Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj novi dom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj novi dom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 151>
Korisnik
Poruka
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 10:50
Jučer sam se pošteno naradila, ali vam zato danas mogu predstaviti nove stanovnike svog vrta Smile

Pod breskvicom provirio je neven, uživa gledajući sunce i nebo kroz rascvjetanu krošnju


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 10:52
Par koraka ispred, sunce je dočekao novi stanovnik mog vrta - japanska dunja


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 10:53
Odmah do nje je i moja prva ruža, jedva čekam da propupa i procvjeta!


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 11:05
Jutros u svitanje Very%20Happy
Na ulazu u dvorište moja je breskvica dočekala sunce u punom sjajuSmile









Uz ovo, doduše još maleno stabalce ispričat ću vam nešto zanimljivo. Riječ je o jednoj tradiciji koja se njeguje u Japanu.
Prvi dan proljeća u Japanu je zanimljiv praznik rada.Tog dana svi radnici, umjesto na radna mjesta, moraju otići u prirodu, sjesti ili leći pod rascvjetano stablo neke voćke, najčešće trešnje, pa se taj praznik i zove "Dan trešnjinog cvijeta", ali ako nema trešanja, može to biti i bilo koja druga voćka, i kroz rascvjetanu krošnju gledati nebo. Istočnjaci smatraju da se tako svatko može napuniti pozitivnih energija i tako s punim baterijama brzo nadoknaditi propušteni radni dan.
Čak ako i sumnjate u to, složit ćete se da se tako svatko može napuniti ljepote! A ja ne sumnjam, probala sam Wink
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 11:08
Reznice hortenzija, a ima ih svuda po vrtu, veselo listaju Very%20Happy




Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 11:09
Evo još novih stanovnika mog vrta - irisi i mini irisi Very%20Happy Jedva čekam da procvjetaju da im vidim boju, osobito ovom s neobičnim lišćem Cool


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 11:10
Jedan od dva narcisa koji još nisu cvjetali ima blago-plavkasto lišće i jučer je počeo otvarati prve pupove, bit će to dupli!


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 11:12
Čini se da su i tulipani konačno odlučili cvjetati Smile


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 11:13
Jedna od biljčica koju mi je Bromi donijela na poklon, pustila je nove listiće, jedino joj ne znam ime Confused




Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 11:15
Najmanjoj magnoliji (također poklon od Bromi) se moj vrt najviše svidio, već je pustila nekoliko novih izbojaka i mladih listića Very%20Happy





one velike nekako stagniraju Unhappy
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 11:18
Mlada kruškica u prednjem vrtu počela je listati Very%20Happy



u "zelenom krevetiću" formira i prve pupove Smile



evo i pogleda s ulaznih kućnih vrata na kruškicu, breskvicu i puno toga što je još premaleno da bi se vidjelo..


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 11:20
Ova veća i puno starija kruška ju je pretekla, cvate, ali to je normalno, starija je i ima više iskustva Very%20Happy




Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 11:22
Ovako su jučer izgledali pupovi na mojim jabukama



pomalo se naziralo kakav će biti cvijet  Thumbs%20Up


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 11:24
jutros su jabuke odlučile pokazati suncu (i meni!) svoje prve cvjetiće Very%20Happy







Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 11:26
Nekome bi možda smetali, meni su prelijepi! Ispod jabuka čitava je šuma ovih maslačaka, a odlučili su ukrasiti i par kamena (ostalih od rušenja jednog zida na tavanu). Noću spavaju, a u zoru otvaraju svoje dvostruke krunice i uživaju u suncu Very%20Happy


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 11:27
Prošetala sam kroz tvoj vrt s jednim predivnim osjećajem mira, tišine, ugode i ljepote!
Imaš moć dočarati vrlo  zorno slikom i rječju svoj novi dom.ClapThumbs%20UpBig%20smile
 
Isprika: vidim da sam uletila u stavljanje slika!Doći ću opet kasnije!Big%20smile
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 11:34
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Prošetala sam kroz tvoj vrt s jednim predivnim osjećajem mira, tišine, ugode i ljepote!
Imaš moć dočarati vrlo  zorno slikom i rječju svoj novi dom.ClapThumbs%20UpBig%20smile
 
Isprika: vidim da sam uletila u stavljanje slika!Doći ću opet kasnije!Big%20smile
Hvala ti baka na posjeti, jedino mislim da to nije moć nego ljubav prema svom prvom vrtu
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 11:53
čovijek stvarno uživa s tobom u svakom pupiću, cvijetiću, klijancu...tvoga vrta!Thumbs%20Up
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 11:59
Prošetala sam i ja i uživala - i u slikama i u riječima
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 13:32
Misty bit će ovo prekrasan vrt Clap, ona žardinjera mi je super, što si odlučila u njih posaditi...
život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 151>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,512 sekundi.