Početna stranica Početna stranica > mojcvijet.com - cvijet.info > Za GOSTE Foruma
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Privatne poruke novim članovima
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Privatne poruke novim članovima

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
nicole1995 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 04 Lipanj 2013
Lokacija: breza
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (2) Hvala(2)   Citiranje nicole1995 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2013 u 15:22
ja ne kužim zašto ja sada curi koja mi je poslala poruku ne mogu odgovoriti,kakvo je to glupo pravilo? niti na jednom forumu nema ovakvih ograničenja, ovo je forum o cvijeću a ne o oružju da postoje tako rigorozna pravila
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (4) Hvala(4)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2013 u 20:48
Kakvo je to nekulturno obracanje???zar se nije moglo lijepo upitati,a odgovori ionako imaju ovdje samo citaj po redu postove od ove teme.
Originalno poslano od člana nicole1995 nicole1995 napisao:

ja ne kužim zašto ja sada curi koja mi je poslala poruku ne mogu odgovoriti,kakvo je to glupo pravilo? niti na jednom forumu nema ovakvih ograničenja, ovo je forum o cvijeću a ne o oružju da postoje tako rigorozna pravila
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2013 u 21:37
Originalno poslano od člana nicole1995 nicole1995 napisao:

ja ne kužim zašto ja sada curi koja mi je poslala poruku ne mogu odgovoriti,kakvo je to glupo pravilo? niti na jednom forumu nema ovakvih ograničenja, ovo je forum o cvijeću a ne o oružju da postoje tako rigorozna pravila

Ima foruma koji imaju još stroža pravila (znam jer sam na jednom).

Svaki "tata-mata" (vlasnik) foruma ima svoja pravila i tko hoće biti član treba ih se pridržavati.
Kako bi izgledao forum da nema pravila i da svi pišu što i kako hoće ?!

Svi smo na početku imali ograničenja.

Mislim da bi admin trebao zatvoriti ovu temu ( ima čovjek dosta posla sa drugim i pametnijim postovima).
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2013 u 21:39
Originalno poslano od člana Druid Druid napisao:

Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

Zbog zlouporabe PP, ukinuli smo privatne poruke novim članovima.
Tek nakon što se malo družite sa članovima , upoznate sa ekipom na forumu. Moći će te sa njima komunicirati i privatno.
 
Postovani, razumem da je forum otvoren i da se treba druziti, ali mislim da ova odluka ce dosta forumasa da nevede da se povuce odavde sto bi bila steta.


i ja mislim da to nije dobra opcija.....ko ima krive namjere - kad tad če ih upotrijebiti.....ako možete , admini, dajte da svi mogu imati pp od svog dolaska do kraja..... eto - tako mislim ja Smile
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (4) Hvala(4)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2013 u 22:13
nije problem staviti svima privatne poruke, ali onda sa druge strane dobivam pritužbe od ostalih jer dolazi do čestog žicanja i protiv toga se konstantno borimo.
 
Svatki član koji se ovdje javio tj. žalio na pp je nesto tražio od nekog a nitk onije prestavi svoj vrt.
 
Mislim da niste shvatili bit ovog foruma a to je razmjena iskustava, znanja i pomaganja jedni drugima....
Pomažemo jedni drugima savjetima, mišljenjima, kritikama, komentarima i naravno biljkama koje nesebično djelimo.
 
I ne želim da netko iskorištava dobrobit naših članova i naše male zajednice samo kako bi došao do nove biljke, a da pritom mu je teško podjeliti svoje znanje i svoj vrt sa nama!!!! 
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2013 u 22:37
ja sam mogla pisati poruke od prvoga dana...i do dana danas ni od koga na pp nisan žicala biljke....ko je takav - takav če biti i poslije.......nismo dijeca i znamo se braniti od žicaroša....ovako možemo samo izgubiti i normalne ljude......ne znam.... ovo je samo moje mišljenje....meni se ne bi svidilo da je onda kad san ja ušla na forum tako bilo....

nema veze... možda se ja i ne bi smila mišati....oprosti ako nisam smila 

pozzzz svima Tongue
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2013 u 22:43
Vjerujem d aima i za to rjesenje za zicanje poslije,prijavit ce istog clana nekoliko clanica da dosadjuje zica i takav bi se trebao na ban staviti,jer ometa druzenje.Po meni je dobro da ne mogu odma pisati pp novi clanovi,nego moraju prvo pisati,inace bi to od prve islo na pp sta traziti.
Originalno poslano od člana 11111 11111 napisao:

ja sam mogla pisati poruke od prvoga dana...i do dana danas ni od koga na pp nisan žicala biljke....ko je takav - takav če biti i poslije.......nismo dijeca i znamo se braniti od žicaroša....ovako možemo samo izgubiti i normalne ljude......ne znam.... ovo je samo moje mišljenje....meni se ne bi svidilo da je onda kad san ja ušla na forum tako bilo....

nema veze... možda se ja i ne bi smila mišati....oprosti ako nisam smila 

pozzzz svima Tongue
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
goran44 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2012
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (7) Hvala(7)   Citiranje goran44 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2013 u 23:20
Evo, ja ću podržati Administratora ovog Foruma pa makar me svi redom ispljuvali!
Valjda Admin zna što radi i zašto to radi! Thumbs Up
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (3) Hvala(3)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2013 u 23:30
Originalno poslano od člana goran44 goran44 napisao:

Evo, ja ću podržati Administratora ovog Foruma pa makar me svi redom ispljuvali!
Valjda Admin zna što radi i zašto to radi! Thumbs Up

 Thumbs Up
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (2) Hvala(2)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2013 u 01:53
Originalno poslano od člana nicole1995 nicole1995 napisao:

ja ne kužim zašto ja sada curi koja mi je poslala poruku ne mogu odgovoriti,kakvo je to glupo pravilo? niti na jednom forumu nema ovakvih ograničenja, ovo je forum o cvijeću a ne o oružju da postoje tako rigorozna pravila


Ovo pravilo je postavljeno na traženje forumaša i proizašlo je upravo kao rezultat rasprave o neugodnostima koje forumaši imaju upravo od pojedinih novopridošlih članova kojima je isključivi cilj bio besplatno doći do pojedinih biljaka. Naglasak je ovdje na pojedinim, jer većina ovdje dolazi radi ljubavi prema biljkama i želje da nešto nauče ili pak podijele svoje znanje s forumašima te predstave svoje biljke, svoj vrt.
Obično forumaši koji dolaze iz tih pozitivnih razloga na forum, niti ne primijete nedostatak komuniciranja putem pm-a, jer dok se predstave, napišu par postova, predstave svoje biljke i sl. već su u mogućnosti korištenja i tog oblika korespodencije, koji je ustvari pomoćno sredstvo forumskog komuniciranja.

Uglavnom svoje nezadovoljstvo iskazuju novi članovi kojima je namjera suprotna od gore opisane, a to možemo vidjeti i iz tvog posta kojega si napisala na temi Čuvarkuća - Sempervivum gdje si odmah, nakon što si se registrirala na forumu, žicala čuvarkuće.

Pročitaj pravila foruma i pridržavaj ih se kako bi se mogli, svi zajedno, i nadalje ugodno družiti na našem cvjetnom forumu.
Na vrh
Druid View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 14 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 27
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Druid Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2013 u 10:49
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

 
Ovo pravilo je postavljeno na traženje forumaša i proizašlo je upravo kao rezultat rasprave o neugodnostima koje forumaši imaju upravo od pojedinih novopridošlih članova kojima je isključivi cilj bio besplatno doći do pojedinih biljaka. Naglasak je ovdje na pojedinim, jer većina ovdje dolazi radi ljubavi prema biljkama i želje da nešto nauče ili pak podijele svoje znanje s forumašima te predstave svoje biljke, svoj vrt.
Obično forumaši koji dolaze iz tih pozitivnih razloga na forum, niti ne primijete nedostatak komuniciranja putem pm-a, jer dok se predstave, napišu par postova, predstave svoje biljke i sl. već su u mogućnosti korištenja i tog oblika korespodencije, koji je ustvari pomoćno sredstvo forumskog komuniciranja.

Uglavnom svoje nezadovoljstvo iskazuju novi članovi kojima je namjera suprotna od gore opisane, a to možemo vidjeti i iz tvog posta kojega si napisala na temi Čuvarkuća - Sempervivum gdje si odmah, nakon što si se registrirala na forumu, žicala čuvarkuće.

Pročitaj pravila foruma i pridržavaj ih se kako bi se mogli, svi zajedno, i nadalje ugodno družiti na našem cvjetnom forumu.
 
Moram da se oglasim jer sam se i ja pobunila protiv ove drasticne mere. Kada sam se registrovala (2009.) tragala sam za informacijom nekih biljaka. Vise se i ne secam sta je bilo u pitanju. Prosle godine sam postavila jedno pitanje i dobila odgovor na sta sam se zahvalila. Pored komuniciranja, bar kada su forumi o biljkama u pitanju, pored zicarosa tu dolaze i ljudi zeljni znanja jer, slozicete se, ogroman broj zaljubljenika su amateri i svako iskustvo o nekoj vrsti je dragoceno.
Kao urednik jednog drugog foruma (od 2006.) mogu da kazem da, zicarosa je uvek bilo i bice ih, ma kakve drasticne mere neki forum uveo. Ne bih mogla ni da pobrojim koliko je meni poruka stizalo i to veoma bezobraznih. Od toga - "bas imas mnogo biljaka pa podeli", do "daj mi", "posalji mi" itd. U pocetku sam uljudno odgovarala, a kasnije sam samo brisala - i to je to.
Na drugom inostranom forumu gde sam takodje registrovamna, sam pristup forumu je veoma zahtevan. Cekala sam mesec dana da mi dopuste, a pre toga sam morala da popunim veoma detaljni upitnik. Mera je da oni koji nisu registrovani, dopusteni do foruma - ne vide slike.
Tako da svako se bori protiv zicarosa kako ume.
Na forumu gde sam urednik (sa skoro 60 000 clanova) pratimo ponasanje forumasa i banujemo ili brisemo postove. Ponekad se pogresi u odluci ali forum je kao zivi organizam i greske su veoma moguce.
 Dovoljno je 100 smalica ili po jednu recenicu tipa "super je, jao!, mnogo je lepo", svidja mi se" - postovi bez sadrzaja i smisla, pa da nabilduje trazeni broj i da krene u invaziju zicanja.
 
U svakom slucaju, svracam ovde i kada ugrabim malo vremena otvoricu temu sa fotkama iz mog vrta.Smile
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2013 u 11:46
nisam znala da je to sve tako....hmmmm ...ne znam.... iden ja sad u moj vrt....cila san sad zbunjoza ali ipak vaga bi mi i sad pritegla da ne tribaju ovako rigorozne mjere.....nismo dica - ignoriraš takve pp i gotovo....pozzz svima smile79
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2013 u 14:40
Originalno poslano od člana Druid Druid napisao:


 
............Pored komuniciranja, bar kada su forumi o biljkama u pitanju, pored zicarosa tu dolaze i ljudi zeljni znanja jer, slozicete se, ogroman broj zaljubljenika su amateri i svako iskustvo o nekoj vrsti je dragoceno.
Kao urednik jednog drugog foruma (od 2006.) mogu da kazem da, zicarosa je uvek bilo i bice ih, ma kakve drasticne mere neki forum uveo. Ne bih mogla ni da pobrojim koliko je meni poruka stizalo i to veoma bezobraznih. Od toga - "bas imas mnogo biljaka pa podeli", do "daj mi", "posalji mi" itd. U pocetku sam uljudno odgovarala, a kasnije sam samo brisala - i to je to.
Na drugom inostranom forumu gde sam takodje registrovamna, sam pristup forumu je veoma zahtevan. Cekala sam mesec dana da mi dopuste, a pre toga sam morala da popunim veoma detaljni upitnik. Mera je da oni koji nisu registrovani, dopusteni do foruma - ne vide slike.
Tako da svako se bori protiv zicarosa kako ume.
Na forumu gde sam urednik (sa skoro 60 000 clanova) pratimo ponasanje forumasa i banujemo ili brisemo postove. Ponekad se pogresi u odluci ali forum je kao zivi organizam i greske su veoma moguce.
 Dovoljno je 100 smalica ili po jednu recenicu tipa "super je, jao!, mnogo je lepo", svidja mi se" - postovi bez sadrzaja i smisla, pa da nabilduje trazeni broj i da krene u invaziju zicanja.
 
U svakom slucaju, svracam ovde i kada ugrabim malo vremena otvoricu temu sa fotkama iz mog vrta.Smile



Drago mi je da uviđaš, a s obzirom da na nekom inm forumu i modeliraš ili već nešto slično obavljaš, da i ovaj forum ima svoja pravila. I kao što sam navela, pojedina pravila su proizašla upravo na traženje i kao rezultat rasprave forumaša. Sad je bilo moguće i uvesti ta pravila jer imamo novi forum.
Ovdje svaki član kao i svaki novi član svojim odobravanjem prihvaća upravo pravila ovog foruma, i podrazumijeva se da ih se drži na ovom forumu. Prilikom pristupa forumu, svakim novim logiranjem forum vas podsjeća na pristanak na pravila foruma.

Drago mi je da ćeš pronaći vremena podijeliti svoja iskustva kao i slike svojih biljaka, vrta s ostalim forumašima, te od pasivnog višegodišnjeg čitatelja postati aktivan član foruma
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (2) Hvala(2)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2013 u 14:49
11111...draga ti si postala naš omiljeni član foruma nešto poslije tih rasprava. Potpuno mi je jasno tvoje razmišljanje, jer kad čovjek, kao ti, dolazi bez loših namjera i razmišljanja, misli da neke mjere nisu potrebne. To je sasvim uredu i razumljivo. Nažalost, nije uvijek tako, evo i iz ovih par postova iznad mogla si se uvjeriti u suprotno.
Stvarno je nepotrebno o svemu voditi rasprave koje su već prethodno raspravljene. Između ostaloga, pravila postoje kako bi se mogli sankcionirati oni koji se pravila ne pridržavaju.
Na vrh
zvončica3 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 99
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvončica3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2013 u 14:49
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:


nije problem staviti svima privatne poruke, ali onda sa druge strane dobivam pritužbe od ostalih jer dolazi do čestog žicanja i protiv toga se konstantno borimo.
 
Svatki član koji se ovdje javio tj. žalio na pp je nesto tražio od nekog a nitk onije prestavi svoj vrt.
 
Mislim da niste shvatili bit ovog foruma a to je razmjena iskustava, znanja i pomaganja jedni drugima....
Pomažemo jedni drugima savjetima, mišljenjima, kritikama, komentarima i naravno biljkama koje nesebično djelimo.
 
I ne želim da netko iskorištava dobrobit naših članova i naše male zajednice samo kako bi došao do nove biljke, a da pritom mu je teško podjeliti svoje znanje i svoj vrt sa nama!!!! 


Jedna malecka replika...ja sam bila novi član koji se žalio na pp, koji je odmah u početku predstavio svoj vrt i svoje cvijeće...i još uvijek nije ništa od nikog žicao, a nemam ni namjeru...također ni jednu pp ovaj član još nije poslao, tako da ova rečenica gore ne stoji...ima nas i drugačijih...
Mudar čovjek s jednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Konfucije
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (2) Hvala(2)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2013 u 15:59
zvončica3...već više puta je napisano zbog čega je pravilo uvedeno i da je uvedeno zbog pojedinaca. Da si takav pojedinac, već bi bila opomenuta ili na drugačiji način sankcionirana. No nisi. Stvarno ne znam zašto moraš to posebno isticati.
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2013 u 17:31
Embarrassed uvažavam svako pravilo starijih forumaša Embarrassed
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
Puffy View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 24 Lipanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 90
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Puffy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2013 u 21:01
Privatne poruke i dalje nisu dostupne?
Čak ni članovima koji redovno posjećuju stranicu i pišu kada misle da imaju nešto napisati?
Članovi sa 60ak postova, od toga dosta objavljenih fotografija, tretiraju se kao novi i nije im omogućeno slanje najobičnijih privatnih poruka!?
Koji je broj postova potrebno napisati kako bi se netko tretirao aktivnim članom?
Aktivnost nekog člana pratite putem napisanih postova na forumu? :( 


Meni ništa nije jasno. Znam samo da sam neugodno iznenađen i uvijek se iznova uvjerim kako neke stvari uvijek bolje funkcioniraju izvan RH. Tužno. 
:(

Na vrh
Puffy View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 24 Lipanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 90
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Puffy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2013 u 21:02
I, oprostite molim vas - u svom sam sandučiću imao neke poruke koje bih rado volio ovog trenutka pročitati, ali mi to odjednom nije dozvoljeno.

!?Confused

(...)

Mislim, najbolje da uvedete ograničenje pisanja u podforumima koji obuhvaćaju biljne vrste - možda će početnik (koji izvan foruma možda ima popriličan iskustveni staž) izvaliti kakvu glupost i navesti ostatak na krive stvari... 


Koliko sam shvatio - ovo je prvenstveno učinjeno zbog žicanja. OK, i mene su nekoliko puta, poslao bih paketić ukoliko bih mogao i to je to. Zar ignoriranje PP-a nije OK?! Tko ima obvezu na njih odgovarati.

Ma ovo je suludo, istinski sam šokiran, a bili ste mi super! Wacko
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2013 u 22:49
sorry Puffy sto te je ovo zakačilo ali na žalost ne možemo pratiti aktivnost po vremenu prpvedenom na forumu nego samo putem poruka.

Uglavnom su se događala žicanja od novih članova i zbog zastite svih starih članova je stavljena ova zabrana, jer najvažnija mi je zaštita većine članova pa makar to nekad išlo na povredu pojedinca.
Iznimke kao tvoje se događaju i to je problem, ali ništa strašno. evo i sam si sa pisanjem nekoliko poruka otključao PP.... nije tako teško bilo zar ne....


nemoj se ljutiti....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,195 sekundi.