Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izrada Nakita od perlica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izrada Nakita od perlica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
Korisnik
Poruka
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2011 u 22:24
Ajme, predivan ti je nakit! Svaka čast na strpljenju smile55

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2011 u 19:19
lijepi komadi nakita a što je još važnije unikatni čestitam na strpljivosti i kreativnostismile141
Na vrh
gljiva View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gljiva Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2012 u 16:49
Čarapice pozdrav! Ustvari pozdrav svima od Gljive!!! Evo me prvi put sam na forumu! Čarapice moram ti priznati da su ti radovi prekrasni. Nedavno sam počela raditi i ja nešto takvo pa  me zanima da li imaš šablone za to i ako imaš gdje ih nabavljaš jer sam malo tražila po netu a li ih je jako teško naći. Još jednom ugodan dan svima!
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2012 u 11:51
pozdrav-do sada me nije zanimalo ovo stvaralaštvo.volim razne ''đinđe'',no uvijek sam ušla u trgovinu i kupila ono što mi se sviđalo,ali sinoć sam bila na ženskoj fešti i jedna gosp.je išla s radionice i donijela svoje radove.Tu je bilo svega i svačega.DIVOTA.Ja naravno nisam odoljela.
Od sinoć ne prestajem o tome razmišljati.ovi tvoji su također SUPER.
Na vrh
Nina22 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 215
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nina22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2012 u 12:16
Nakit ti je predivan
Ja nemam strpljenja,ni talenta za takve stvari,pa se mogu samo diviti ovakvim radovima.Bravo!
Na vrh
Senchy_VK View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 30 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Senchy_VK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2012 u 00:56
Pozdrav svima! Budući da se i ja bavim izradom nakita, evo i mene na vašem forumu. Imam toga dosta za pokazati, ovdje ću okačiti samo par slikica, a opširnije možete vidjeti na mojoj web stranici: http://www.perlica-nakit.com

nakit%20od%20perlica%2001


nakit%20od%20perlica%2002
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2012 u 10:00
Nema dugo Čarapice i njenih prekrasnih perlica Unhappy
''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
Čarapice View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 135
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Čarapice Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2012 u 00:38
http://www.facebook.com/acarapic
Na vrh
Čarapice View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 135
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Čarapice Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2012 u 00:39
Evo ljudi , većinom sam na Facebooku na ovim stranicama pa me tu možete potražiti . Sada radim i neke druge stvari.
Vidimo se!!!
Na vrh
elle93 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje elle93 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2012 u 00:20
cure , pogledala sam sve slike , ja sam se mislila pocet bavit od ponedjeljka izrazito bavit izradom nakita .. odlicno je ovo sto sam pogledala .. pa dal me mozete uvuc malo u to , kolika je cijena , gdje kupiti ... unaprijed zahvalna ...
Na vrh
Čarapice View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 135
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Čarapice Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2012 u 12:12
LJudi na Facebooku sam ,,,ovdje baš i ne gledam kaj se dešava
Na vrh
Čarapice View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 135
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Čarapice Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2012 u 12:13
sve ću vam tamo odgovoriti...samo pitajte....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,468 sekundi.