Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti > Uradi sam
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - prešano cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


prešano cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: prešano cvijeće
    Objavljeno: 26 Rujan 2007 u 09:33
Kroz ljeto sam prešala cvijeće ponajprije za neke tzv.slike.Sad me zanima zna li itko jel mogu recimo salvetnom tehnikom to cvijeće staviti na posuđe ili namještaj.
Imam kod mame neki staaaari kuhinjski regal i sad bi ga trebalo dotjerati(to bi u vikendicu stavila) pa sam mislila,kad ga ofarbam,staviti onako po rubovima to prešano cvijeće ili travke!?Embarrassed
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2007 u 21:11
Zna li netko uopće o čemu je pričam,ili da brišem post?Disapprove
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2007 u 21:15
Nemoj brisati, već će se netko javiti ili možda ga samo prebaci u aranžiranje cvijeća!!! Wink Možda prije dobiješ odgovor!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2007 u 21:33
Pa to nije aranžiranje cvijeća,šta da ga tamo stavljam.Samo ima neke male veze sa cvijećem.
Na vrh
kika View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 969
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2007 u 22:03
Shasha, znam o čemu pričaš i mislim da bi to bilo bezveze i mukotrpan posao kad kod nas ima za kupiti lijepih salveta s realnim motivima cvijeća. Mučit ćeš se sa farbanjem prešanog cvijeća, a ako ne pofarbaš, bit će tamno i neprepoznatljivo kad ga polakiraš. Savjetujem ti da ipak namještaj ukrasiš pravom salvetnom tehnikom, a od prešanog cvijeća izradi slike, a kad s vremenom ne budu više lijepe, izradi druge.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2007 u 22:08
Prvobitan plan je bio salvetnom tehnikom i naravno salvetama,no kako imam tog prešanog cvijeća mislila sam dal bi se to moglo ubaciti samo ne znam kako bi cvijeće reagiralo na to ljepiloErmm.Da nebi boju pustiloErmm
Hvala KikaWink
Na vrh
kika View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 969
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2007 u 22:23
Isprobaj na nečemu prije, pa ćeš vidjeti kako će izgledati kad se posuši.
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2007 u 00:49
Evo nekih mojih radova....bilo je toga jos..nesto prodano, nesto poklonjeno...





Ažurirao frida - 27 Rujan 2007 u 00:54
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2007 u 07:48
Frida smile55
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2007 u 11:05
Prekrasnosmile93smile93
Ma ja bi to onako za sebe radila,ne znam ni dal bi ustaklila a kamoli okvir.Aj ok okvir bi al neki"domaći" ko gore na slikama od cimeta kore drveta i sl.
Ovo tvoje je mraksmile93
Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2007 u 12:08
smile55 Frida, koliko je stara ova slika sa plavim okvirom ?
 
Shasha, ti si čovjek za velike izazove i ne čudi me da razmišljaš o nečemu što bi svakako bilo orginalno
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2007 u 13:01
Ovo je fenomenalno!
Na slikama piše 2007. godina, ako se ne varam.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2007 u 14:36
da, slika je napravljena nedavno, ali je cvijeće već sprešano preko godinu dana, ako ne i duže jer ja to sve držim po nekakvim debelim knjigama...Approve
Na vrh
kika View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 969
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2007 u 17:38
Frida, odlične slike. Naročito me fascinirala crvena.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2007 u 21:07
smile55
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2007 u 23:27
Frida prekrasni radovi...sad znam o čemu si pričala...smile94smile71
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2007 u 16:55
Frida, kakvo ljepilo koristiš za zaljepiti to prešano cvijeće? Ja ne znam uopće čime bi ljepila,jel uhu(tu mislim na običan uhu), ili ono za salvetnu tehniku ili...?
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2007 u 22:43
 bilo koje, samo ne neko koje je bijele boje i vrlo malo ga stavljaš, ja to radim čačkalicom na pozadinu cvjetića točkicu stavim...pod staklom nikamo to neće...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2007 u 23:08
Hvala ti,mislila sam onim za salvetnu tehniku jer dobro drži a ionako je rađen za tako nešto "krhko"smiley2
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2007 u 23:47
Mozes i s tim ako nećeš preko staklo stavljati..ja za salvetnu tehniku koristim drvofix, jeftiniji je , malo zabijeli, ali kad se osusi postane prozirno....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,215 sekundi.