Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Šmrckov dnevnik radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Šmrckov dnevnik radova

 Odgovori Odgovori Stranica  123 85>
Korisnik
Poruka
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Šmrckov dnevnik radova
    Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 23:22
smiley1953.gifPošto i ja radim, i ima se što pokazati otvaram temu o radovima u vrtu.

Sad mi je vrt povećiWink, te će biti svakojakih malih eksperimenata.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 23:34
Napravila sam sladove da se prikaže što je do sada urađeno.









Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 23:42
da ne budeš sama u novootvorenoj temiSmile.........super si poslagala slajdove.......
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 23:43





Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 23:45
Ma nešto mi jedan kod neće da prihvati, baš me naljutio. Slomila se slagajuć
Hvala na društvu Mare
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 23:53







Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 23:54
SVE SU SLIDESHOW SAMO SE KLIKNE I SLIKE LETESmile
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 00:39
Baš je lijepo vidjeti u slijedu kako od ledine nastaje cvjetna oaza.
A očito ste se i naradili (pogotovo sa onim ogromnim korjenjem). Ali, sav napor i umor čovjek zaboravi kada sjedne i pogleda oko sebe što je svojim rukama napravio. 
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 09:15

Znam da sam sve već vidjela i tu na forumu i uživo, ali sam uživala još jednom pratiti radove na terenu. A kućno cvijeće ? Trebat će ti jedna tura samo da njega preseliš!

Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 12:36
Već imam posjetiteljesmilie_love_047.gif
Da bilo je radova polomili smo se, ponajviše MM. Radili smo ručno ono što ljudi rade mašinama, tako je on htio. Najgori dio posla je odrađen. Sad sljede zaostali radovi i detalji, i sve drugo ovisi o finansijskoj situacijiEmbarrassed
A cvjeća nikada viškaWink
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 14:26
e oči mi iskočile od silnih slajdića, super si to složila, vrijedilo je sve još jednom vidjeti. Sada moram opet ići u tvoj vrt tražiti one dvije biljke za koje sam te pitala jer sam zaboravila kaj si mi odgovorila, a sjetila sam se jer sam ih ugledala u slajdićima.
Sada, kad si postala veleposjednica, biće još više slatkog posla.
Lijepi pozdrav
 
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 14:33
evo našla sam , ovo je jedna od njih
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 21:08
E to ti je neka vrsta maka. Njegovo sjeme nemam jer ga je nemoguće uloviti dolascima 2 put tjedno ( nisam ga ni vidjela), a osobno tu biljku ne bi više u vrt sve mi je pogušila. Čupala sam je prije nego se osjemeni. Embarrassed

Ovo što vidiš mislim da je od samo jedne biljke i sve udavila oko sebe.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 21:57
Ovo sam dobila za ValentinovoSmile




Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 21:59
A ovo za Dan ženaTongue.
Malo šira nego ova gore i zato što imam 2 ruke, treba obje iskoristiti.


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 22:01


A ovo ću takođe dobiti, tj ja i MM ćemo sklepati.Polica za balkonsko cvjeće. Drvo 50-tak kn+ farba.Smile


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 22:04
Danas smo kupili našu prvu višnjicu i to višnja REXSELE, navodno se smatra jednom od najboljih konzumnih višnjicaSmile
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 22:07
a ovo je druga nepoznata slatka biljkica, tko je to?
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 22:11
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

E to ti je neka vrsta maka. Njegovo sjeme nemam jer ga je nemoguće uloviti dolascima 2 put tjedno ( nisam ga ni vidjela), a osobno tu biljku ne bi više u vrt sve mi je pogušila. Čupala sam je prije nego se osjemeni. Embarrassed

Ovo što vidiš mislim da je od samo jedne biljke i sve udavila oko sebe.
 
 
ali je predivna, a što je najvažnije cvate iz kamena, i mislila sam da je nekakav mak. Ne sjećaš se kak si nabavila?
 
P.S. Ovaj drugi dar je još prekrasniji i profinjeniji od prvoga, savršeno će prianjati uz tvoje nježne rukice. I još k tome tako lijepa farba!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 22:42
E Sara nije to iz kamena, nego je to posađeno uz betonski zid i ja sam ukrasila kamenje okolo. Mak je rastao u dohranjenoj zemlji i pomješanoj sa humusnom. Kupila sam sjeme u Njemačkoj u cvjećari.

 Ako nikne ovu godinu ( samoniklo, ako nisam prije sjemena počupala), stavit ću ga uz prugu di mi neće smetati i probat ću uloviti sjeme za tebe. Sadnice mislim da su jako osjetljive i što sam pokušala presađivati je bilo loše.

Ovo drugo ne znam kako se zove, to neka kamenjarka. Jako je mala cijela biljka stane na dlan bez prstiju. Bila je u dosta lošem stanju, jer su voluharice imale kanale ispod nje. Da li će preživjeti zimu i voluharicu ne znam do proljećasmiley4392.gif
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 85>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.