Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dio mog vrta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dio mog vrta

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 109110111112113 119>
Korisnik
Poruka
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2013 u 16:52
Komšinice kod tebe sve rascvjetano!Vidjela sam u obi-ju te male biljčice ali ja uzela neke druge..Zimsku tresnju dobro prati,vole je one dosadne bijele leptirice,ja sam 3 bacila.Svaki put je napadnu te napasti pa mi se rasiri na druge biljke..Joj kada će nam proljeće,ja jedva čekam...
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2013 u 17:13
krasno cvijeće, a i slika onog gnijezda koje čeka
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2013 u 18:47
Originalno poslano od člana radoja956 radoja956 napisao:

Originalno poslano od člana sarajka sarajka napisao:

drage moje hvala na posjeti,evo nešto proljetnih slikica,dosta je ovih dana hladnUploaded with ImageShack.uso te se vjetnjak tek počinje šarenit
 
Uvijek gledam i listam sve od poslednje stranice, tako i tvoj vrt, sve je za divljenje, ali ovu sliku kad pogledam stvarno ostanem bez riječi. kako tu sve štima. Divim ti se i tvojim biljkama.
 još jedno mjesec dana pa onda ova ljepotaSmile
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2013 u 20:33
Samo te pozdravljam draga Sarajko!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2013 u 20:55
Drage moje ćim proljeće pokuca u moj vrt stavljam slikice,naravno jedva čekam i slikice proljeća iz vaših vrtova ,sve vas puno volim i pozdravljamsmile79
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2013 u 22:03
Originalno poslano od člana Fany54 Fany54 napisao:

Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Originalno poslano od člana sarajka sarajka napisao:



Uploaded with ImageShack.us
 
Lijepo ti je cvijeće, naročito plavi zvončići. Kak su veliki! E, a ovo ne prepoznajem, a nisi napisala koja je to biljka. Cvijet je kao od petunije, ali mi se čini da lišće nije. Što je to?


ovo sam vidjela u živo sada je još ljepši



Evo draga Sarajka ja cu odgovoriti,ovo se zove SALPIGLOSIS i jeste trajnica ali se mora dobro zalivati da se ne osusi ,seme jeste jako sitno lepo nice i cveta iste godine.Ima ga i kod mene na temi raznih boja...Wink
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2013 u 22:12
Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:

Originalno poslano od člana sarajka sarajka napisao:



Uploaded with ImageShack.us


Meni je ovo predivno ! Neznam kako se zove , ali cu uz tvoju pomoc sigurno doznati a onda cu si ju pokusati kupiti !

PS   draga , isprazni sanducic !     smile79


Mozda je vec neko i odgovorio,ja nisam dosla do kraja,pa evo pametniceLOL opet,DELFINIUM visegodisnji,Sarajka imas pravu riznicu prelepih biljaka...Big%20smile
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2013 u 16:39
drage moje samo vi gledajte,ovo gore salpiglosis mi je žena prodala i rekla da je trajnica ,imaju tri boje,međutim moje su se osušile već u avgustu,no ja i nisam baš nešto puno zaljevala,ali se nadam da će ista teta i ove godine donijet pa ću ih kupit ,zaista su lijepi,a vama hvala na posjetismile79
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2013 u 16:57
U ovo doba svi spavate,a ja malo došetala do tebe,na kafu,ali te nema,samo tvoje cvijeće,koje nestrpljivo čeka proljeće...navratiti ću opet,da napojim dušu.
smile113
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2013 u 17:04
Leonice, zašto onda na mojem paketiću Salpiglosisa uvjek piše da je jednogodišnje cvijeće, a ti kažeš da je trajnica? Sad sam totalno zbunjena..
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2013 u 17:05
ma ne spavam ,imala sam goste,e zato nisam legla već sam iskoristila vrijeme da virnem u vrtove naših cvjetoljubaca,a ti svrati,do proljeća ima još vremenasmile79
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2013 u 17:05
lijepo si se ponovila u obi-ju ....ostavljam ti pozdrav i cekam proljece da nam pokazes vrt u svoj njegovoj ljepoti 
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2013 u 17:08
hvala draga kamenjar i ja ga nestrpljivo očekujem,ma zime mi je preko glave,uživam zato virkajući u vaše vrtovesmile79
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2013 u 18:09
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Leonice, zašto onda na mojem paketiću Salpiglosisa uvjek piše da je jednogodišnje cvijeće, a ti kažeš da je trajnica? Sad sam totalno zbunjena..


Monsterice,dragaTongue,i meni je isto pisalo ali sam se sama uverila drugacije evo slikacu sto mi je i sad zeleno...znaci ne mrzne ostaje za dogodine.......
P.S Sarajka ce nas ubiti uzurpirali smo joj temu...ali oprostice zbog ZijeLOLLOLLOL
Na vrh
tačkaćica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 09 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 245
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tačkaćica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2013 u 18:20
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2013 u 18:26
Onda ću se i ja morati potruditi da ih opet posijem...
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2013 u 18:01
Originalno poslano od člana sarajka sarajka napisao:



Uploaded with ImageShack.us
 
Draga, još malo pa će i kod tebe proljeće pa ćeš nam opet slikati ovaj prekrasan klematis ( kako se zove? ) i ovu divnu ružu moje omiljene boje, narančaste.
Valjda neće biti snijega u maju kao prošle Confused
 
 
 
Rijeka

Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2013 u 19:54
samo da se javim da sam tu pogledam novostiali ne komentarišem puno jer što reći kao i uvjek kod tebe prelijepo smile79
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2013 u 19:55
Sarajka draga, slažem se s Mirom, već je proljeće na vidiku paposlikaj nešto i obraduj nassmile78
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2013 u 20:00
 Naša draga Sarajka trenutno ima ljepšu zanimaciju od slikanja vrta, zar ne draga!!!! Hug
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 109110111112113 119>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,016 sekundi.