Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj medvjeđi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj medvjeđi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  123 83>
Korisnik
Poruka
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Moj medvjeđi vrt
    Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 18:21
Obzirom da sam početnik u vrtu i na ovim stranicama, ovdje ću polako predstavljati svoj vrt i njegov rast. Znam da je u odnosu na mnoge vrtove ovdje moj za posramit se, ali s vremenom će i moj biti za čisto uživanje, uvjeren sam u to...
Ovdje je moja kozjokrvina, posađena prošle godine. Za sada samo lisnata, ali uskoro...
[IMG">http://www.cvijet.info/images/galleries/640-480/bf898212-Picture%20051.jpg" />
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 18:24


Ograđeni grmić
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 19:02
O dobro nam došla .vidi se da će tu biti puno stvari za uživanje, jedva čekam nove slikice,moraču  MM  poslati na obuku za taj plot ima i on pokušaja ali nije mu tako dobar
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 13:02
dobro došao i uživaj u našoj cvjetnoj obitelji
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 13:07
Istina nema toga puno, ali se već i iz ovoga da naslutiti tvoja inventivnost, dobro nam došao Clap
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 15:27
...nemas se cega sramiti,ali da je meni toliki prostor uf sto bi voljela ,polako ces ti napraviti svoj cvjetni raj,sigurna sam u to
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 16:37
Obećava, obećava.. Dobro došao. Imaš veliki lijepi prostor i vidi se ideja. Ono pleteno okolo!
Jedino što Hamara ima vrt pod istim naslovom. Pa možda da dodaš neku riječ... tak da odmah znamo da je tvoj.Big%20smile
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 18:52
Hvala svima na podršci, svakako ću si dati truda da taj moj vrt jednoga dana bude pravi mali raj. Što se veličine tiče, gradilište sam tražio gotovo 3 godine, ne bih li našao ono koje će mi odgovarati veličinom, ali i cijenom naravno. Moram još napomenuti i da je prije dvije i pol godine ovdje bila šikara koju nitko nije taknuo 20ak godina. Za primjer, ovi se siroti lješnjaci nisu niti vidjeli kada sam kupovao... Naziv podforuma bih rado promjenio, ali nisam još siguran kako pa ću bako to učiniti odmah kad se snađem...
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 18:58
sarajko, tajna ovih pletenih ogradica je da ih moraš obilato polijevati vodom, kada ih se složi. Ja sam ovu radio prošle godine u proljeće i svaki dan je zalijevao vodom. Tada je unutar iste bilo posijano nekoliko velikih suncokreta i malo jednogodišnjeg cvijeća.
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 19:11
Vecina nas tako pocne, znaci na dobrom si putu Thumbs%20Up.
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 19:06
Prošlogodišnja Vučika se sunča...
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 19:09
Ispod Graba kojeg sam naslijedio od prijašnjeg vlasnika smjestio se Zimzelen. Kada bi se samo želio još malo proširiti uokolo...

[IMG">http://www.cvijet.info/images/galleries/640-480/729baebd-Picture%20066.jpg" />
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 18:13
Današnji roštilj s dragim mi prijateljima urodio je s dvije nove krasotice...

Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 18:14
Bugenvilija

Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 18:18
Citysus ilitiga Žućica



Nisam do sada imao priliku vidjeti ovaj grmić i baš mi je šesan... Piše na netu da se može uzgojiti iz reznica i sjemenki pa ako ih bude na jesen, rado ću ih podijeliti s vama
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 19:37
ClapBravo za obje ljepotice. Svaka na svoj način!Big%20smile
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 08:00
Prijatelji su prave grmiće odabrali!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 08:18
Netko je jednom rekao da su prijatelji kao zvijezde, i kad ih ne vidiš znaš da su tu..
Ovdje ta krasna misao ima puno smisla, moj vrt je dobio prelijepe nove stanovnike upravo od takvih prijatelja s ovoga foruma, koje vjerojatno neću nikada vidjeti, ali po onome što su mi slali uvijek ću znati da su tu smile120

Zato i tebi savjetujem da nalo prošvrljaš po oglasima i javi se na pp onima koji nude ono što bi ti želio Wink
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 08:20
Ija sam tu nova,radujem se razvitku tvog vrta i rado ču ga posječivatismile57
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 20:31
drago mi je što ću ubuduće posjećivati još jedan vrt u nastajanju.
Zaista imaš na raspolaganju prekrasan prostor, prekrasan travnjak i zaista možeš eksperimentirati u svim smjerovima.
POčetni pokloni odlično su odabrani i lijepo su se uklopili u tvoj vrtek.
lijepi pozdrav
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 83>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.