Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - ZELJARIJADA-VIDOVEC
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


ZELJARIJADA-VIDOVEC

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: ZELJARIJADA-VIDOVEC
    Objavljeno: 23 Rujan 2007 u 18:03
Evo mene iz Vidovca(kak se ono veli...bila i otišla a sarme probala nisam) sa zeljarijade.Kako sam već rekla sarmi ni traga,sve se pojelo odmah i još bi valjda dvije takve sarme otišle(samo da napomenem da je bila od 700metara)al kako ih nije bilo morali su se ljudi zadovoljiti pečenim volom,odojcima,jarićima....To je bilo jučer tak da ja danas ni miris nisam ulovila.Ali evo par slikica. Kako je jesen i povrće je više nego zrelo ja sam se usredotočila na povrće...i malo starine naravno....
u velikom šatoru(a kad nisu na bini bili ,svirali su svuda uokolo) su nastupali razni KUD-ovi.Primjetila sam od naših okolnih i Šibenčane,Poljake pa čak i jedan KUD iz Leskovca.
Uz ove konje nisam i kola uslikala jer su mi se više dopala ova malaWink
bilo je tu svega i svačeg izloženog no meni je ovo najviše zapelo za oko pa ću vam još samo tu sliku staviti(koja nema veze sa povrćem,naravno)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2007 u 18:07
Joj Shasha pa gdje to sve pronalaziš? Zamisli ova mala kola sama za sebe na jednom malom travnjaku ukrašeno Begonijama (crvene i žute nijanse) i između njih onako lagno puze prema dolje Bakope...smile222 Samo kočija nije naša..... , a i ova mala su za 5, a daju se i napraviti u kućnoj radinosti smile143


Ažurirao TeaK - 23 Rujan 2007 u 18:08
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2007 u 18:08
Uz gornju(prvu sliku) sam zaboravila reći da su  oni"parovi" na bini napravljeni,a naravno od čega nego od zelja.Bliže nisam mogla da ih same uslikam no vidi se.
ZELJE:
 
TIKVE
FEFERONI
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2007 u 18:09
malo svega zajedno
i još malo zelja sa patliđanima
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2007 u 18:14
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2007 u 18:18
još, još, ovo je tako mmmm, ali kola ipak vode 1:0
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2007 u 18:22
Bilo je tu još svašta Teak,no ne mogu sve slike ni staviti,ali ovo povrće mi je prekrasno,ko umjetno.Najbolje od svega je da je to sve iz tog sela(i dva-tri okolna)domaćesmile186
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2007 u 18:29
Svaka čast, vidi se po povrću koliko je u njega uloženo truda.
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2007 u 22:44
Baš su nam bili ugodni vikendi!!! Zar ne? Shasha, slike suza veliki smile55
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2007 u 10:38
Shashasmile55
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2007 u 10:43
Ajme, kad ovo vidim odma dobijem volju za sataras.....danas je definitvno to za veceru.....odoh sad trk u moju trgovinicu po svjeze povrce. smile98
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2007 u 17:10


kako bih ja sad
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2007 u 21:57
Slike su smile94...konji vode ....smile84
Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2007 u 20:33

smile55, Shasha

ostalo potpisujem Donatu
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.