Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anči i vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anči i vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 85>
Korisnik
Poruka
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2010 u 19:41
smile227 kako ti dobro uspijevaju klematisi.
Pa ti već imaš cvjetnu bajku.Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2010 u 20:10
Predivno sve izgledasmile99 Dopada mi se pocinčana ograda koje štiti biljke i vidim da se u pozadini nazire uredan povrtnjakClap

Imam pitanje, znaš li kako se zove taj plavi clematis ?Embarrassed
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2010 u 20:27
Lijepo cvijeće, vrlo njegovano, vidi se da uživaš.
lijepi pozdrav
Na vrh
maryann View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 246
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maryann Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2010 u 20:47
ClapClapClapvrt je savrseeeeeen predivan ...dobrodosla 
If tears could build a stairway
And memories were a lane
We would walk right up to Heaven
And bring you back again...
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2010 u 21:36
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Predivno sve izgledasmile99 Dopada mi se pocinčana ograda koje štiti biljke i vidim da se u pozadini nazire uredan povrtnjakClap

Imam pitanje, znaš li kako se zove taj plavi clematis ?Embarrassed
ne na žalost  ne znam kako se zove taj plavi clematis ,ali želim znati ako ti znaš ?!
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2010 u 21:38
Originalno poslano od člana Štefica Štefica napisao:

Reci,na onoj prvoj slici gdje onaj mali vozi tačke,da li si oko njega posijala travu ?
 jesam prekrasno je narasla 
stavljam nove slike na kojima se to vidi
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2010 u 21:42
Ako saznam napisat ću, i mene isto zanima. Pokušavam naći nešto slično po dućanima, ali ne uspjevam. Mislim kad ga prvi put nađem da ću se potući ako bude zadnjiLOL
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2010 u 21:49
evo novih slika    
 
 
     ][]      
 
 
                                                                                        evo cvijetića 
 
 
U][]
 
cvieće u kolicima koje je tek posađeno
 
 
 U][]
 
U][]
 
 
 
 
 
 
 
uskoro slijede slike sa vikendice
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2010 u 21:54
tu malo ima prste i moj suprug koji je napravio one lukove za clematise i ograde po kojima stavljam cvijećesmile158
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2010 u 21:59
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Ako saznam napisat ću, i mene isto zanima. Pokušavam naći nešto slično po dućanima, ali ne uspjevam. Mislim kad ga prvi put nađem da ću se potući ako bude zadnjiLOL
taj sam clematis dobila od jedne starije susjede koja ga godinama ima u svom vrtu
ona mi je iskopala malu biljčicu s korijenom
 
ali moglo bi se skupiti i sjeme pa ga posaditi u tegle
 
vjerujem da bi niklo
 
a onaj žarko crveni i svijelo lila sam kupila u osijeku u baumaxu
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
AMRA.E View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2010
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AMRA.E Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2010 u 22:00
smile55dobrodošla draga na ovaj predivni forum!vrt ti je super,lijepo ostvareno.nadam se da će biti još slika!!!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2010 u 22:10
Mislim da je plavi clematis  Mr. President, ako nisam pogrješila. Malo sam pregledala po netuSmile

<>http://i.pbase.com/u45/aedecamp/large/29593945.lowres.jpg

Mi imamo Bauhaus, ali nisam našla clematise. Malo je dalje te ne mogu češće ići pogledati, ali srpljen spašen. Valjda ću naletiti da mi se sviđa, nedopadaju mi se baš sve vrste.Embarrassed

Slike su ti prekrasneClap
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2010 u 22:18
Da i zaboravila sam te pitati u vezi trave, je li sijana trava, đubriš li je ičim? Naprosto je prekrasna.Tongue
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2010 u 07:39
Već sam bila kod tebe i rekla - vrtić je divan, šaren, bujan, veseli. Anči, gdje nam živiš (u kojem dijelu lijepe naše? Ja sam u Međimurju doma.)
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2010 u 07:53
Anči, balkon je divan, ali ona terasa dolje je... nemam riječi.
Koliko imaš pelargonija.... Kud s njima po zimi? Vidim da su prekrasne.
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2010 u 08:29

živim u gradu koji se nalazi i u slavoniji i u srijemu

djeli ga rijeka  Vuka
 
baš me zanima zna li tko koji je to grad
 
a vjerujem da ste svi čuli  svi za njega
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2010 u 08:35
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Anči, balkon je divan, ali ona terasa dolje je... nemam riječi.
Koliko imaš pelargonija.... Kud s njima po zimi? Vidim da su prekrasne.
neke sam sačuvala  one duple ,a večinu sam morala pobacati jel nemam kuda s njima
jedne godine sam ih čuvala preko zime pa mi nisu bile nikakve,pa sam ipak morala kupiti nove, e te sam jadnice morla baciti
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2010 u 08:37
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Anči, balkon je divan, ali ona terasa dolje je... nemam riječi.
Koliko imaš pelargonija.... Kud s njima po zimi? Vidim da su prekrasne.
  a toliko sam prošle godine imala cvijeća da ih je moj suprug dok smo samo sjedili na terasi i pili kavu ,nabrojao 120 komada
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2010 u 08:39
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Da i zaboravila sam te pitati u vezi trave, je li sijana trava, đubriš li je ičim? Naprosto je prekrasna.Tongue
hvala  za travu
kupila sam sport travu samo ponekad sa umjetnim gnoivom prije kiše da je gnovo ne sprži
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2010 u 08:41
Anči, prelijepo je u tvom vrtu! smile141A plavi klematis na luku zove ti se Jackmanii, plavi klematis na gelenderu uz štenge zove se President. Crveni na luku zove se Niobe (koliko mogu vidjeti na slici, ali čini mi se da je taj), a ovaj svjetli ne mogu identificirati, presitni su cvjetići na slici!. Ako imaš možda sliku cvijeta u krupnijem planu...možda bi i znala Big%20smile. Malo progooglaj sa ovim nazivima i usporedi sa svojim krasnim biljkama.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 85>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.