Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Decoupage Šabica :)))
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Decoupage Šabica :)))

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 13>
Korisnik
Poruka
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 19:43
Evo i ja sam tek danas uspjela prelistati tvoju galeriju. Radovi su ti uredni precizni ,rađeni s puno ukusa. Tvoju mentoricu pokušavamo kopirati, tako da imaš odličnu tzv, odskočnu dasku. Reklo bi se samo tako dalje.
 Posebno mi se sviđaju tanjuri. Prepredivan poklon. Nadam se da će oni koji ga dobiju znati i cijeniti.smile55
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 20:00
mare-nostrum hvala ti na lijepim riječima, a što se tiće jaja napravila sam ih oko 50, ali na žalost nisam ih sva slikala, to je ta moja nemarnost, a onda mi je žao jer nisu više kod mene. ah...

Bitno da si svratila Felina, drago mi je da ti se i svidjelo šta si vidjela u galeriji, a nataša je moj decoupage guru.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 14:32
...boljeg gurua nisi mogla dobiti, pisanice su prekrasne, makar malo mutne, ali na skupnoj slici se vidi sva njihova raskoš smile94
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 00:09
Bršljan i cvjetić na vratima ni previše ni premalo , sasvim posebno i lijepo
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 19:57
Hvala Primavera i nada-m,
a sad nova kutijica za poklon...



/DSC00037.jpg">



Nadam se da će vam se svidjeti bar malo.
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 20:02


baš sam skužila da jedan pogled fali Tongue  pa evo dodatak.

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 20:36
kutijica je jako ljepa,od odabira motiva,boje do same izrade.... smile72
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 20:53
Pregledala sam sve tvoje stranice i ne mogu da vjerujem kako mi je to sve promaklo!radovi su ti ne za pet nego za deset i nije mi jasno zašto nam se i prije nisi pridružila,uglavnom,dobro ti nama došla!oduševila si me,ne znam što je bolje;dali vrata,zdjele,tanjuri,jaja,onaj aranžman ili ova kutijica na kraju!jako,jako lijepo!Clap
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 21:10
jako mi je lijepa ova kutijica. i ja sam takvih vidjela da ima za kupiti ali nisam u tom času mogla smisliti šta i kako s tim utorima. i takvu salvetu imam i ne znam što bi s njom...tebi to očito nije zadavalo muke. bravo!smile55 
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 22:10
smile89kutijica je jednostavno prekrasna, boja, motiv salvete, bas je njezna i romanticna smile141smile106
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 23:31
 Blings Blings ...preprepredivna kutijica, osvojila me na prvi pogled nježnošću, krasnim motivom i savršenom izradom...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 23:38
Htjela sam te pitati jesu li ovo naslikane pruge ili utori, al mislim da sam u prethodnim postovima dobila odgovor-baš su mi zanimljivi.
Kutija jako lijepa, nježna...motiv mi je odličan, ovo tvoje sjenčenje, a drago mi je što si je uslikala i s druge strane-odlično si obradile te stranice, kao i cijelu kutiju naravno-čista desetka!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 23:51

divna kutija,bas mi se jako svidja.bravo.smile55

um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 01:59
predivna kutijica smile55
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 07:43
predivna kutijica motiv veoma nježan,prekrasnih boja ,rad veoma uredanSmile
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 08:09
Hvala rose na lijepim riječima i što si svratila do moje galerije.

Slavica 08 drago mi je da si ipak uočila moju galeriju, ali ima toliko toga da nije čudo ako ti nešto promakne, ja nisam još uspjela sve pregledati, a nešto sam pregledala, ali na žalost nisam kometirala i sad sam se po malo pogubila šta jesam, a šta nisam.

anastazija kutijicu sam kupila  slučajno u Offertissimi kao nek se nađe, bili su mi zanimljivi utori i razmišljala sam o nekoliko opcija na njoj, ali imam te prekrasne salvete s tulipanima pa sam odlučila tako, a ove tamnije utore mislim da sam negdje vidjela čak ovdje u galeriji, neka slikica mi je ostala u glavi nešto na tu foru.
a sad možeš i ti pobrati ideju slavetu imaš...Wink

Biljana 59, Primavera  smile79

maredelmare  to su utori na kutijici, njih sam obojala tamnije i onda sam taj višak boje razmazivala prstima na jednu i na drugu stranu da izgleda kao ostaci boje, na kraju sam zadovljna kako je ispalo, a boju sam u utore nanosila štapićem onim za ražnjiće jer je boja gusta pa da mi ne ode previše okolo...

sarita banana, more, mima051 baš mi je drago da vam se svidjela kutijicasmile95


Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 08:14
Slavica 08 dugo sam gledala iz prikrajka i razmišljala da li da se uključim i ja ili ne i na kraju ipak odlučila.

mntaša je moja školska kolegica pa nju znam i gnjavim oko onoga šta me zanima. Na žalost nemam baš previše vremena za ovaj zanimljivi hobi pa ja to malo po malo kad me ulovi, uglavnom za poklone ili ako mi netko naruči neki poklon.
Na vrh
ana_s View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 05 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 95
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 09:53
woow..kutijica je pre predivna... a jaja.. mrak su.. ;) bravo i samo tako
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 11:26
krasna kutijica, nježna i romantična, izrađena do savršenstva!
ANĐELKA
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 17:09
Kratko i jasno:  čestitam ti na izradi predivne kutije!smile120
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 13>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,218 sekundi.