Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt za moju dušu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt za moju dušu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 104105106107108 125>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2013 u 09:03
Svaki puta se iznova divim ljepoti stvaranja. Pakujci savršenstvo prirode a i ovo plavetnilo što ostavlja bez daha - ima li uopće slobodne grančice koja ne cvijeta. Zaista sam uživala šetajući tvojim vrtom.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2013 u 14:28
smile141
Neka se sve zeleni
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2013 u 22:41
Ne znam što bi mogla napisati ,a da to već netko nije.Prekrasne biljke,drveće,pakujci....ma sve.Posebna mi je ljubičasta glicinija drugačijeg cvijeta od ostalih.Ovaj vrt je stvarno odmor za dušu i nikad mi nije dosta šetnje oko ovih prekrasnih cvjetića
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2013 u 22:51
Prelijepi vrt za odmor duše i tijelaTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2013 u 15:58
riječi su i suvišne u tvojem vrtu, dođeš, prošetaš, nauživaš se i onda teška srca moraš otići. Čarolija !
belica,zagreb
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2013 u 16:00
Došla sam samo vidjeti pakujce pa mi pogled zalutao i među glicinije i božure i svakakve divote...čak i u salatu  :)
Mislim da si moram za iduću sezonu pribaviti mix clematiflora. Kad se oni iskrižaju s mojim postojećima moglo bi biti i kod mene zanimljivo.
Onaj ljubičasti na zadnjoj slici pakujaca mi je fenomenalan. A i rozi pomponasti...hmmm, jel se to tako kaže za one okruglaste?
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2013 u 20:54

Teško je bilo šta izdvojiti jer tvoj cijeli vrt oduzima dah.Čak i salata u cvijeću.
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2013 u 20:58
smile64
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2013 u 23:13
Originalno poslano od člana muhlenbergia muhlenbergia napisao:



I meni svaki puta zastane dah kad ovo vidim ! Mislim da me treba netko trknuti da natrag pocnem disati ! Kako se zove ovo plavo cudo ? U naprijed zahvalna za odgovor !
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2013 u 19:11
I mene, kao i Gute Fee, zanima naziv ove plave ljepotice, pa da vidimo dal to uspjeva i kod nas, pa u potragu! Smile
A ostalo sve jednostavno ostavlja bez daha, samo to! S predivnom ljepotom (ne znam dal postoji još ljepši termin za tvoj vrt) si okružen, prelijepo...

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2013 u 19:26
U ovakav tmuran i kišan dan, tvoj vrt podiže raspoloženje.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2013 u 23:33
Free,Anaida,dijana7566,korijenko,erikova nona,FLORAMYE,Carol,KARMEN,Klimatis,Camellia,mali kaktus,belica ,Horti ,josipa,Belina ,gute Fee,LeoNata,OTOK - hvala na posjeti

gute Fee,LeoNata - Ovo je vrsta Ceanothusa koja se dosta uzgaja u južnoj Istri,ne znam mu pravi naziv ni koliko izdrži ispod nule.Malo sam pretraživao i po boji cvijeta i obliku lista meni najviše sliči na Ceanothus ‘Concha’.

From the earth we come to the earth we return in between we garden
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2013 u 01:03
Prekrasan božur Muhle!
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2013 u 22:27
Kad moj Ceanothus bude barem u pola kao tvoj, ja vise necu biti ziva. Mozda budu barem moji unuci uzivali u njemu. I bozur je predivan.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2013 u 00:16
Predivno. Sviđa mi se kako je granica između tvog vrta i prirodnog okoliša jedva vidljiva. Sve se lijepo stopilo u prirodnu cjelinu.
Sutra je novi dan.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2013 u 23:08
Hvala za naziv ovog prekrasnog drveta ! Pokusati cu ga negdje kupiti .

I ako kasno , ali nije prekasno reci da je bozur velicanstven !
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2013 u 20:18
pregledala sam svih 106 stranica tvog iznimnog vrta smile227, bolje receno rajskog botanickog vrta koji ostavlja bez daha s jedne strane a s druge osjecam se postideno sa svojim malim vrtom.
svaka cast na trudu, na ustrajnosti I tolikoj ljubavi od jednog muskarca koji ima ovakav raj iz hobija - moj naklon do poda, uzivala sam u svakoj slicici ( a slike su posebna prica - mozda da ih prodas nekim elitnim casopisima ili izdas neku enciklopediju)- hvala ti kad si podjelio ovu raskos sa nama Ida imam vise prostora  ovo bi bio  moj savrseni vrt koji bi probala kopirati dio po dio.
 
impresionirana sam nakon ovoliko ljepote I ne nalazim dovoljno "jake" rijeci da opisu moje divljenje. nadam se da ces nas pocastiti sa kojom jesenjem slicicom koju s nstrpljenjem iscekujem.
Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2013 u 22:36
klaudija8 - Velika hvala na velikim riječima ali kao i svi i Vi pretjerujete sa pohvalama,ovo je jedan običan i jednostavan seljački vrt a ja ga oblikujem po svom guštu.Evo nekoliko slika...

From the earth we come to the earth we return in between we garden
Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2013 u 22:37
O.pollardii

From the earth we come to the earth we return in between we garden
Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2013 u 22:38
From the earth we come to the earth we return in between we garden
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 104105106107108 125>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,578 sekundi.