Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Swap i natječaji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - No.2 Proljetni swap 2010.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


No.2 Proljetni swap 2010.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 11121314>
Korisnik
Poruka
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2010 u 15:18

 

 

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2010 u 23:29
felina-predivno,komplet tako dobar,ma predobar!Kaća,stvarno ste se potrudile obe,tko nebi bio zadovoljan ovako lijepim poklonoma!
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 00:45

 

 

Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 00:46
ostao je još jedan par: rose i rosa2. nadam se da ćemo uskoro vidit njihove radove Smile
Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 10:44
Tek sam sad skontao što je swap :P svakako se slijedeći put javim, mislim da bi mogao nekog lijepo iznenaditi :Dsmile73
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 12:27
...prelijepo Felina-Kaća, boje uskladjene a swapići prekrasni i korisni smile89...isto vrijedi i za naše drage Proljeće i Monnu, sva raskoš njihova talenta utkana je u ove predivne radove smile89
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
vania View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2010 u 00:46
Svi su mi redovi prekrasni, a ideja swapa još bolja.. I ja jedva čekam idući, odma bi se zapisala, hihihihihi..smile184
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2010 u 22:53
radovi fantasticni...cure bravo,super ste sto napravile smile94..
ja vec smisljam sta bi se moglo raditi za sljedeci swap kojeg jedva cekamsmile72 jer ovo je super...
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 15:58
Evo moje swap kućice za ptice u morskom društvu na zidu


Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2010 u 11:28
A evo i mojih swapića.Prvi pretvoren iz blokića u sličicu na zidu u uredu(svi me pitaju što mi je to).Drugi u šumi mojih magnetića na počasnom mjestu.
 
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 20:33
moja swap partnerica rosa2 je dobila moj swap a ja bi sutra mogla dobit njen. tad cemo slike stavit ovde u temu. za ljetni neznam dali ce se uopće odrzat jer je necu imat internet do kraja slj.mjeseca a postoji mogućnost da budem odsutna i cijelo ljeto zbog sezonskog posla. ako dobijem posal ovde u splitu onda nema frke.

bit cu sa vama povremeno dok mi internet ponovo ne ukljuce.,a do tad cu se javljat iz internet caffea iz kojeg se sada javljam
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 21:16
iiiiiiiiiiii konačno posljednji par! rose i rosa2! Smile
 
 

 

Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 21:19
felina i kaća: bravo za divne setove, vrlo profinjene kombinacije!
proljeće i monna: djevojke, prekrasno, svaka čast, uporabljivo i dekorativno Thumbs%20Up

UUU, ružice su nam kasnile, ali su se itekako izdarivale kak spada, pregršt prekrasnih ručnih radova!
rose i rosa2, bravo za ideje i izvedbu i baš mi je drago za obje Cool

more, hvala na trudu oko kolaža i bravo za strpljivost do zadnjeg para Clap

Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 21:25
drage moje, proljetni swap je službeno gotov. istina, malo se odužilo, ali nadam se da ste se sve lijepo zabavile i da ste zadovoljne sa svojim poklonima. ja sam prezadovoljna sa onim što sam dobila, a i vidim da je kiki lijepo smjestila moje radove Smile smile78
što se tiče ljetnog swapa, rose vam je napisala kakvo je stanje kod nje. ako ona ne bude mogla odradit ljetni swap, onda ga definitivno neće bit jer, nažalost, ni ja se neću moć tome posvetit. imam svoje obaveze i zbilja sam u zadnje vrime jako malo na forumu. koliko će biti tako, ne znam.
toliko zasada od mene. velike puse svima smile79
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 21:27

@ kami, nema na čemu Smile zadnji par se isplatio čekat, radovi su im predivni. imala sam priliku uživo vidit tacnu od rose i puno puno je lipša neg ovako na fotografiji.

Na vrh
Lolla01 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 36
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lolla01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 14:11
Već se neko vrijeme pitam šta je to swap, sad konačno saznala! Oduševljena sam ovim vašim idejama "swapovanja" :) i kompletnog načina druženja i funkcioniranja ovog foruma.

pozdrav svima od nove članice!
Na vrh
SandraST View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2010
Lokacija: Gabon
Status: Offline
Bodovi: 90
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SandraST Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 00:03
Ja još nisam shvatila što je swap.... pls, hoće li me netko prosvijetlit????
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 07:47
SandraST - swap je razmjena.
Prijavi se tko želi sudjelovati, odrede se parovi koji međusobno razmijene svoje radove
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 08:07
Lolla: pozdrav ponovno, nadam se da se pridružuješ sljedećem swapu kad god on bio ;)

SandraST: OTOK ti je dobro objasnila... Dosad smo imali božićni i proljetni swap pa je svatko imao na volju svom izvučenom paru napraviti nešto na temu zime, tj. u ovom swapu na temu proljeća i to u kojoj god tehnici i s kojim god motivima želi
(šalješ poklon poštom ili se razmijeniš osobno uz kavicu ako ti je izvučen par iz istog grada recimo)...

Na taj način se malo bolje upoznamo, napravimo nešto kreativno za svog para, dobijemo nešto lijepo od svog para i vidimo što su sve drugi parovi smislili i razmijenili međusobno pa upoznamo puno različitih tehnika i ideja...
Organizator swapa je dosad slagao i objavljivao digitalne kolaže radova svakog para tako da budu prikazani ljepše i preglednije...

Nije određeno što se točno radi i na koji način pa možeš odlučiti napraviti koju manju stvarčicu ili jednu veću ili kako god ti odgovara...
Isto tako se par međusobno smije dogovoriti o najdražim bojama ili možeš pustiti da te tvoj par iznenadi svojim radom i odabirom boja/motiva ;)

Eto, nadam se da će sad svima biti još jasnije što je swap Tongue
Na vrh
Lolla01 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 36
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lolla01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 10:52
kami :smile75

naravno da ću sudjelovati, jedva čekam  :)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 11121314>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.