Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moj novonastali povrtnjak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moj novonastali povrtnjak

 Odgovori Odgovori Stranica  123 5>
Korisnik
Poruka
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: moj novonastali povrtnjak
    Objavljeno: 25 Rujan 2007 u 23:18
 odlucila sam napraviti povrtnjak...nasljedila sam zapusteni vrt iza kuce i evo sto sam za prvu ruku napravila...prvi put se time bavim pa bi i savjeti dobro došli Smile

http://i221.photobucket.com/albums/dd85/frida_zd/povrtnjak1.jpg


http://i221.photobucket.com/albums/dd85/frida_zd/povrtnjak2.jpg
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2007 u 00:05
Sve pohvale Frida,pomoći ti ne mogu jer se kod nas povrće već pobralo,barem većina i osim nekih zimskih salata ništa se više ne sadi.Tako da se ujedno i malo čudim jesenskoj sadnji(a sad odi još i kod artičoka obriši onih desetak slikaLOL)
Ma nije to ništa strašno,posadiš,zaljevaš i nakon nekog vremena poberešLOL
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2007 u 00:34
 eto,mi  imamo tu privilegiju da imamo dvije sadnje godišnje
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2007 u 17:25
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2007 u 02:46
Evo kako je to izgledalo ovaj vikend :





a sto sam ponosna!!!
Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2007 u 19:08
smile55 i trebaš biti ponosna Frida,  a tek koje će uzbuđenje biti kad budeš ubirala plodove , prekrasno
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2007 u 19:47
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2007 u 20:18
smile55smile55smile55smile55
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2007 u 23:12
Hvala, hvala...ajme kako ste mi digle moral jer ja sam u stvari novopeceni povrtlar, i susjedstvo me prilično skeptično promatra u svemu tome...
ali svima cu ja njima smile102

joj, sad sam zločesta smile42
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2007 u 23:36
Originalno poslano od člana frida frida napisao:

Hvala, hvala...ajme kako ste mi digle moral jer ja sam u stvari novopeceni povrtlar, i susjedstvo me prilično skeptično promatra u svemu tome...
ali svima cu ja njima smile102

joj, sad sam zločesta smile42

Ne mogu da ne prepričam svoju priču iz djetinjstva: Roditelji porijeklom sa sela, pa tako da su svega uzgajali. I došlo vrijeme da se i ja u to uputim, i tako jednog svibanjskog vikenda mama, tata i ja krenuli u njivu, okopavanje graha je uslijedilo... i oni nose tri motike... a ja smile99
pa njih je dvoje. Kad došli na njivu, jedan red tata radi, drugi prazan, a treći mama. Ja još više zbunjena. Kad mama: "Dođi, ovako se to radi!!!", a ja kao iz topa izgovorih "Pa, ja sam Zagrepčanka, što ću učiti okopavati?"
Naravno, odgovor je bio "Moje je da te sve naučim, a ti ćeš vidjeti što ti treba kasnije u životu!"
Nastavak moje životne istinite priče (tada sam bila 4 razred OŠ)... možda uslijedi, ali... tko zna kad?

Zato samo mogu reći, nikad nije kasno... a i kad misliš da nešto znaš, vjeruj mi da NE ZNAŠ!!! smile42
I zato, samo naprijed, bila zločesta ili NE!!! smile79
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2007 u 23:54
smile78
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2007 u 07:47
Frida, samo neka susjedi gledaju....a ti sij i sadi svoje biljcice i uzivaj u plodovima....Inace, za novopecenog vrtlara izgleda da ti sasvim dobro ide. smile55smile55 Slikaj nam opet za desetak dana, da vidimo razliku. Wink
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2007 u 09:52
smiley_83za mladu povrtlarku(hmm valjda se tako veli)smiley_83
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2007 u 22:04
 Hoću...
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2007 u 17:43
super vrt,samo naprijed
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2007 u 22:57
Evo najnovijih slika





pojavljuje se i prva brokula


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2007 u 23:02
bravooosmile55koja razlika kad pogledaš prvu sliku i sadsmile186
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2007 u 07:19
Frida smile55smile55Ma bravo...odlicno! Je l te susjedi jos cudno gledaju? smile187
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2007 u 11:54
Ma pusti njih...bolje da o njima ne pišem ovdje....
Hvala za pohvale...danas kuham prvu ovosezonsku blitvicu....skroz je mlada i tako slatkaaaaa...
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2007 u 17:03
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 5>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.