Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Swap i natječaji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Najbolji rad mjeseca VELJAČE
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zatvorena temaNajbolji rad mjeseca VELJAČE

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Anketno pitanje: Najbolji rad mjeseca veljače je:
Izbor Glasova Statistika ankete
49 [13,96%]
100 [28,49%]
14 [3,99%]
13 [3,70%]
18 [5,13%]
10 [2,85%]
11 [3,13%]
5 [1,42%]
5 [1,42%]
15 [4,27%]
6 [1,71%]
5 [1,42%]
100 [28,49%]
Tema je zatvorena i sudjelovanje više nije moguće

Korisnik
Poruka
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 18:48
evo, ja Sanjam odmah pakiram salvetice ako dokaže da je Japanski san još živ smile124
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 18:50
Saaaaaaanjaaaaaaa! Bacaj taj šmirgl - papir iz ruku! Trebaju nam dokazi da je taoc živ i u neoštećenom stanju! smile101
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 19:22
odoh ja u "tete-salvete" tu se očito dobre nagrade dijele kad svi glasuju, jel mogu?Wink (dok ste rekli da mogu glasati "gosti" ja mislila da se to odnosi na tete cvječarke)
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 19:47
Ma da, pa najbolje da su "cvjećarice" gosti! Taman posla! Svi smo s istog foruma! Smile
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 22:40
Pročitala sam postove i sad mogu reći da mi nije drago da imam dosta glasova, jer koliko vidim-netko ima dosta glasova-obavezno su isti gosti su za njega glasali više puta.Ja se ne sjećam da smo u prvom natječaju mogli glasat više puta, il sam glupa pa nisam primjetila?!
Ja sam napravila in/out i kod drugog ulaza na forum ja nemam mogućnost ponovno glasat, ne znam sad ko je ono bio napisao da može?
Nikoga nisam potezala za rukav da glasa,ni obavjestila za ovaj natječaj, a moja ekipa i ne zna za Cvijet info, znaju samo da ja "radim neke kutije i sl.", bezveze mi gnjavit ljude, lakše mi je spakovat kovertu salveta i poslat. Moj osobni favorit, ili,bolje rečeno, ni jedan od njih dva-ne vode, a ti mi se radovi izuzetno sviđaju i na neki su mi način pobjednici bez obzira što imam puno više glasova od njih.Doduše, ima još do nedjelje pa možda jedan od ta dva i pobjedi, ko zna?!Naročito zbog ubrzanog rasta glasova, kako Kami kaže. Nekako, kad se pojavi sumnja, natječaj gubi smisao. Kad bih slučajno pobijedila, bio bi to gorak okus pobjede-nisam je očekivala, nisam odmah ni primjetila da mi je kutija za vino nominirana, a kamoli ovoliko glasova...a pobjeda..nakon ovih postova...drago mi je što nisam na prvom mjestu. Možda da pobjednica stvarno bude s najmanjim brojem glasova-nije to loša ideja jer je ionako svaki rad po nečijem ukusu favorit, a po nečijem ni blizu toga. Žao mi je Izzy zbog tebe i ostalih koji su zajedno s tobom osmislili ovaj natječaj kao nešto pozitivno, što imamo ovakve reakcije kakve imamo, pa i ova moju. Eto, bila sam iskrena.
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 11:01
jel me netko zvao ovdje??? dajte, nemojte se nervirati, ovo sve skupa je zabavno, dođoh danas da konačno i ja nominiram kad vidim tu se stvari zakuhale, drage moje mi smo sve pobjednice bez obzira na broj glasova, kada sam vidjela da je moj rad nominiran već sam se osjećala kao pobjednica tako da me sve skupa uopće ne dira...
...i da, japanski san živi, jjeeeee a ako tko ima viška salvetica pa uvijek dobro dođu...
...budite mi vesele, pozitivne i neka ovo ostane igraTongue
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 12:54
tako je sanjam,treba pozitivno razmišljatismile78.......
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 13:17
Sanjam, ipak ti se galerija zove I ja se igram... Embarrassed

Samo je jedan gost upozorio da se može (a ne da se to stvarno radi) više puta glasati i ja sam iskreno rekla da sam vidjela da mi
anketa dopušta da glasam ponovno i da sam to na nečijem radu isprobala...
Vjerujem da nije bilo nikakvih spletki, hakerskih fora, zakulisnih igara i podlosti (Izzy u afektu stvari ne uzima izzy Tongue)...

Dobronamjerno se dalo gostima glasati (da se forum malo popularizira i da bi bilo dinamičnije),
a obavijestiti bilo koga o ovakvom natječaju je po meni pozitivna stvar (neovisno je li netko nominiran ili nije)...
S obzirom koliko fwd:Fwd:fwd:FwdFwd mailova s više mailova, nego teksta i slika ljudi međusobno proslijeđuju tokom tjedna,
dobiti uvid u ovaj natječaj je po meni puno manja gnjavaža...
U to ime nek nam dođe proljeće i nek se svi glasovi pretvore u proljetno cvijeće



Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 14:37
kakva drama se tu odvija a ja pojma nemam ja mirno smile45hahahaaaaaaaaaa a da sam znala i ja bi se smile155
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 21:03
Možda bi stvarno bilo bolje da mogu glasati samo članovi foruma.Naši prijatelji i rodbina tj."gosti" se sa jednim glasanjem neće navući na naš hobi niti će to zavoliti.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 21:33
nema me tu,zbog manjka pristupa interneta jer sam u posjeti...i sad dodem i vidim nesto se zahuktavasmile39...a nisam znala da se može više puta glasati ... a sad ne želim ništa bezveze reci al nisu tu radovi za lovu..meni su si radovi odlični al svi mi imamo različite ukuse naravno i  svi smo mi zapravo pobjednici jer ovo šta radimo radimo iz ljubavi.. smile186smile79
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 22:21
Predivno mi je vidjeti ove pozitivne stavove i što se svi slažemo da je ovo samo igra! Osobno, oni koji me poznaju znaju da emocionalno reagiram na nepravdu stoga moram priznati da me ovo u početku malo pogodilo... Ali na jkraju sve okrenem na zezanciju stoga se ništa ne brinem dok imate ovako pozitivna razmišljanja! Pusa svima cure, svjetske ste i drago mi je da sam dio ovog foruma! smile79
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2010 u 00:15
Nisam ni znala što se sve događa dok nisam ovo pročitala,ja sam se ove dane zabavljala,nisam ovo ozbiljno shvaćala jer da jesam zabranila bi mojima da uopće glasaju ovako neznajući pustila sam svoju djecu i njihove prijatelje da glasaju za mene kao i svoju ekipu sa kojom radim,mi smo se svi pri tome dobro zabavljali ali mi se čini da je ovo krenulo krivim smjerom i zbog toga sam malo razočarana.Moju nominaciju možete slobodno poništit.Večeras smo se sastali na kavici u Splitu,bilo nam je super i više su mi značila ta dva sata druženja nego bilo kakve nominacije iglasovanja.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 00:05
Glasovanje je završeno i stanje točno u ponoć na anketi je izgledalo ovako... (s obzirom da će Admin zaključati anketu tek sutra)....



Pobjednicu ćemo proglasiti ovdje! Jupiiiii! http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4432
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,451 sekundi.