Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  123 8>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Moji radovi
    Objavljeno: 24 Rujan 2007 u 13:34
Možda bi bolje bilo da su na postu suho cvijeće i aranžiranje no kako je to moj ručni rad ja ću to ipak tu staviti(a za tamo ostaviti mjesta pravim uradcima)
Nešto baš i nemam doma toga jer većinu podjelim no ovo je ipak ostalo.Malo je već jadno jer je par godina staro i mislim da ću ove zime prionuti poslu i nove napraviti.
Ovaj nije ni rađen da toliko dugo stoji.Napravila sam ga prošle jeseni i nekim je čudom još tu.Tu se vidi(ZA ANDREU) kako će bobice izgledati nakon nekog vremena(a ne znam ima li šipka ali isto će biti i sa njim)
ovaj je star nekih 4-5 godina i stvarno vapi za osvježenjem.Suhe pupoljke ruža sam pošpricala zlatnim sprejem...
"vaza" od kartona sa osušenim ružama
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2007 u 13:36
Ovo su tzv.slike
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2007 u 13:37
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2007 u 13:40
A sta ti to molim te znaci "pravi uradci"?? A sta je ovo tvoje? Mislim, znam ja da si ti skromno stvorenje ali ako se imas sa cime pohvalit, zasto da ne? Sad ces ionako dobit kritiku sta si sa ovim tako dugo cekala i tek sad stavila na forum. U svakom slucaju  smile55smile55smile84smile211
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2007 u 13:44
Čekaj kad dođe vrijeme adventa,pa kad vas zasipam slikama aranžmana,bora,kuglica.....LOLLOL
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2007 u 13:46
Jedva cekam.... smile213smile79
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2007 u 16:58


zeno svaka ti cast

Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2007 u 17:31
Nemam riječi!!! smile55
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2007 u 19:59
Svaki komentar je suvisan.....smile211
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2007 u 20:27
smile55 smile55smile93smile93smile227smile211
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2007 u 21:17
Hvala vam no iskreno meni to i ne izgleda najbolje.Neke,koje su mi baš lijepe bile,sam podjelila.Tako da se ovim baš ne hvalim al ću se zato  hvaliti oko BožićaLOL .Što se toga tiče stvarno nisam skromna i mislim da svake godine prekrasan bor napravim,naravno da bor kupim (i izludim dečke u rasadniku kod traženja idealnog)ali nakit sama radim.Ok nekad budu kupovne kugle ali često ih sama radim(a tek jaslice i bor vani,i aranžmani,adventni vijenac za stol i vrata...)
Radite li vi išta tako sami?
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2007 u 22:08
Moja kuća ti je za Božić kao da elektri ne plaćam račune, ali ne kao ameri šarenilo, već 2-3 boje uz razne girlande, mašne iz kućne radinosti, jaslice također i ostali detalji. Mislim da će ovaj Božić biti jako zanimljiv kad počnu slikice. A za aranžmane i vjenčiće stvarno nisam nadarena, koliko voilm cvijeće toliko sam za tu umjetničku stranu totalni neznalica, zato takve stvari kupujem od onih koji to znaju i slažem jedno s drugim.
No , ponavljam ovo tvoje je stvarno smile227
Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2007 u 20:08
smile211 Shasha za tvoje ideje i radove,
uistinu su prekrasni i insiprativni ; 
 
ova tema je svevremena, samo je očito uz ljubav potrebno i umijeće pa nas je više koji se divimo ;
 
u svakom slučaju Božić je vrijeme kad svatko pokaže svoju kreativnost makar u samom kićenju bora i bit će vrlo zanimljivo uz ovaj forum ove godine
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2007 u 20:12
TeaK,ni je ne svodim kićenje na par tisuća žarulja,nego volim sama raditi aranžmane i te sitne gluposti
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2007 u 13:04
A ja tek sada ovo vidio...
Šta reći? Predivno.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2007 u 13:30
Dakle, i meni je ova ljepota do sada promakla.
Shashasmile79 Jedva čekam da vidim božićne uratke, ovi su prekrasni, a kakvi će tek oni biti?!!!! Lani sam jedino napravila adventski vijenac od šišarki koje sam donijela iz dalmacije.


Ažurirao lana2 - 27 Rujan 2007 u 13:32
Na vrh
kika View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 969
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2007 u 17:36
Shasha, ludilo. Imaš smisla i neodustaj.
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2007 u 23:29
Shasha svi su lijepi ali ovaj sa papričicama i ružama je smile93..

Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2007 u 00:33
 I meni se jako svidjaju tvoji uradci....volim takve stvari...
Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2007 u 15:18
smile213 da svoju radost podijelim s vama i pokažem vam umijeće naše Shashe kojoj se zahvaljujem na prekrasnom daru  


Ažurirao angi - 28 Listopad 2007 u 15:21
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 8>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.