Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moja svaštara
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moja svaštara

 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
Poruka
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 19:08
Spora sam ko puž...dok sam ja pisala, već si ti to sredila!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Kornjača View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 145
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kornjača Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 19:11
hvalaaaa!
Je i ja sam konacno skuzila kako da ih stavim u istu galeriju tako da je riješeno.
Malo pomalo naucit cu.
vladati nad sobom
najveca je vlast
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 19:13
Ma naravno, puno toga ja još i danas ne znam.
Dovoljno je da kažem da do nekih galerija i tema još nisam uspjela doći!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Kornjača View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 145
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kornjača Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 19:37
[/IMG]
vladati nad sobom
najveca je vlast
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2010 u 10:39
jakolipo i jednostavno (bar na prvi pogled za neke od nas koji to ne znamo).
A "jednostavnost" je jedan od mojih komplimenata-to hoću reć da nešto nije načičkano svim i svačim, nije preurešeno.
Super!!!!
Veselim se daljnjim radovima, jer si zaista kreativka prava!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2010 u 01:43
...dobrodošlica i od mene welcome ....skoro da bi meni bolje odgovarao tvoj nick Wink tek sam danas skužila tvoju galeriju... sviđa mi se kako koristiš prirodne materijale, a posebno mi je lijepa ona okrugla kutijica sa školjkicama s prethodne stranice i ovaj posljednji mozaik... doista prelijepo i neobično Bravo%20!Bravo%20! i isto se veselim novim slikicama...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 20:46
Među mnoštvom dobrih radova , za mene je mozaik najbolji , koje je veličine i kamo si ga smjestila.Odličan
Na vrh
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 22:27
Jing Jang ti je predobar a ni ostali radovi ne zaostaju!
Na vrh
Kornjača View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 145
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kornjača Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 11:13
Pozdrav svima,neko krace vrijeme sam bila odsutna,kampiranje na otoku prava je stvar. Punjenje baterija trebalo je.
Hvala svima na pohvalama i dobrodoslici.
vladati nad sobom
najveca je vlast
Na vrh
Kornjača View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 145
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kornjača Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 11:28
maredelmare ovi radovi su jako jednostavni jer nacickane stvari mi nisu lijepe. Volim jednostavnost i kod ljudi pa to nekako prenesem i na radove.

Primavera i meni ce trebati vremena da sve galerije pregledam,puno je tu lijepih radova,a ja sam nova pa dok se snadjem.Šuma i more su mi pred kucom tako da bi bilo zaista bezveze ne iskoristiti prirodne materijale.

nada-m hvala. Mozaik je velicine 1m*1m i jos uvijek stoji i ceka i ceka i ceka da moj dragi probusi rupe i stavi ga na zid.Dosta je tezak jer je pun pijeska i kamencica. Mjesto mu je dvoriste,natkrivena terasa,kad ga smjestimo poslikat cu i priloziti sliku.
vladati nad sobom
najveca je vlast
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 13:21
Kornjača dobro došla,radovi zanimljivi i neobični.
Na vrh
Kornjača View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 145
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kornjača Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 13:59
hvala KIKA na pohvalama i dobrodoslici
vladati nad sobom
najveca je vlast
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 15:32
Winkbravo....samo tako naprijed u nove uradke.....ClapClapClapClap
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 22:31
Sad moram pitat čime lipiš kamenčiće i pijesak da ne ispadnu jeli umišaš u neku boju ili sl?
Na vrh
Kornjača View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 145
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kornjača Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 11:51
Hej nirvana pijesak lijepim sa drvofiksom,razmazem po povrsini kistom i dodam preko dobar sloj pijeska.Mora se dobro osusiti i uvijek postoji mogucnost da je negdje ostala koja rupica ali to rijesis tako da na to mjesto opet stavis malo ljepila i pijeska. Kad je dobro suho sa sirokim kistom uklonis ostatke nezaljepljenog pijeska,manje kamencice mozes lijepiti sa drvofiksom,a vece ja rjesavam sa silikonom.Na kraju prelakiras sa bezbojnim lakom.Sretno i nadam se da ces nam pokazati radove
vladati nad sobom
najveca je vlast
Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 12:35
sviđa mi se jing-jang Thumbs%20Up
Na vrh
Kornjača View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 145
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kornjača Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2010 u 12:31
evo posto volim eksperimentirati odlucila sam sama napraviti zavjese i jastucnice. u fazi su susenja pa dolazi sivanje
vladati nad sobom
najveca je vlast
Na vrh
Kornjača View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 145
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kornjača Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2010 u 12:33
vladati nad sobom
najveca je vlast
Na vrh
Kornjača View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 145
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kornjača Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2010 u 12:36

ovo ce biti zavjese
vladati nad sobom
najveca je vlast
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 09:52
-bravo Kornjača,ovo je super,nadam se da ih vidimo sašivene
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.