Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dio mog vrta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dio mog vrta

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 119>
Korisnik
Poruka
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2010 u 21:47
Draga sasha ako misliš na onaj lampion to je sobni javor. LJeti je vani a zimi je u pred ulazu koji je  skoro sav u staklu i negrije se. Inače mislim da su boje svjetle zbog jake svjetlosti ja sam u oktobru dobila komadič iz Slovenije  jer me oduševio jer visi u slapovima, brzo napreduje i samo odlomiš grančicu i zabodeš lako se prima. Slikaču ga sutra i staviti sliku .Mislim da u toplijim krajevima može cjelu godinu van
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2010 u 21:53
Sarajko,znam ja njega.Imam jednog takvog zato sam te i pitala jesu li ti lampioni tako svjetli,naime moji su baš crveni,onako žarko,pa sam mislila da ima i tako svjetlijih.
Samo ti njega uslikaj kad cvate,toga nikada previše
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2010 u 22:40
sutra ču ga slikati  interesujeme gdje ti svoj sada tj zimi držiš
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2010 u 22:47
Moj je u dnevnoj sobi.Ne odgovara mu no preživljava.Istina da bi ga i presaditi trebala jer mu je malo tijesno ,pa je i zbog toga malo jadan.Kad zatopli,iznesem ga na terasu i tu je do jeseni.Brzo se oporavi vani.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 15:53
prekrasno mjesto i priroda
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 16:41
Najljepši cvijet je na prvoj slici, a onda ti moram pohvaliti i sve ostalo. Osim što ti je cvijeće lijepo njegovano ima tu i predivnih ideja! I ja se veselim našem druženju i čekam slijedeće sličice!
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 18:55
evo moga sobnog javora ,cjelu zimu cvjeta sad trenutno ima puno pupolaka

Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 19:01
evo i jagorčevine u kanticama da ih gledam dok nepočnu cvjetat vani
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 19:06
evo i mojie kugle od šimšira danas u 15 sati ponovo ogrnule bijelu haljinu tako su krupne pahulje bile da im nisam mogla odoliti a da ih ne slikam
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 19:28
sobni javor ti je predivan, a slikice zaista superClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 20:45
Draga sarajka, kao prvo dobro nam došla i dugo se s nama družila.
 
Imaš prekrasno cvijeće i prekrasnu okućnicu, a najljepši cvjetić ti je na prvoj stranici. Obogatila si nam forum učlanivši se, a mi smo postali bogatiji za još jednog znalca i prekrsno cvijeće.
 
 
 
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 21:58
Hvala vam puno  na lijepim riječima,ali ja nisam znala za ovaj prekrasan forum te največi dio slika je sa nekim likom ali se unaprijed radujem novoj sezoni i slikama iz naših vrtova.Hvala vam svima na pomoči   da  ipak uspijem postaviti slikice.smile169

Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 23:17
Prekrasne slike. Lijepi Bosanski brijegovi. smile169

Voljela sam planinariti i pješačiti u prirodu. I u sjećanju su mi upravo ovakvi krajolici. Popneš se na vrh brijega i imaš osjećaj da si osvojio Mont Everest. Postoje i dijelovi gdje se samo pješice moglo doći i naiđete na jezero u stijeni, kao iz bajke boja plavkasto zelenaTongue.
Vjerujem da je tu kod tebe još uvijek sve prirodno i izvorno, bez zagađenjaClap
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 09:12
Prekrasne slikice sarajka, nadam se da je to posljednji snijeg, pa ćemo u tvom vrtu dočekati proljeće.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 09:24
draga sarajka sve ti je super, svaka čast.drago mi je da se broj sarajki ovdje povećava, uz dužno poštovanje svih prisutnih na forumu.ovo sam rekla zbog razmjene biljaka.čak mogu suziti krug na dobroševiće, za moje znanje već nas je tri sa vikendicom u tom kraju.odmah sam po slikama prepoznala u kom kraju je taj prelijepi vrt.nadam se da će ova zima brzo otići daleko od nas i da ćemo uživati u tvojim, a i slikama svih pristnih iz ovog lijepog društva.i ja obećavam da ću staviti slike svog vrta čim otopli
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 10:40
hvala svima na lijepim riječima dobrodošli  svi vi koji niste bili u sarajevu i lijepoj bosni i hercegovini a za razmjenu nebrinite tu smo da jedne druge obradujemo sa biljćicama i sjemenkama a sada molba  juče ujutro sam bila u kupovini i kupila  između ostalog ružu stablašicu koju ču vani  otpakujem je i stavim u vodu da je danas posadim ali snijeg je odjednom napado i to veliki dali je  mogu sad staviti u zemlju u saksiju i čekati da se snijeg otopi pod uslovom da nađem zemlje negdje ispod snijega
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 10:55
Sarajka u čemu je došla ruža?Gdje si uzela stablašicu?..Ako je kontenjirana ne smeta joj ništa.Ako je u foliji,onda je skloni negdje na hladnije(da ne mrzne) neće joj smetati.Samo joj povremeno poprskaj zemlju u kojoj je.Tako sam ja prošle godine radila.E sad kad bi je posadila u saksiju pa onda za par dana u zemlju ne znam kako bi podnijela dupla maltretiranja..Ne smije biti na pretoplom,niti na minusu.Jutros sam čitala u novinama da nam hladno vrijeme predstoji do polovine marta.Za vikend najavljuje debele minuse.BrrrPozdrav!
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 16:00
draga alisa problem je što sam je ja otpakovala bila je sa malo zemlja-pilota i zamotano prozirnom folijom i stavila je u vodu jer sam je htjela posaditi sutradan  ali snijeg pade inače sad je u predulazu koji je u staklu i negrije sei evo več 24 sata je u vodi e neznam šta dalje da radim. uzela sam je u poljoopremo bile su dvije crvene i par bijelih  juče ujutro
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 16:08
Nisam znala da imaju stablašice.Morat ću opet tamo,izgleda.hahaha.Nemoj je držati u vodi,odma je izvadi,struhnut će ti..Ako imaš neku saksiju i bilo kakve zemlje posadi je i ostavi na tom mjestu gdje je sad.Tako će ti propasti.Da je bar nisi vadila iz one folije..Ali sad je kasno,znači u saksiju kakvu bilo,pod hitno da korijen ne ode...

Jesi li je našla u Rajlovcu il u gradu?
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 17:32
u rajlovcu  več sam je stavila u saksiju pa vidječu šta će biti hvala puno na savjetu
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 119>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,484 sekundi.