Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ivnin dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ivnin dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 16>
Korisnik
Poruka
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 09:59
evo Ivna pa se divi smile227 , kopiraj i pitaj ako želiš detalje
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 10:03
i još jedna ali drugi profil
 
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 14:28
ajme Nata, koja monumentalna i impresivna "pečenjara".
kada se otvara sezona?
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 14:55
Kad ja i Shasha poberemo kestene sa onih sobnih koje smo kupile LOL, moja će biti manja pa neće svi stati LOL...
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 22:26
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

ajme Nata, koja monumentalna i impresivna "pečenjara".
kada se otvara sezona?
 
otvorena je sezona prošle subote - orada od cca 3 kg na žaru
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 09:47
Ispada da sam veliki lijenčina ako već toliko vremena nisam niš radila  koliko je prošlo od mog zadnjeg javljanja.Ma jesam, jesam ali ništa spektakularno, ovaj snjeg je sve zeznuo Confused.Nadam se samo da su mu ovo bili zadnji trzaji...
Jučer sam malo sijala-e to je dobro zabilježiti i ostaviti pisani trag jer ja nikad ne znam ni što ni gdje Embarrassed.Ne kažu džabe:pametan piše, lud pamti Wink-u mom slučaju primjenjivo,vrloooo.E pa da, posijala sam papriku ljutu,euphorbiu marginatu,i malo kokotića.Presadia svoju miljenicu jacobiniu jer raste kao luda i činilo mi se da je staru posudu odavno prerasla, pa možda sam imala pravo,korijen joj je bio ogroman.A nadam se bar da sam imala pravo, inače ako mi ode Unhappy... I da, mm me iznenadio s par trajnica i pogodio:nemam ih, a valjda je ipak nešto zapamtio od mog svakodnevnog mantranja što mi treba Big%20smile.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 13:55
draga Ivna, pa reci konačno koje su to trajnice kaj si dobila!
lijepi pozdrav
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 20:12
smile176, evo me Sarić da izvršim "dužnost" Wink.E pa ima dosta (jedno 5 Confused) koje nisam uspjela prepoznati Embarrassed jer im je lišće još malo a ovi što ga prodaju ne znaju staviti etikete na njih, tj. ne pada im na pamet Angry a prepoznala sam:geum, papmpasicu, phlox,digitalis purpurea, dicentra.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 21:17
vidi ti naše najdraže plavuše kako je naučila gradivo!
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 21:50
smile184

Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 22:30
meni je danas moj samo u baumau rekao...tamo imaš trajnice po 7 kn Wink skoro sam se onesvijestila..pa to se skriva inače LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 09:21
Viš, viš kako smo i njih polako navukli na cveteke LOL, uče oni polako ali sigurno Approve.
E a kako je ovo sunce sve sjajnije i duže ja polako, ali pooolako krećem sa sijanjem.Posijala sam malo danas i sjemena žute kamenjarke od našeg jockera s mora, kako ju ja volim nazvati, Lantane Wink jer ona tako nesebično dijeli cvijeće uokolo sebe tako da se uvijek možemo osloniti na nju. ali, pošto sam ipak malo skeptična da je još rano, veći dio sam ostavila za ono kak se kaže ne daj Bože Wink.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 20:57
Smileivna, molim te ako tebi uspije sijanje žute kamenjarke, sačuvaj koju biljkicu za mene, javljam se odmah da preduhitrim ekipu, ja sijala već dva puta doma i ništa... tebi sretnoSmile
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 21:14
Joooj a stalno te hoću pitati za nju.Znači kod tebe niš nije izniklo? Možda im je ipak prerano Confused.Ali naravo, ako iznikne išta, dijelimo Wink.
Na vrh
kapetanica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 16 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kapetanica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 19:50
Daj mi šapni, a gdje je tvoj vrt?
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 20:11
 Jooj forna si mi ali stvarno.Nema ga još.Nisam ti niti ja dugo na forumu (ali ja ti jako bla, bla pa sam grm smile190 Wink) pa nisam smatrala za shodno da ga otvaram jer nemam još šta pokazati ai snježina je prekrila sve i što je bilo Confused.Ali, otvorenje je uskoro LOL.Najavit ću Wink.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 09:58
otvorenje vrta ili pečenjare? WinkLOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 10:25
Draga, bit ćeš obavještena među prvima Wink.Ako treba na tvoj breg ću staviti jumbo plakat, samo za tebeLOL 
Na vrh
pasha View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 11 Veljača 2010
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 24
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 11:12

Ivna , pročitala sam sve na tvom dnevniku , od početka da kraja... Ma ni zarez mi nije promakao . Sad čekam te slikice , nadam se da će biti uskoro ovdje.

Moja pečenjara u poređenju sa ovom gore prilično jadno izgleda. Ali da se i to popraviti , sad imam ideje. Smile

 
Pozzz! 
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 21:03
Pasha, hvala na posjeti i drago mi je da si dobila ideju za pečenjaru, svašta čovjek nauči na ovom forumu,jel Wink.

Ovih dana sam sve više vani, vrijeme napokon dozvoljava akcije pa mi je i red da opišem svoje djelovanje.U subotu po onom vjetru glavnina akcije je započela.Toliko sam bila ljuta što puše da i nisam mogla biti zadovoljna učinjenim a učinilo se dosta.Pošto sam nakupila dosta cviječa, lukovica, sjemenja koje ne mogu smjestiti u ovaj dio vrta koji počinjem sređivati ispočetka, red je bio da mijenjam sliku ovog južnog dijela dvorišta za koje sam se još prošle godine klela da je to to LOL, točno onakav kakvog sam zamislila.Kako sam promjenjivog stava kad je u pitanju vrt Embarrassed. E da, radovi, najprije smo rasformirali jedan dio travnjaka i to tako da smo travu rezali na kocke i sa zemljom ju premještali na onaj dio gdje mi je bila uništena još prošlo ljeto, pošto susjed čini uslugu jer taj dio je bez ograde  i kosi, tj. flaksa do temelja a ja nemam srca da ga zaustavim ,trava je doslovse spaljena i uništena.Ambiciozno počevši, radovi se odužili i to seljenje je trajalo više od dva sata.Hi, hi, kao da uređujemo nogometno igralište LOL.E onda je došlo na red štihanje, kopanje i usitnjavanje zemlje (radove izvodila moja druga polovica, ocjena 5).I ja došla na gotovo, sađenje cvijeća i lukovica.Strateški posadila zlatoglavicu, tritome, frezije-crvene i bijele boje, crocosmiu-lucifer, prekrasne crvene boje, dalije-blackred naravno, preselila narcice klasične i mini jer su mi počeli truniti u tegli i još nekakve biljčice koje sam dan prije dobila na špancir kavici ali ne mogu se sjetiti kako se zovu Embarrassed.E ali to nije sve Big%20smile, dok nisam imala zaduženja posadila i nekoliko tegli između ostalog i dracunculus vulgaris na kojeg smo mi špancirke sasvim sličajno naletjele.I to je to što se tiče posađenog za sad!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 16>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.