Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Nakit by aquachild
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Nakit by aquachild

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 20:27
-neobično,neobično,jako mi se sviđa...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 22:59
Pozdrav! Imaš predivne uratke! Clap  Najviše mi se sviđaju lančići sa krugovima na završetku ili sredini kako god, ma sve je super!ClapClapClap
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
aquachild View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aquachild Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 10:27
Na vrh
aquachild View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aquachild Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 10:29
Na vrh
aquachild View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aquachild Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 10:33

stražnja strana torbe


prednja strana torbe
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 20:24

Izvanredne su ti i ogrlice i torba.

S obzirom da znam da imaš toga još puno za pokazati, predlažem ti da nam objavljuješ veće fotke da ne moramo otvarati svaku pojedinačno. Najbolja veličina je 640X480, a može i veće 800X600
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 17:01
Malo je već smiješno, maloprije sam se u drugoj galeriji
složila s Cimifugom, al moram priznati da je i sad ista stvar!:)
U galeriji zaista ima puno toga za vidjeti, izgleda da ste svi skupa neka kreativna obitelj- blago vama!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
aquachild View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aquachild Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2011 u 17:33

























Na vrh
leonara View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 28 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 25
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2011 u 19:50
ove ogrlice sa cvjetićima su mi predivne,neznam koja mi je ljepša Smile
Na vrh
Bonsai... View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bonsai... Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2011 u 15:20
   ja stvarno obozavam nakit i imam ga dosta ali ovo me odusevilo,prelijepo je sve pohvale,pozdrav!!!smile211
Na vrh
aquachild View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aquachild Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2011 u 17:17
Hvala... Embarrassed
Na vrh
elle93 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje elle93 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2012 u 00:21
joj ovo je sve odlicno ... bravo :)
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2012 u 19:40
Prekrasan nakit, odlične ideje  smile92
''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
Erigion View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 13 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 33
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Erigion Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2013 u 18:21
smile71Prjedivno je!!!!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.