Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dani otvorenih vrata "KAKTUSI" Bešlić
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dani otvorenih vrata "KAKTUSI" Bešlić

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Dani otvorenih vrata "KAKTUSI" Bešlić
    Objavljeno: 03 Listopad 2007 u 09:25
Evo mi poštar prije par minuta donio pozivnicu za dane otvorenih vrata u vrtnom centru "KAKTUSI" Bešlić,pa da je sa vama podjelim ako bi netko otišao.
Dani otvorenih vrata staklenika vrtnog centra"KAKTUSI" u Žažini pokraj Siska i Petrinje od 12-14 listopada.
Provedite dio vikenda među kaktusima i upoznajte novitete.Uz druženje sa kaktusarima iz čitave Hrvatske,u sibotu 13.10 sa početkom u 11sati ,poslušajte predavanje "kaktusi i drugi sukulenti"
Nakon predavanja uz "petrinjski domjenak"(to će nam TeaK objasniti šta je) upoznavanje sa novim brojem časopisa "moj cvijet" koji će svaki posjetitelj dobiti na poklon.
Od 12-14.10 staklenici će biti otvoreni od 09-19 sati.
Ja bi rado išla(iako ne znam kako) a vi?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2007 u 10:02
Sta to znaci ne znas kako? Radi vremena ili radi prijevoza?
Ajde ekipa, vi koji ste tu u blizini, dogovorite se...Shasha dodje do zg-a, tamo ju pokupite i onda svi skupa dalje. Eto, ja vam sve organizirala, vi jos trebate detalje urediti. smile198
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2007 u 10:05
Nešto nam dogovori za okupljanje neslavno prolaze pa teško da bi ovo uspjelosmile183
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2007 u 17:21
E ljudi , ajde u Žažinu! Ja sam za, ipak je to moj teritorij, ali ako nemožete obaviti ću ja to za vas sve. Naoružati se fotićem, karticama i baterijama. Iako vam moram odati jednu tajnu ; NE VOLIM KAKTUSE I U KUĆI IMAM SAMO JEDNOGA I TO ZATO ŠTO SAM GA DOBILA, A ŽAO MI GA JE BACITI.

Ako se dogovorite za svopće okupljanje , još bolje. Biti će veselo i živahno.smile79, jer tip stvarno ima puuuuno kaktusa i još puno toga uz njih.
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2007 u 18:42
Čula sam i čitala o tom stakleniku vrtnog centra"KAKTUSI" u Žažini vl.Bešlića u nekom cvijetlom magazinu....Interijer staklenika izgleda super....cure stavite sličice...smile186
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2007 u 18:58
Budući da radim nekakvo šašavo radno vrijeme i više sam na poslu nego kod kuće, lijepo MOLIM da me netko dan-dva prije toga podsjeti na PP da slučajno ne pobrkam datume. A ja ću to sve onda lijepo poslikati i zna se - imati ćete privatnu izložbu, a ja smile144
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2007 u 20:11
malo sam  smile217 i pronašla ovo

http:///www.kaktusi-beslic.hr/onama.html

možda vas privuče u moje krajeve.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2007 u 14:39
Dani otvorenih vrata u KAKTUSI- BEŠLIĆ počinju sutra, ali iz objektivnih razloga meni znanih ja ne mogu sutra i odlučila sam danas otići i vidjeti što se to tamo događa, što ima i naravno pokušati vama dočarati taj ambijent i sve te kaktuse na jednom mjestu.

Prije nego vam pokažem šta sam sve vidjela htjela bih se zahvaliti obitelji Bešlić koja mi je omogućila ulazak u vrtni centar i slikanje svojih malih i velikih kaktusića, unatoć tome što danas još imaju jako puno posla oko priprema za vikend.

Kako sam već rekla ljudi su u velikom poslu; sade, rasađuju, uljepšavaju i mislim da im ja baš i nisam trebala, ali bili su tako raspoloženi i dobri da to ni na koji način nisu pokazali, stoga VELIKA IM HVALA JOŠ JEDNOM.

smile79
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2007 u 14:41
Kad krenete od Zagreba prema Sisku (starom cestom jer autoput još rade) doći ćete do sela koje se zove ŽAŽINA i tamo vas čeka


na samom ulazu se nalazi jedan lijepi


i još jedan





Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2007 u 14:45
A da bi vidjeli koliko je to veliki vrtni centar morate doći sami jer u objektiv mog fotića ne stane, ali evo vam mali djelić



a da im strast nisu samo kaktusi vidi se



Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2007 u 14:48
Ulazim u zatvoreni dio i tamo me dočeka


moju kikačicu sam ostavila da vidite visinu kaktusa (ona je visoka 123 cm)



Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2007 u 14:49
Obišla sam sve, sve sam pregledala i na kraju svega opet se ponovila



Ažurirao TeaK - 11 Listopad 2007 u 14:53
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2007 u 14:52
I na kraju budući da se ja ne mogu odlučiti što da vam sve pokažem najbolje je da dođete i vidite i doživite sve osobno, a tko ne može neka napravi potez mišićem ovamo
http://s239.photobucket.com/albums/ff193/gordana_02/kaktusi/

a ja vam šaljem veliku smile79 i nadam se da čete uživati kao i ja.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2007 u 15:01
Ah, da zaboravila sam vam pokazati kako moja kikačica završava svoj obilazak


nije mogla odlučiti po stolovima što da si kupi pa je našla jednu tepsiju kaktusića dolje i pokraj njih provela cca 10 minuta i naravno izabrala kaktuse. smile86
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2007 u 15:18
GENIJALNO!!
smile93
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2007 u 17:25
smile55
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2007 u 20:11
Prekrasnosmile93smile93,smile93hvala TeaK,za kikačicusmile170
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2007 u 20:30
Upravo sm o Kaktusima Bešlić našla još malo i mislim da je vrijedno pogledati

ovdje;http://www.mojcvijet.hr/gallery/index.php?list=12&page=all
smile91

Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2007 u 07:08
smile84 ovo srčeko je Teak za tvoju princezu,
a za tebe smile55 za sjajne fotke i mogu vam reći da su me ipak kaktusi oduševili , sad tek vidim koliko lijepi i zanimljivi mogu biti kaktusi
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2007 u 07:23
Ovo je smile94smile94smile94 Bravo i za mamu i za curu...  smile71smile84
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.