Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Decoupage Šabica :)))
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Decoupage Šabica :)))

 Odgovori Odgovori Stranica  123 13>
Korisnik
Poruka
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Decoupage Šabica :)))
    Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 21:09
Pozdrav svima!
Evo da vam se javim i da pokažem svojih par decoupage uradaka
Smile
samo da prokontam ovo stavljanje slikicaShocked
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 21:11
I naravno da vas već mjesecima gledam iz prikrajka, čitam savjete
i uživam u kreativnim radovimaEmbarrassed
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 21:30
stvarno trebam dobar savjet o stavljanju slika
izgubila sam seStern%20Smile
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 22:43
Šabice dobrodošla! Rado bi ti dala savjet oko stavljanja slika ali ako ti ja krenem objašnjavat vjeruj da ćeš se još više zapetljat. Embarrassed
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2010 u 01:51
Dobro došla Šabice! Malo si me nasmijala s ovom slikom jer svi ili bar većina nas na početku stavlja ili premale ili prevelike slike. E, pa ti si kao i ja stavila preveliku. Ako ti se da, poviri na prvu ili drugu stranu moje galerije-Primavera ili Izzy su mi napisale kako se stavljaju slike i koja veličina -samo to pogrešno piše, omakla se nenamjerna greška-kao što ja npr."jedem" ili dodajem slova-nenamjerno. Trebaš odabrat veličinu 640x480, ostalo su mi detaljno objasnili. A sad ne znam, možda imaš i u Uputstvima i savjetima temu za stavljanje slika, pa pogledaj na jedno od ta dva mjesta
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2010 u 16:01
[/IMG]http://i915.photobucket.com/albums/ac352/sabbica/Slika100.jpg[/IMG]



evo da probam opet pa da čujem vaše pokude i kometare kad bude par radova gore.

sasha i maredelmare hvala na dobrodošlicismile75


Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2010 u 16:04


i još jedna za sada.
Do sad sam se uglavnom igrala na stakenim površinama, i vrata sam si sredila, ali to ću slikati fotićem da bude bolja fotka.

Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2010 u 16:08


nadam se da vas sve nije šokirao napad divovske zdjele
Wacko

ovo su bile flašice za rakiju što se na svadbama stavlja po stolovima,
tu su još nedovršene bez plutenog čepa i privjesne kartice.



Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2010 u 20:03
Je, divovska zdjelica je malo šokirala oči, hahahaha, al čim sam vidila na njoj magnolije, a obožavam one salvete s njima kao i inače bijelo cvijeće, pa me polako proša strah, hahaha! Nemoj sad ovo shvatit preozbiljno. Meni su se jako svidile one tri posude koje si stavila prve-motivi po mom guštu-super mi, tacna (jel tacna?) mi se čini baš super sređena, lipo skombinirani motivi, a koliko vidim, i uredno napravljeno. Flašice za rakiju, da ti iskrena budem-ne mogu ih vidit dobro. Ova tri rada si poredala baš kako se meni sviđaju. Ajde još probaj kad stavljaš slike na photobucket uredit ih na veličinu 640x480. Ovo "šaranje", prvo prevelike pa male,nikako do sredine doć...događalo se i meni, lako bi se zeznila kad biram veličinu slike na resize.
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2010 u 21:35
Super to tebi ide, samo nastavi dalje.Dobrodosla medju nas tete salvete smile73
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2010 u 22:49
dobro došla među nas... ;)...
i što si nam se pridružila...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2010 u 23:23
dobrodošla ,ide to tebi.
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2010 u 23:55
Šabice,dobro došla.Svi mi novi imamo brige tehničke naravi.Mašte i talenta  ima na pretek. Snaći ćeš se već nekako.Najbolje ti je pronaći ove mlade  njima je comp.igračka.Uvijek mi je žao da novi ne pišu koliko imaju godina.Godišta nas ipak određuju da se pametno svrstamo.I sa mladima i onim drugim.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 00:01
sabica dobro nam dosla i dugo se s nama druzilasmile79..prekrasna ti je zdjela sa magnolijama,obozavan tu salveticu..pohvale i za ostale radovesmile141
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 01:11
Originalno poslano od člana Šabica Šabica napisao:



i još jedna za sada.
Do sad sam se uglavnom igrala na stakenim površinama, i vrata sam si sredila, ali to ću slikati fotićem da bude bolja fotka.

Dobrodošlasmile99Ovaj rad ti je predivan.Uvijek padam na lila i leptire.A što se tiče fotki ne brini se.Ja sam tu više od mjesec dana pa se borim s tim.Moje fotke su ko đambo plakati.Baš me briga.Bolje nego da su ko buhice pa da se ništa ne vidi.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 08:33
hvala vam svima na dobrodošlici.Embarrassed

na žalost sve je slikano mobitelom i nisu neke slike, ne vidi se baš najbolje,
u živo to sve izgleda puuuuno bolje, ali šta sad.

dakle one prve tri posudice su neke pikse od dječje hrane, dobila od prijeteljice pa sam skinula onaj papir oko lima i malo se igrala,
a ono četvrtasko je kutija plastična od sladoleda quatro nešto...
slikala sam poklopac samo blesava.

sve su stvari poklonjene tako da ću ih teže uslikati bolje jer ništa nemam kod sebe na žalost.

najdraži su mi motivi cvijeće i leptiri i nezaobilazni anđeli, vidim da imam i dosta istomišljenica.smile79
za mimu i ostale koje to zanima godište '75.Embarrassed
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 08:43








[/IMG]http://i915.photobucket.com/albums/ac352/sabbica/Slika109.jpg[/IMG]



ovo je bio poklon za svadbu zdjela i 6 tanjura, svi su na istu foru, ali je svaki malo drugačiji, žao mi je što se ne vidi kako treba jer su u živo puno bolji.
to je bio moj drugi pokušaj decoupaga, a nataša je kriva ona me uputila i zaraza je počela
Embarrassed
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 08:46
Šabica dobro nam došla!!! smile99
Radovi su ti zaista lijepi, samo nam ipak stavi malo veće slike. Mi smo ti ovdje sve komotne pa se ne volimo naprezati da bi dotakli neku ljepotu.
 
I jedan savjet, sliku svakako probaj fotkati fotićem, jasnije su i bolje za uživanje u njima.
Moj favorit je onaj lila rad, super si ga iskombinirala.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 08:47
Eh, to se zovu slike, a radovi su oooodlični!!!
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 09:00
hvala proljeće Embarrassed
to sam slikala kad još nisam imala fotić pa onda mobitelom da bar nešto imam,
a onda sam budala napravila hrpu tanjura plus flašu za maslinovo ulje koje sam podijelila i ništa od toga nisam poslikakasmile42

sad žicam ljude da mi poslikaju i pošalju na mail, ali svi imaju svojih briga pa zaborave...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 13>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,766 sekundi.