Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj maleni skromni vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj maleni skromni vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4849505152 93>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 10:12
Velike vručina i te kako se osjete na cviću,a tako isto i na ovoj mini margariteli
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 07:26
Originalno poslano od člana Mira021 Mira021 napisao:


Misty ,ova kava je za mene bila veliko iznenađenje ,ja sam se dogovorila sa Mari za kavu ,a nisam ćitala post o susretimasmile157 ,kad tamo našla puno dragih ljudiTongueThumbs%20UpNiho je imala fotić i ona je slikala ,a dalje......??????Hvala,da znadeš da su me izljubilismile78
E baš sam htjela upitati jesu li ti uručili pozdrave i   Smile
Time is something you can never get back..
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2010 u 19:20
Smrcko hvalasmile78
Jannette 77 hvala,nemam baš puno ruža,a ova mi je najdražaApproveKad sam tek počela saditi cviće oko kuće moj muž me sa njom iznenadio i to mi je poklon od njega i cvita od prolića do kasno u jesensmile78
Misty ,ova kava je za mene bila veliko iznenađenje ,ja sam se dogovorila sa Mari za kavu ,a nisam ćitala post o susretimasmile157 ,kad tamo našla puno dragih ljudiTongueThumbs%20UpNiho je imala fotić i ona je slikala ,a dalje......??????Hvala,da znadeš da su me izljubilismile78
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2010 u 07:52
Dobro kaže jannette, podsjeća na plamen ova ruža!
Nego gdje su sličice sa splitskog susreta?
Time is something you can never get back..
Na vrh
jannette77 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jannette77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 18:10
Originalno poslano od člana Mira021 Mira021 napisao:

Fenomenalna ruža,podsječa me na plamen,divna je!!!Tongue
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 17:31
Koja ljepotasmile227

Originalno poslano od člana Mira021 Mira021 napisao:

Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 13:45
Antoooooonnijjjaaaaaaaasmile177smile78
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 13:44
Anaida veseli me tvoja posjeta,nadam se da si se odmorila  i sakupila energiju za daljesmile78
Misty smile78
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 12:27
naravno da smo i mi curice, nedamo se mi tako lakosmile78
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 07:01
Baš je posebne boje tvoj gariful, ali ove gazanije uffffff! Čudesno mi je kod njih ta različitost boja na istoj stabljici, prelijepo! Thumbs%20Up
Time is something you can never get back..
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2010 u 15:22
Miro moja, stigoh i ja k tebi i ovog puta izdvajam gazaniju s nalakirnim noktima Smile jer mi je ta najljepša!
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2010 u 13:17
TaTjana43 hvala na predivnom komentaru i posjetismile78
Stefkaja razveselila si me u mom vrtu,hvala tismile78
Baka  hvala,karanfili između ostalog cvića su moji ljubimcismile78
Antonija ni sama ne znam zašto sam mislila da si jedna od naših mladih curica,ma znadeš mislim na one koji su u polovici naših godina,ali curice smo mi i sada WinkJa znam za sebe da sam veliko dite u sebi i zaista se trebam dobro potruditi da budem ozbiljnasmile78







Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2010 u 12:00
mira, nisi ti za mene teta mira, imam i ja preko nekoliko godina tj. 46, prije bi rekla da smo generacija
smile78
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2010 u 11:39
Originalno poslano od člana Mira021 Mira021 napisao:

I na kraju njegovo veličanstvo karanfil oli ti gariful
 Već sam pisala o vrtu, kao "malom" i "skromnom" (ma ti si preskromna...)
Ali sad zbilja ističem ovaj garoful iliti karanfil. Doista je poseban.Prekrasna vrsta!
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2010 u 11:08
Eto i mene nakon malo duljeg neobilaska vrtova..Cvijeće ti je zaista prekrasno..gazanije su mi posebno lijepe..
Dream as if you'll live forever , live as if you'll die today
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2010 u 11:02
draga Miro, imaš oredivno cvijeće. raskoš boja i melem za oči. jedno ljepše od drugog.
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2010 u 09:51
Bromi hvalasmile78
Otok hvala na posjeti,aaa imam ja još puno toga lipoga zahvaljujući tebismile78
Mali kaktus hvala na posjeti,netko je ovdje rekao da ovaj forum čuda čini i to je istinasmile78
Cukorrek draga dobrodošla u cvjetnu družinu i hvala ti što si posjetila i moj vrt,uživaj sa nama i nemoj mi molim te "vi" Ovo je za tebesmile78
Ivnice hvala,eh da vidiš gad sam vidila kako sam zgrabilasmile78
Gio,kad vidim tvoj vrt...ccccsmile78
Retriver Sara hvala ,tvoje cviće je predivnosmile78
Springy hvala,gladiole su kod mene drugu godinu i prve godine i nisu se nešto pokazali,a ove godine pa i nisam nezadovoljnaSmileI meni cvjetovi brzo prolaze,ali sam primjetila da se ona širi sa novim biljkama uz matičnu pa če ja tako pretpostavljam u sljedečoj sezoni cvitanja makar imati više cvitovasmile78
Misty hvala sad i ja znam,ali toliko toga za pamtiti,a zato imam tekicu pa fino zapišemsmile78
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2010 u 07:20
Originalno poslano od člana Mira021 Mira021 napisao:

Antonija hvala draga na razgledavanju i pohvalama,a to u nizu(ako misliš na to prije tvog komentara) je neki sedum ili sukulenta,a teta Mira ne zna,evo malo se crvenimEmbarrasseda ovo je draga za tebesmile78
Jest sedum je i zove se hermelika. Dugo pupa, a vidim tvoj samo što nije procvjetao! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2010 u 01:20
Gorka metvica mi je preslatka! Gladiole su predivne, i moje cvjetaju i jedino što mi se kod njih ne sviđa je što cvijet jako kratko traje, ne znam kakvo ti iskustvo s njima imaš. Cvijeće ti je zbilja predivno, rascvjetano, zdravo, baš kao da i nije vani takva suša i vrućina. A sviđa mi se i lak na noktićima nožnim Wink!smile78
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2010 u 21:57

sve pohvale za predivno cvijeće u mirišljavom mediteranskom vrtu.

lijepi pozdrav
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4849505152 93>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,189 sekundi.