Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Swap i natječaji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - VELJAČA - nominacije i pobjednici
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


VELJAČA - nominacije i pobjednici

 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
Poruka
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 08:20

i ja popila kavu i pridružujem se čestitkama našim pobjednicama a i svima ostalima ,meni su svi pobjednici i sljedći mjesec hoću samo smile78a ne smile155

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 09:08
čestitke pobjednici i pratiljama.smile73.......puse svima koji su sudjelovalismile78
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 09:09

a ja popila jogurt Big%20smile

čestitke pobjednicama smile79
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 09:40
Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

šta sam ja jedina jutros popila kavu?
 
Kami, prvo čestitke na pobjedi!smile73
ali draga ti si prvoplasirana, a onda idu drugoplasirana i trećeplasirana kojima također čestitam.
 
i predlažem da se čestitke tu obavljaju da se galerije ne pretvaraju u mjesto za čestitanje i nazdravljanje.


anastazija, hvala i hvala na upozorenju, očito smo i izzy i ja popile kavu tek nakon što sam to napisala, a ona zacrvenila LOL
hvala svima, odoh škicnuti proljetni swap...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 10:09

Kami, maredelmare i slavice čestitam vam, radovi su zaista bili prekrasni!!!

Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 10:11
Najljepše čestitke pobjednicamasmile120
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 10:44
Čestitke pobjednicama!smile79
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 11:16
Čestitke pobjednicamasmile78
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 12:07
I od mene čestitke pobjednicama!!!smile79
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 12:31
Čestitam pobjednicama!
Zaslužile ste svoje pehare!smile73
Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 13:56
Čestitam pobjednicama smile57a ostalim sudionicamasmile141na prekrasnim radovima
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 15:00
čestitam pobjednicama!
Na vrh
Linaaa View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 220
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Linaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 17:56
čestitke svima
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 21:27
Kami čestitam ti na pobjedi i iskreno, bojala sam se da ne budem pobjednik nakon onih nekih drama, jer sam mislila kako će onom ko pobijedi bit teško. Ja bih se zbog toga zapetljala s lentom, a ti je po tvojim postovima sudeći odlično nosiš i zato i trebaš biti i jesi pobjednica.I zato ti svaka čast! Što se tvojih nominiranih radova tiče, oni su se meni svidili još kad sam ih vidila u tvojoj galeriji zbog maštovitosti, zato što se jednostavno svaki mora pročitat prije nego staviš čašu na njega...mislim da sam ti tako nešto i napisala. Samo moram ti reć, osim što si me traumatizirala borbom prsa o prsa , hehehehe, i sad mi to radiš..cccc...-Izzy i ti ste me sad totalno zbunile i ja ne znam ko kome više šalje salvete.Ajde, budite dobre pa mi objasnite. Kome ja šaljem salvete, Kami ili kome drugom? Sorry na glupim pitanjima al cili dan sam bila u susjednoj državi, sad sam poprilično umorna pa mi mozak radi lošije nego inače.Čestitam i ostalima na nominacijama, ja sam teškom mukom izdvojila svoja dva favorita.
Zato zahvaljujem svima onima kojima su se baš svidili moji radovi, ono- malo više od ostalih , i što su zbog toga glasali za njih, jer sam i sama vidila da je teško izdvojiti jedan rad.
Već me strah nominacija i kako ću se iz omiljenih galerija morati odlučit za jedan rad, ajme!!!Maslačkici i Mnataši se zahvaljujem na nominacijama, jer kako se kaže "nije bitno šta ti kaže, već ko ti kaže", pa po tom sistemu kad sam vidila ko me nominirao...to mi bio najveći kompliment.
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 22:36
i nakon ovih tvojih rijeci samo si mi i potvrdila da si prava!!!!
 cestitke pobjednici i naravno dragim pratiljama!!!! svi ste bili odlicni!!!!smile55smile73

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 22:45
@Maredelmare - ajme koji govor a tek si prva pratilja! Šta bi bilo tek da si pobjednica sa tijarom?!?! LOL Lijepo si sve ovo napisala, onako od srca i hvala na tome! Da te ne zbunjujem previše - ti šalješ Kami salvetice, a Kami je odabrala poslati svoje salvetice prvoj i drugoj pratilji (tebi i Slavici) te Sanjam kao "zadnjeplasiranoj" među najboljim radovima! Wink

@Kami i Slavica - nisam uspjela nikako staviti pobjedničke smajliće u vaš potpis jer se negdje vide, a negdje ne - ne znam do čega je pa čekam Adminovu pomoć! Na putu su, samo malo zapeli u prometu! smile215
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 08:54
Hvala svima smile79
malo sam u gužvici pa ne stignem ni svoje radove staviti, a kamoli iskomentirati sve što mi se svidjelo po galerijama Tongue
maredelmare: s obzirom kako su se potencijalno mijenjala pravila i završetak ovog kruga natječaja,
to je meni sinulo da vas 3 dobijete paketiće od mene, ionako je bilo neizvjesno...Embarrassed
izzy: ma, lako za smajliće, glavno da nije lenta jer bi se vjerojatno oplela u nju ili ju origamirala LOL edit:ajme,vidi ga u potpisu što je smišan Cool
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 14:39
Kami čestitam! smile141
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 17:22
A Bože mili, tebe Izzy! Pa znaš kako se ovde kaže ako imaš tijaru: "It's O.K." Šalu na stranu, meni je ono bila naša, ako ne najlipša missica, onda bar tu negdje-ne zato što je iz ovih krajeva.Uglavnom, konačno skontala: ja Kami adresu, ona meni.
Pozdrav,
meni-tebi-nami-vami
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 17:26
Gle, sad smajlići rade!!! Ja stvarno trebam na nekakav pregled! Ja i moj komp, očigledno... LOL
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.