Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji radovi - KIKA '56
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji radovi - KIKA '56

 Odgovori Odgovori Stranica  123 18>
Korisnik
Poruka
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Moji radovi - KIKA '56
    Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 20:03
Poštovanje svim novim kolegicama.
Noćas ste dobile još jednu kolegicu. Bilo bi mi drago da odvojite malo svoga dragocjenoga vremena, pa da pogledate "Moje Male Unikatne Radove".
Slobodno iznesite svoje pohvale, i zamjerke, a rado primam i savjete.

Srdačan Pozdrav,
Voli Vas vaša KIKA '56


Sada slijedi izložba mojih skromnih unikatnih radova! :)




















Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 20:16
kiko,odusevljena sam,prekrasni radovi,a sto se tice savjeta ti nam ih mozes davati.cestitamsmile57
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 20:21
Hvala draga Sarita. Tvoje radove sam vidjela prije, ali nisam bila u mogucnosti da ti odgovorim, prekrasni su bez obzira sto kazes da si mlada u tom poslu!
Sve sto te zanima mozes pitati!    
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 20:44
Kika, dobro došla smile73, pa gdje si se skrivala do sada? Radovi su ti prekrasni! Nadam se da ćemo dugo uživati u njima!
ANĐELKA
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 20:54
Skrivala sam se u svojoj nesigurnosti. Sad sam se ohrabrila. Puno hvala i ja se nadam da cemo uzajamno gledati radove,i tvoji su prekrasni.
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 21:00
smile73dobrodošlica i od mene, dugo ostani ovdje i uživaj u krasnom društvu, imaš jako lijepih radova!!!
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 21:03
dobro nam došla Kika,ti si skromna a ne tvoji radovi!Radovi su jako lijepi,ne ostavljaju dojam jednog početnika,jako jako lijepo!Zapela mi je za oko ona smeđa kutijica i ona tacna ispod nje a sat je prva liga!Bravo i samo tako nastavi,odlično ti ide!Thumbs%20Up
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 21:06
Kika, pregledala sam sad radove na tvojem blogu! O kakvoj ti nesigurnosti pričaš? Prava si majstorica decoupagea! Ajmo, molim radove na sunce smile143
ANĐELKA
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 21:14
To je samo jedan djelic,ima ih jos raznih,malo po malo stici ce.
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 21:19
Tacna,kutijica i sat su moji prvi radovi,hvala do neba.    
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 21:26
Sanjam,pregledala sam tvoje radove,nisam brojala slike sto za mene nije bitan broj,nego to da ti imas volju da radis.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 21:35
Dobrodošlica!!!!!!!!smile120smile219
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 21:46
Kika dobordošla! smile113
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 23:50
Kiki-ko hvala
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 23:50
Sasha hvala.
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 01:21
Kika dobrodošla!Možda si nova kolegica, ali nisi početnik kad su radovi u pitanju-ne, nikako! Vidim da voliš anđele, ja sam slaba na njih, ovaj na tvojoj avatar sličici...ma odmah sam ga primjetila, jer mi se sviđao, pa sam ga koristila na nekim radovima. Ne znam onaj tvoj prvi rad, je li neki duguljasti tanjur ili šta?..al, pravo mi dobar!!! Nekako mi posebno sjele kutija i tacna s onom damom. Lipi su ti i ostali radovi,bez daljnjega, al šta mogu, ja odmah izdvojila svoje favorite
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 01:29
Posjetila blog!...????..ma o kakvoj ti nesigurnosti pričaš, ima tamo radova, nisam ljubitelj crnog posuđa, ali znaš kad mi je puno crnih tanjura baš "sjelo" kako si ih dobro sredila...a nesigurnost?..ma šutni je na tavan, ili podrum...a možeš i dalje!
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 09:14
Sve pohvale za tvoje super uspješne radovesmile55!
Želim ti dobrodošlicu na ovaj forum i dugo se družila s nama!smile75
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 10:15
Hvala na lijepim zeljama i ja se nadam da cemo se dugo druziti
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 10:24
Maredelmare hvala na svemu,da to je duguljasti tanjur,andelcice obozavam.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.