Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - jos jedan dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


jos jedan dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
lukaccc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lukaccc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: jos jedan dnevnik
    Objavljeno: 20 Ožujak 2010 u 13:07
evo i ja sam počeo sa svojim radovima intenzivno ovaj tjedan..
u nastavku nekoliko slika šta se sve radilo...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lukaccc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lukaccc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2010 u 13:17
 
čuvarkuće u tzv. krničkama
Na vrh
lukaccc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lukaccc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2010 u 13:20
 
dio mog vrta.. s lijeve strane crveni japanski javor zatim dvije pampasice izrezane, zatim vražja vrba, onda neka vrsta vrbe koja cate upravo(cice mace) i grm koji cate predivnim i mekim ljubičastim cvijetom.
Na vrh
lukaccc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lukaccc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2010 u 13:25
 
ovo je danas svježe ofarbano..
ovo je pod hladovinom koju će radit vinova loza, mi za to kažemo brajde, a ispred toga gdje je zemlja uskoro će niknut šuma đurđica:D
Na vrh
lukaccc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lukaccc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2010 u 13:29
 
danas je otuširan i iznesen ovaj kaktus(valjda)...što se manje o njemu brinem to on ljepši i ljepše cvijeta.. a napravio sam mu i postolje i smjestio ga na balkon pa nek uživa.
Na vrh
lukaccc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lukaccc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2010 u 13:39
 
zeleni japanski javor
 
dio narcisa uz koje još treba staviti ukrasnu koru
Na vrh
lukaccc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lukaccc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2010 u 13:48
 
i stol koji sam danas sredio, a smjestit ću ga u hladovinu pod vinovu lozu uz stolce koje sam isto danas sređivao
stol je star oko 30-tak godina
Na vrh
lukaccc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lukaccc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2010 u 15:04
 
 
sve se polako zeleni i budi
 
danas posađena šarenolistna vrba
 
orezani hibiskusi
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2010 u 21:52
Lukaccc, prvo da ti poželim dobrodošlicu. Krasna ti je okućnica, sve je lijepo sređeno. posebno mi se svidjelo što ove stare stvari čuvaš i vidim da si ih zaštitio - ofarbao,mala kopanjica sa čuvarkučama je posebna.
Ono što zoveš kaktus je jedna vrsta bromelije, kad je u kući ima prekrasne zelene listove, ali rijetko cvate, a kad se iznese vani cvate, ali listovi posvijetle od sunca (barem kod mene), dobro si ga smjestio.Clap

život je more
Na vrh
lukaccc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lukaccc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2010 u 21:55
cvao mi je još u 12. mjesecu.. .a ljeti, kad je vani uvijek cvate i to po 5,6 cvjetova.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2010 u 22:18
I mene su se posebno dojmile ove stare stvari.
Tu bromeliu nemoj puno presađivati jer puno više i ljepše cvate kaj joj je gužva u tegliWink
Na vrh
lukaccc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lukaccc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 19:25
hvala na savjetu shasha..
evo danas bio u šumi, išao po zemlju i po panjeve. iskopao sam ih nekoliko, a u njih ću smjestit čuvarkuće i razne žednjake..slike uskoro
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 20:41
drago mi je što si počeo voditi dnevnik.
Prekrasne su ti fotke, predivan krajolik, divno imanje.
A onaj "aranžman" s demižonkama mi je genijalan.
Bravo za vrijedne ruke.
lijepi pozdrav
Na vrh
katruža View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 787
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katruža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 13:11

Lukaccc, da ti i ja zaželim dobrodošlicu, kao susjedu!Smile

Lijepo si ti to iskoristio krničku, a s onom tiblicom, pletejokima, pipom za lagev i sitom si me podsjetio na djetinjstvo.
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 13:15
Prekrasna mi je ta vrba ( Salix integra Hakuro Nishiki ), moja je na žalost krepucnula. Al čim sam je kupila bila je nekakva kilava...
Jel je to ta, možda sam i pogriješila?
A ona biljka na balkonu je billbergia.
Na vrh
Zrinka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zrinka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 13:18
Lukaccc pravo proljetno dvorište kod tebe, tek kad to sve procvjeta, milina. Posebno mi se sviđaju tvoje ukrasne vrbe. Starine su fenomenalne. Nekako uz sav taj ambijent, čini mi se da još neko jezerce smješteno na tvojem dvorištu, hm? Wink
U svakom slučaju, pratim te i dalje i veselim se novim slikama Tongue
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 13:38
Lukac i ja ti želim dobrodošliicu, i toplo se nadam da ćemo razmjenjivati iskustva, jer po slikama vidim da si zaljubljenik u prirodu.
 
Također mi se jaaako sviđa kako recikliraš stare stvari.
 
Ugodan boravak na forumu.
 
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 13:48
Dobrodošao u ovaj kutak svijeta gdje biljke tretiramo kao članove obitelji, (a ponekad su nam i milije jer se s njima ne možeš svađati).LOL
Na vrh
lukaccc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lukaccc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 15:57
horti, da to je ta. kupio sam ih odmah dvije(prva mi se jako dopala, pa aj da joj ne bude dosadno uzmem još jednu i odlično im je, potjerale su listiće i napreduju

zrinka, jezerce se planira, a bit ce smjesteno ispred svega onog na drugoj slici.nadam se uskoro

a ostalima hvala na dobrodošlici
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 19:36
dobro došao..Predivan okoliš..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.