Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj novi dom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj novi dom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 151>
Korisnik
Poruka
lukaccc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lukaccc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 13:53
ona biljčica koju si dobila a neznaš joj ime. e neznam joj ni ja. inače je jako lijepa i ja nisam uzimao sjeme nego sam pustio da ga svuda razbaca i sad će bit šuma
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 14:10
misterijozna biljka je pakujac samo neznam koje boje jer ih imam više.....kod tebe sve više cvijetova smile169
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 17:45
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Misty bit će ovo prekrasan vrt Clap, ona žardinjera mi je super, što si odlučila u njih posaditi...
Misliš na onu iza japanske dunje? Takvih imam 7, za sada sam "napunila" samo dvije, čekam da nikne sve što sam posijala pa će i ostale poslužiti Wink
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 17:53
Drage moje, hvala što svraćate u moj vrt, svaki vaš posjet ispuni me radošću
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 18:11
Ljubav koju pružiš svojim biljkama one će ti uvijek višestruko vratiti u uživanju koje ćeš imati gledajući kako cvjetaju... mirišu... kako ih kiša umiva... vjetrić miluje... 
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 05:25
Originalno poslano od člana Cimicifuga Cimicifuga napisao:

Ljubav koju pružiš svojim biljkama one će ti uvijek višestruko vratiti u uživanju koje ćeš imati gledajući kako cvjetaju... mirišu... kako ih kiša umiva... vjetrić miluje... 
Znam Cimi, bolje nego što slutiš. Ovdje ne poznajem nikoga, a ostavila sam sve svoje drage, svoje more, svoj rodni dom, cijeli svoj život, pa kad me stegne sjeta spustim se u svoj vrt. U njemu nema biljčice ni travčice koju ne poznajem. Čak i plijeviti mi je teško, činim to samo na mjestima gdje ću nešto zasaditi ili posijati, možda će se netko nasmijati, ali ja nekako osjećam da me moje biljkice i travke poznaju i vole..onako kako ja volim njih
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 08:48
ima pravo Cimi .misty-da mislim da te cvjetkoljupci razumeju
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 09:34
Ova zemlja je zbilja čudesna, prije dva dana posadila sam mlado stabalce jorgovana, danas već pupa!




Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 09:36
Još malo o ovoj čudotvornoj zemlji. Prije 2 - 3 dana, na kraju mog mini voćnjaka bilo je neko grmoliko šiblje, visoko više od 2 metra. Nisam znala što je, a kako ničemu nije smetalo, ostavila sam ga da vidim u što će se pretvoriti. Danas je puno više nalik na stabalce, pustilo je prve listove i sad znam, pa ja sam i (ponosni) vlasnik jednog mladog lješnjaka! Very%20Happy


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 09:37
Silno volim ovaj pogled u nebo u zoru, čini mi se da mi nebo tako šalje sav svoj mir..

Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 09:38
Pa kad se tako ispunim mirom, odem do svojih narcisa da se ispunim i ljepotom  LOL





Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 09:40
A kad njihovo doba prođe, otvorit će sve pupove i moji duplići (kasnije su počeli) Very%20Happy






Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 09:42
prekrasno  je kod tebe...sve raste ko ludo...izgleda da si im jako dobra gazdarica..poklanjas im hrpu ljubavi...maslacki su mi super naravno i drago mi je da ih cuvasWink
jedva cekam doci opet da vidis sta jos krasno imas...
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 09:43
jedan od tri vrtna hibiskisa (lillyin poklon) još se oporavlja od dugog putovanja poštom, ali sigurno će u ovoj zemlji i on brzo pustiti listiće Very%20Happy


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 09:46
Kavica mi je najslađa na balkonu, nije čudno, "začinim" je pogledom Wink




Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 10:22
dobro ti jutro, draga misty, opet navratih u tvoj novi dom, tvoj novi vrt.
Neću komentirati prelijepo cvijeće i ostalo bilje i voćke, već  bih, ako dozvoliš, rekla nešto sasvim drugo.
Fascinira činjenica kako si svoju sposobnost i talent lirskog izražavanja pretočila i povezala, "sljubila", što bi se popularno reklo, s ljubavlju prema cvijeću, odnosno prirodi općenito.Očarava me kako se nježno, s puno biranih riječi, poetično izražavaš i razgovaraš sa stanovnicima tvoga vrta.
Rezultat tog tvojeg osebujnog stila je ješ jedan originalan, zanimljiv,
eteričan i slikovit vrt, tako bezgranično šarmantan u svojoj jednostavnosti.
lijepi pozdrav.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 10:52
Draga Saro, što da ti kažem što već nisi otkrila? Možda samo da mi je s riječima lakše nego s motikom? (Ovo radi mojih godina i zdravlja)
Riječi su previše iskorištavali da bi naglasili bitno i nebitno, da bi dodali važnost nečemu, priskrbili si uspjeh u nečemu..
Uvijek sam znala s riječima, bez obzira u koju ih svrhu koristila. Pa i danas kad sam pronašla način da njima prikrijem svoju silnu potrebu za ljubavlju i sad kad je za mene sve povijest (prošlost mi se čini preslaba riječ). I naravno, s prirodom mi je lakše nego s ljudima, a već sam i tu misao nadrasla, pa mogu reći da mi je s prirodom ljepše nego s ljudima.
Nemoj da te ovo rastuži, nisam samo pomirena, mirna sam, a to je samo korak do sreće po mom ukusu. Tvoj senzibilitet sve drugo je ionako već otkrio
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 11:45
Previše si me sada dirnula, i unatoč svemu i rastužila. Pratim to što pišeš, ali samo gladim po površini, koliko pristojnost dozvoljava.
Draga moja, ni s prirodom nije lako, zahtjevna je i nezasitna, poput i nas samih...ali, očigledno je, ide ti dobro s prirodom...a i s ljudima, je, čini mi se, krenulo na bolje...
lijepi pozdrav
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 13:40
U mom vrtu zemlju možete vidjeti samo tamo gdje sam plijevila da bih nešto posijala ili posadila. Sve ostale površine su moj travnjak i (meni prelijepi) zeleni sagovi, na kojima se (obično kad sunce izađe) pojave poljski cvjetovi, žuti, bijeli, plavi..

Ovaj "tepih" svako jutro ukrase sitni svjetlo-plavi cvjetići nalik su na potočnice


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 13:43
Ovi sićušni žuti (lukac ih je nazvao žutice) obrubljuju pravu šumu maslačaka Very%20Happy



Tko bi ih imao srca plijeviti??? Ermm


Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 151>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.