Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dio mog vrta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dio mog vrta

 Odgovori Odgovori Stranica  123 119>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: dio mog vrta
    Objavljeno: 10 Siječanj 2014 u 01:15
Setala sam ti ja u tvojem vrtu   " u natrag "   i divila se vidjenom !
Silan mi je ovaj jezic !       
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2013 u 20:52
Bugenvilija je za smile39! Ima li kakva tajna u vezi uzgoja? Teško mi je povjerovati da tako lijepo raste i cvjeta u vazi smile181!
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2013 u 20:23
Vec sam bila u tvom vrtu a nisam ostavila trag,uzivala sam u svakom cvijeticu,posjetila jezica i odmarala oci na prekrasnoj panorami i dosla sam opet prosetati.
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2013 u 19:03
Evo me šetam tvojim prelepim dvorištem optočenim kamenom i kaldrmom (to me oduševljavaBig smile) i na koju god stranu da pogledam svuda buja zelenilo,cvetno k'o u bajci,a ova hosta je zadobila moju veliku naklonost svojim ogromnim,sjajno-zelenim listovima i fantastičnim k'o sneg belim cvetovima...kad se opet pojavi,ako je već otišla spavati Wink,šapni joj da je BB obožava Big smile 


Pozdrav smile79
The impossible is often the untried.
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 21:38
hvala ti draga, cut cemo se - ma ja sam mislila da nisi negdje kod nas dolazila i nasla, ako ima kod vas - valjda bi trebalo biti i kod nas. tebi hvala od srca na velikodusnosti i spremnosti da pomognes Hug
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 20:56
eh draga  Klaudia8,kupila sam je u rasadniku na Stupu-Sarajevo,a čiji je ne znam,tu postoji i prodaju se sadnice voćkica kako znam za sebe,no ako naletim na njih sad ili u proljeće svakako ću ti  javnut i kupit odmah  ,javni se na pp
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 13:53
U pravu si Smail i životinje osjete gdje su dobrodošle!
Što reći za cvijeće???? Ja mogu samo reći da je sve  još mnogo, mnogo ljepše no na slikama.
Velika smile79draga!!!
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 13:06
Draga Sarajka, kod tebe je doista sve jako lijepo, pogled je izvanredan i vjerujem da je noću predivno gledati sva svjetla grada i okolice, bugica ti izgleda kao morska, jež se prekrasno udomačio, neće on kod svakog, osjeti da tu živi dobra duša.smile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2013 u 22:48
samo dvije godine- svaka cast a toliko plodova. gdje si je nabavila(ajde reci da si negdje kod nas)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2013 u 21:56
ovo joj je druga godina,imala je sreće da sam je posadila blizu hortenzija a kako njih zaljevam često i nju sam,pa sigurno je narasla dva metra  ali ima samo dvije grane i  imala je desetak plodova,a plodovi su divni,mirišu mi na ananas-rum,ma ja sam kupovala u tgovačkim centrima ali miris  i ukus je skroz drukčiji od tih kupovni koje su mi bile bezlične,sad moram vidjet kad i kako se orezuje jer ode u visinu a slabo se grana,eto toliko o mojoj kruškicismile78
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2013 u 21:43
evo navratih kod tebe opet I sve ti je prekrasno - od bugenvilijesmile227 do orhideje, ali ti posebno zavidim na nashi kruskismile227, neznam jesam li te prije pitala - interesuje me koliko je stara????
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2013 u 21:17
ma kod mene ih ima nekoliko,ne samo ježeva,već i drugih životinja,skoro svaku  znam i nadgledam,ako ne vidim žabu,vjevericu,razne ptice-djetlića,sokolove(sad ih već ima dva para)kreje,sjenice,crvendače,preleti i po koja patkica,ja se odmah zabrinem ,no srečom za sad im je dobro,okolina još nije zagađena pa uživaju,a i ja uz njih
smile57
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2013 u 20:47
Kucni ljubimac ti je prekrasan. Ja ga vec dugo nisam vidjela u svom vrtu.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2013 u 20:42
ah tako je kod mene,no brinem se da mu neče škoditi, čitavo ljeto se tako hrani,valjda mu neče biti ništa,pozdrav za tebesmile79
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2013 u 19:54
e baš me nasmijaLOL
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2013 u 19:27
hvala vam drage moje na posjeti,Josipa to je hrana za mace,ja stavim maci da jede ali on svako veće dođe,prevrne zdjelicu i jede li jede,onda obiđe ispod  baštenskog stola da vidi  ima li koja mrvica pa onda se napije vode,ma svi me zfrkavaju i pitaju jel počeo mjaukat jer jede hranu za macesmile79
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2013 u 20:32
Baš si sretnica kad ti ježić dolazi u posjetu. Jesu li ono grožđice u zdjeli.
bugenvilea ti je prekrasna, u saksiji a tako bogato cvjeta.
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2013 u 09:38
Koliko si dobra dusa govori ovaj Jez na pojilu i sa granulama i zbog toga Clap,ali ni sa cveticima nije nista drugacije,njima dajes nesebicnu ljubav zato ovako izgledaju,ali moj favorit je

Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2013 u 20:35
mimi46 i tebi se zahvaljujem na posjeti,zaista moj pogled na Sarajevsko polje,rujeku Bosnu,grad,planine Igman,Bjlelašnica,Treskavica je predivam,a i noćni pogled je fascinantan,no nemam tako dobar aparat da to snimim
smile79
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2013 u 20:33
aralija draga baš me veseli što si svratila,ja sam u poslu već neko vrijeme pa se ne stižem javiti,a najžalivije mi je što ne stignem šetkat po vašim vrtovima,a moj nočni posjetilac prvo dođe do zdjelice gdje sipam hranu za macu i pojede sve,sad moram kupovat i za njega hranu,svi me pitaju jel mi jež počeo mjaukat,e onda kad se najede napije se vode i ode dalje šetkatsmile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 119>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.