Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bigmammin dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bigmammin dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5678>
Korisnik
Poruka
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 21:06
I drugi se lagano useljavaju...








Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 21:09
Ajoj, kaosa, ko će to sve pospremit




Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 21:11
Lagano se popunjava




Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 21:15
Već je i noć pala, al mi i dalje kamenčiće slažemo






Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 01:12
SVAKA ČAST prelijep kamenjar !!!!!!
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 08:53
Thumbs%20UpBig%20smile
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 09:05
Hvala, hvala. Trebalo je ispast nešto sasvim deseto, al eto..
Ispao i bolje neg što sam mislila. Samo da se još malo popuni, rascvjeta...
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 09:09
smile55 super je!Sviđa mi se ova kombinacija sa sitnijim kamenčićima unutra!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 09:18
Hvala ti monna. Stavili smo skroz sitne kamenčiće, ma malo krupniji šljunak i veće kamenje. To su sve usput rođene ideje, nešto moje, nešto od MM.
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 13:37
A lijepo sam se ja zapustila! Nit pišem, nit slikam, ispada da niš ne radim.
Istina, i nisam se baš nešto naradila u zadnjih par dana.

Dakle, u subotu smo otišli na izlet. Od jutra meso pohala, kruh pekla, spremala štošta za piknik. Otišli na Gospođicu ( to je livada, često izletište tu kod nas), a kad tamo pol Ivanića i okolice peče roštilj, muzika nabija iz auta, djeca divljaju... A mi htjeli malo MIRA.
A niš, u auto i traži dalje pogodno mjesto. I našli jedno prekrasno, mala livadica, potočić, šumica okolo...
Izašli iz auta, istovarili deke, dekice, hranu, bumerange, frizbije, i ko zna šta još ne. Rastegli dekicu, a kad ono... Napali nas komarci sa svih strana! Upomoć, upomoć! Bacaj stvari u auto, ma kakvo slaganje, treba glavu spasit!
Traži dalje! I našli. Opet ista priča: livadica, šumica, i naravno KOMARCI MUTANTI!
Triput mijenjali mjesto, triput bježali glavom bez obzira.
Već umorni i izgladnjeli (operacija traženja mjesta trajala više od dva sata, čisto informativno), rekli da ćemo stat bilo gdje uz cestu samo da pojedemo, jer su mi djeca već cvilila od gladi. I slučajno naletjeli na neko mjestašce, nit toliko lijepo kao ona prije nit udaljeno previše od ceste, al bar nas nisu jeli. Napokon smo MI jeli. Pojeli, popili, malo prošetali po nekom šumarku. Vratili se doma umorni od nutra-van iz auta, izbodeni po svukud, al bar smo se nasmijali ko idioti.
Čak smo i bambija uspjeli vidjet, al dok sam ja, spretna, izvukla aparat, naravno da je pobjegao.
Malo sam poslikala usput, većina slika je mutna, al nekaj sam uspjela izvuć

Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 13:40





Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 13:44







Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 13:49







Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 20:05
Baš si to lijepo opisala već sam u glavi imala sliku kako bježite od komaraca LOL
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2010 u 16:25
Bravo draga, predivan kamenjarčić!
lijepi pozdrav!
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 18:15
Ženoooooo gdje siiii radiš li ti nešto ????
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 19:13
Bigmamma , super   Clap     ! I ja sam htjela s kamenjem (donesla sam ga cak s Baltickog mora sa sobom) ali diskusija s muzem jos uvijek traje ! Ali ja se nedam !


Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 21:05
Ooo, Gute, dobro si me sjetila da imam dnevnik! Nije da niš ne radim, al nemam baš nešto vremena i dnevnik vodit. Al budem sad, koji dan stavila par slikica nove staze koju radimo.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2010 u 20:21
Bigmamma , ti si tvarno fest flajsig  Clap  ja bi ali mi nejde sve onak kak bi ja htjela !   smile128
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2010 u 13:29
E, pa nakon mjesec dana "ljenčarenja", da se malčice i ja pohvalim radom. Doduše, tu je skoro najmanje bilo mog rada, više tuđeg, al ajde.

Sjećate se ovoga?



E, pa to sad skroz drukčije izgleda.
Najprije sam uspjela susjede namolit da iskopaju živicu, jer ja sama to stvarno nisam mogla.


Već to mi je super izgledalo, jer ionako nisam podnosila tu živicu vražju!
Došli majstori popločari (ne znam im točnu titulu), krenuli otkopavat jarak za postavljanje rubnih kamena. Došli su oko 6 ujutro, kad sam ja još duboko krmila. Probudio me zvuk onog stroja za razbijanje betona, i ajme! Sjetila se ja genijalka da nisam izvadila jorgovane i cotulu koja je bila posađena uz rub stare staze. Oči pune suza, trč dolje u spavaćici (baš me briga, CVIJEĆE je u pitanju), naravno cotule više nema! E, ko mi kriv! Pita mene čovjek: gospođo kaj tražite? Više ništa, gotovo je! Jel možda ovo? A cotula fino izvađena skup sa zemljom i odložena sa strane ispod bora.  "Malo smo vam je zalili, da se ne posuši dok je tamo". E, skoro sam mu za vrat skočila i izljubila ga. "Ne brinite vi, vidim ja da to nije drač. A i na ova drvca bum pripazil bez brige." Vratim se kući u šoku, jer su po mom iskustvu (da se nitko ne uvrijedi, čast izuzecima) majstori štetočine, više štete neg koristi naprave.
I tako, krenuli oni kopat i beton razbijat.









Ako dobro pogledate, ispod čempresa u pozadini se vidi cotula koju su ovi prekrasni dečki dvaput dnevno zaljevali da ne uvene. Moram ih pohvalit.




Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5678>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,343 sekundi.