Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izrada Nakita od perlica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izrada Nakita od perlica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
Korisnik
Poruka
Čarapice View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 135
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Čarapice Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 22:00
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jelika View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 509
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 22:39
Dobro došla... radovi su ti prekrasniSmile
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 10:32
Ovo je prekrasno..čestitke
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 10:33
...ova je narukvica čudesno lijepa
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
kitty View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 04 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kitty Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 12:56
Prekrasan je nakit Clap
Na vrh
Čarapice View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 135
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Čarapice Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 21:06
Hvala vam svima na pohvalama.
Na vrh
Zrinka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zrinka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 22:16
Još jedne vrijedne ručice, svaka čast na trudu, obaraju sa nogu ovi radovi smile71
Na vrh
sandrazg View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sandrazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 09:33
smile227jako lijepi radovi, ne mogu ni jednog posebno izdvojiti
Na vrh
Čarapice View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 135
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Čarapice Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 19:39
Na vrh
Idana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 25 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 69
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Idana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 16:53
wow! krasni su ti radovi!
jel radis ovo po nekim šemama ili "iz glave"?
Na vrh
Čarapice View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 135
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Čarapice Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 23:42
Idana :Ovo je po šemi rađeno, malo je izmjenjena ali uglavnom po šemi.( trebalo je biti 6 redova a ne pet, bila sam kratka s tom vrstom perlica onda sam napravila s 5 i mislim da je ispala čisto ok. ) A boje su bile odabrane od osobe koja je naručila narukvicu.A ostale narukvice su iz glave....he...he...dobar izraz.Ma ja ti nešto vidim pa nešto nadodam nešto prekopiram i tak....ima tu svega. Ako si bila na mojim web stranicama mogla si to vidjeti.I skužila sam da slike jako dobro ispadnu kad se slikaju u prirodi, na zelenilu po danjem svjetlu bez blica pa toplo preporučam. A naravno mora biti i fotoaparat sa zumom.
Na vrh
Čarapice View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 135
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Čarapice Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 10:57
Na vrh
Čarapice View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 135
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Čarapice Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 11:14
Evo još nešto od mene. Naušnice u peyote tehnici, u 3D stil. Oblik suze . One su neke srednje dužine, tako da nisu ni male ni velike baš su taman.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 13:50
 
Shocked Shocked.....woooow, ove s "dva lica" su mi predivne, a kako crno-bijele kombinacije spadaju u moje favorite, ostajem zadivljena ovim prekrasnim naušnicama... i kako si samo uredna, oduševljava me tvoja preciznost Clapping%20Hands
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2010 u 20:23
predivan nakit, rađen s puno ukusa,,,Clap
Na vrh
Čarapice View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 135
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Čarapice Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 09:29
Ej curke , evo još nešto na temu ,,,,,

Na vrh
Čarapice View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 135
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Čarapice Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 09:33
naušnice su u prirodi puno, puno ljepše.Fotić nikad nemože vjerodostojno prikazati nešto što samo oko može vidjeti. Doista smo čudesno stvoreni.....
Na vrh
Čarapice View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 135
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Čarapice Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 15:17
Na vrh
Lilly Vanilly5 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 08 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 42
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Vanilly5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 23:39
Čarapice lijep pozdrav i sve pohvale za savršen nakit za koji ti očito treba užasno puno vremena...ali doista se isplati...čista fantazijasmile141
Na vrh
Čarapice View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 135
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Čarapice Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 09:29
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.