onim snijegom što pravimo popunit prostor između,čak malo "packat" da ne bude skroz ravno,
pa onda bojaj i šljokaj kako hoćeš....?
Palo mi na pamet konop, vrpca,i sl.-al ko bi to "isheklao" između....
...ili, ako ti se ne sviđa ideja s onim snijegom-zaboravi ovo čim pročitaš
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 10:57
Konačno je gotovo.Trajalo je danima.Bilo je i struktur gela i kita za drvo i mješavine.I još moj aparat ne registrira tonu bijelog glitera niti pod najjačim svjetlom.Nije ispalo ono što sam zamislila.UŽASNO SAM NEZADOVOLJNA!!!!smile209
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 21>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.